Niestety, ta okazja już wygasła

Fotelik samochodowy Diono Cambria 2 Fix

mar 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cambria 2 FIX, jako jeden z najbardziej przestronnych foteli dostępnych na rynku, gwarantuje mnóstwo miejsca dla rosnącego dziecka bez pójścia na kompromis w sprawach bezpieczeństwa i komfortu. Przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg. Można go złożyć na płasko i łatwo przechować lub przetransportować, a prosta instalacja za pomocą systemu ISOFIX nie sprawi problemu przy przekładaniu do drugiego samochodu.

Szerokie siedzisko, montaż przodem do kierunku jazdy
Montaż przodem do kierunku jazdy – od 15 do 36 kg. Szerokie siedzisko z łatwością pomieści rosnące dzieci, a jego ergonomiczny kształt oraz warstwy luksusowych wypełnień zadbają o najwyższy komfort podróży. 6-pozycyjny zagłówek pozwoli na idealne dopasowanie do zmieniających się potrzeb Twojego dziecka. Zapewni wygodną i bezpieczną podróż dzieciom o wzroście aż do 160 cm! Regulacja odbywa się przy użyciu jednej ręki.

System Superior Side Impact Protection
System SSIP / Superior Side Impact Protection / dodatkowa ochrona przy zderzeniach bocznych. Głębokie ścianki boczne chronią barki dziecka w przypadku kolizji bocznej. Zbudowany jest z wysokiej jakości trwałych materiałów. Tekstylia fotelika są łatwe do utrzymania w czystości. W razie potrzeby możesz je szybko ściągnąć i wyprać w pralce.

Lekki i przekształcany
Fotelik składa się na płasko, a dodatkowo jest lekki, więc łatwo można go przenieść i zamontować w innym pojeździe. Posiada złącza ISOFIX oraz przednie regulatory dla lepszego dopasowania do siedzenia samochodu. Po usunięciu oparcia fotelik Cambria 2 FIX przekształca się w samą podkładkę dla dziecka. Dwa uchwyty na kubek w zestawie.

Parametry techniczne:
  • Waga/Wiek: 15-36 kg/3 - 12 lat,
  • Metoda Montażu: Isofix + / lub pasy bezpieczeństwa,
  • Kierunek Montażu Fotelika: Przodem do kierunku jazdy,
  • Regulacja Zagłówka: Tak,
  • Waga: 5,49 kg,
  • Wymiary: 72,5 x 49 x 40 cm.
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz