Niestety, ta okazja już wygasła
Fotelik samochodowy Concord Reverso Plus za 987zł @ Pink or Blue
176° Zakończono

Fotelik samochodowy Concord Reverso Plus za 987zł @ Pink or Blue

987,35zł1.399zł-29% Darmowa dostawa DarmowaPINKorBLUE Okazje
Edytor13
wrz 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Pink or Blue fotelik samochodowy RWF Concord Reverso Plus (0-23kg) za 987,35zł z kodem rabatowym.
Ceny w innych sklepach za ten kolor od 1399zł.

Szczegóły dotyczące produktu:

 • Lekka rama: maksymalne bezpieczeństwo przy minimalnym ciężarze dzięki aluminiowej ramie i wielofunkcyjnej powłoce wewnętrznej
 • Łącznie z wkładką dla niemowląt: Fotelik jest pełnowymiarową fotelikiem dla niemowląt w wieku do około 3-5 miesięcy.
 • Bardzo łatwy w obsłudze i odpowiedni dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wzrostu 105 cm.
 • Przyjazne dla użytkownika: Wygodne pokrętła umożliwiają łatwą i dostępną ze wszystkich stron regulację podpórki, a w szczególności pozycji siedzącej/leżącej.
 • Komfortowe warunki: Wyjątkowo dobrą wentylację siedziska w części tylnej uzyskuje się dzięki dużym i przepuszczalnym szczelinom wentylacyjnym w tylnej ścianie obudowy.
 • Automatyczne wspomaganie montażu: amortyzowana baza z automatycznym dopasowaniem do siedzenia pojazdu
 • 3-punktowy pas bezpieczeństwa z bardzo szerokimi pasami barkowymi dla bezpiecznego dopasowania i łatwego odpinania i odpinania
 • Maksymalne bezpieczeństwo przy minimalnym ciężarze dzięki aluminiowej ramie i wielofunkcyjnej powłoce wewnętrznej
 • Czerwono-zielony wskaźnik nacisku do prawidłowego ustawienia stopy podporowej

300648.jpg
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
To chyba nieustającą okazja
Fero21/09/2020 09:46

I dobrze bo to najlepszy rwf


Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale zdecydowanie nie najlepsza. Do tego to konstrukcja sprzed 5 lat.
Llewelyn_MT21/09/2020 10:16

Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale …Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale zdecydowanie nie najlepsza. Do tego to konstrukcja sprzed 5 lat.


A co byś polecał? właśnie muszę kupić...
Llewelyn_MT21/09/2020 10:16

Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale …Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale zdecydowanie nie najlepsza. Do tego to konstrukcja sprzed 5 lat.


Nie polemizuję, że istnieją lepsze. Owszem istnieją takie z lepszymi wynikami.

Ale co ma do rzeczy, że konstrukcja sprzed 5 lat? Ta konstrukcja uzyskała w teście tyle i tyle punktów i kropka. Może inna konstrukcja była by lepsza albo gorsza - ta jest taka i tyle. Konstrukcja sprzed 5 lat jest żadnym (kontr)argumentem.
Fero21/09/2020 09:46

I dobrze bo to najlepszy rwf


Cytując klasyka "jesteś w mylnym błędzie".


>A co byś polecał? właśnie muszę kupić...
Wizytę w sklepie a nie korzystanie z promocji.
MOdeli cała masa, zobacz listę na blog.tylem.pl/lis…wf/

Wybieraj dopasowane a nie tylko przetestowane.
W zeszłym tygodniu dotarł do mnie ten fotel z poprzedniej wstawki. Robi bardzo dobre wrażenie. Konstrukcja - nawet jeśli kilkuletnia - to wydaje się super nowoczesna, i ma kilka zalet (waga, wentylacja).
W komplecie dwie wkładki - solidna styropianowa dla noworodka, oraz wkładka dla mniejszych dzieci. Z żadnej nie korzystamy, ale fajnie, że są.
Zasadniczą wadą jest wg mnie wyjściowa pozycja fotelika. Jeśli kanapa w aucie nie jest płaska, to w pierwszej pozycji mamy już mocno pionowe ustawienie, co praktycznie eliminuje możliwość posadzenia tam mniejszego dziecka (i to jest - oprócz samej wielkości - ten czynnik, który może zadecydować o tym, że fotelik NIE PASUJE do konkretnego zestawu auto+dziecko - nawet jeśli auto znajduje się na "car fitting list"). Po zamontowaniu fotelika na zagłówku i oparciu mamy kąt 30-35 stopni, rama właściwie równo 45. Nie widzę sensu podnoszenia go bardziej do pionu - za to chciałbym móc go obniżyć, bo to ustawienie jest praktycznie na granicy dla naszej niespełna 2-letniej pociechy.
5122218-gitLZ.jpg
Fero21/09/2020 09:46

I dobrze bo to najlepszy rwf


Określenie najlepszy w przypadku fotelików jest dość subiektywne. Dla jednego będzie ten najlepszy, a dla innego np. Minikid bo równie bezpieczny, a na dłużej starczy, inny za to powie ni chu chu, najlepszy jest swingfix, bo ma test plus zaliczony, a do tego ma obrót, a bez obrotu ani rusz Inny powie ze najlepszy jest avionaut aerofix rwf, bo a isofix, tylko tyłem, z test plusem i jest nasz, polski A jeszcze inny powie a dla mnie najlepsze jest maxi cosi Pearl pro, bo miałem bazę od łupiny i mieszkam w kraju, gdzie innych marek praktycznie nie ma Nie mówiąc o tym, ze inny fotelik będzie najlepszy do kogoś kto ma smaxa, gdzie prawie każdy fotel na rynku wchodzi jak w masło, a inny będzie do audi z profilowanymi i skośnymi kanapami, gdzie na dodatek jest mało miejsca i mało co da prawidłowa pozycje dla dziecka
Testy bezpieczeństwa są ważne, ale równie ważne jest odpowiednie dopasowanie fotela do dziecka, auta i potrzeb rodziców
minth21/09/2020 10:44

Nie polemizuję, że istnieją lepsze. Owszem istnieją takie z lepszymi wyn …Nie polemizuję, że istnieją lepsze. Owszem istnieją takie z lepszymi wynikami. Ale co ma do rzeczy, że konstrukcja sprzed 5 lat? Ta konstrukcja uzyskała w teście tyle i tyle punktów i kropka. Może inna konstrukcja była by lepsza albo gorsza - ta jest taka i tyle. Konstrukcja sprzed 5 lat jest żadnym (kontr)argumentem.Jak nie masz pojęcia o testach, to nie ma. Różnica jest taka, że metodologia testów ciągle się zmienia. Nie wiem na ile wynik z 2016 roku jest porównywalny z bieżącym.
Llewelyn_MT21/09/2020 11:18

Jak nie masz pojęcia o testach, to nie ma. Różnica jest taka, że met …Jak nie masz pojęcia o testach, to nie ma. Różnica jest taka, że metodologia testów ciągle się zmienia. Nie wiem na ile wynik z 2016 roku jest porównywalny z bieżącym.


Czyli dla nowego/nieobeznanego w temacie dobitniej jest powiedzieć, że testy oraz konstrukcja są sprzed 5 lat

Faktycznie nie wiedziałem, że metodologia się zmienia, dziękuję za uświadomienie. Pozdrawiam
minth21/09/2020 11:27

Czyli dla nowego/nieobeznanego w temacie dobitniej jest powiedzieć, że t …Czyli dla nowego/nieobeznanego w temacie dobitniej jest powiedzieć, że testy oraz konstrukcja są sprzed 5 lat Faktycznie nie wiedziałem, że metodologia się zmienia, dziękuję za uświadomienie. Pozdrawiam


Pewności nie mam, że akurat się w tym czasie zmieniła, 5 lat temu byłem bez dzieciaka, nie śledziłem. Jestem jednak z branży i technika w miejscu nie stoi. Czasem ADAC robi "denominację" ocen i gwiazdek, bo z czasem prawie wszystko dostaje 5 * i takie oceny przestają mieć sens.

Co nie zmienia faktu, że fotelik jest bardzo dobry.
Llewelyn_MT21/09/2020 10:16

Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale …Oprócz tych wszystkich lepszych. 1,8 to bardzo dobra ocena ADAC, ale zdecydowanie nie najlepsza. Do tego to konstrukcja sprzed 5 lat.


Wiesz ile są warte oceny ADAC? Wielkie guano. W tych twoich ocenach ADAC często fotelik przodem ma lepszą ocenę niż fotelik tyłem co już jest śmieszne, bo tapicerka zawyża punkty :D. Przy wypadkach tapicerka gra przecież ogromną rolę.
Concord ma najlepsze oceny przy uderzeniach bocznych.
Edytowane przez: "Fero" wrz 21.
Fero21/09/2020 12:10

Wiesz ile są warte oceny ADAC? Wielkie guano. W tych twoich ocenach ADAC …Wiesz ile są warte oceny ADAC? Wielkie guano. W tych twoich ocenach ADAC często fotelik przodem ma lepszą ocenę niż fotelik tyłem co już jest śmieszne, bo tapicerka zawyża punkty :D. Przy wypadkach tapicerka gra przecież ogromną rolę. Concord ma najlepsze oceny przy uderzeniach bocznych.


Jestem inżynierem, nie patrzę na ocenę ogólną, tylko na ocenę za bezpieczeństwo. Ale masz rację, tu przepisałem zły wynik, bo ma 1,6, nie 1,8.
Edytowane przez: "Llewelyn_MT" wrz 21.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst