Niestety, ta okazja już wygasła

Fotelik samochodowy Britax-Romer KIDFIX III M Burgundy Red

kwi 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Rodzaj produktu:Fotelik
  • Kategoria wagowa:15-36 kg
  • ISOFIX:Tak
  • Kolor:Burgundy Red
Fotelik Britax-Romer KIDFIX III M Burgundy RedBritax-Romer KIDFIX III M to sprytny fotelik dla mniejszych i większych pasażerów od około 3,5 do 12 lat. Idealnie łączy w sobie bezpieczeństwo z wygodą. Jego ergonomiczny design zapewnia podwyższony komfort Twojemu dziecku nawet podczas dłuższych podróży. Przedłużona przestrzeń do siedzenia z miękką przednią strefą sprawia, że pozycja nóg jest jeszcze wygodniejsza nawet dla wyższych dzieci. Montaż fotelika odbywa się przy pomocy 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, dodatkowo można usztywnić mocowanie zaczepami ISOFIX. Nie zaleca się stosowania fotelika na samym połączeniu ISOFIX.

521019_1.jpg

Bezpieczeństwo bez kompromisówTwoje dziecko jest znakomicie chronione w przypadku uderzenia bocznego, ponieważ fotelik Britax-Romer KIDFIX III M ma wysokie oparcie z miękko wyściełanymi skrzydłami bocznymi. Jednocześnie system SecureGuard utrzymuje pas w optymalnej pozycji w okolicach miednicy minimalizując ryzyko urazów obszaru brzucha. Co więcej, technologia SICT daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych. Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.521019_1.jpg

Wygoda z fotelikiem Britax-Romer KIDFIX III MDzięki oparciu w kształcie litery V i regulowanemu zagłówkowi fotelik Britax-Romer KIDFIX III M rośnie razem z Twoim dzieckiem. Zapewnia wygodną pozycję dla małych dzieci i dużo miejsca na ramiona starszakom. By zapewnić najwyższy poziom komfortu nawet dla wyższych dzieci, przestrzeń do siedzenia jest około 20% większa niż w podobnych modelach. Ulepszony kształt i ekstra miękkie wyściełanie pozwalają na wygodną i ergonomiczną pozycję siedzącą podczas dłuższych podróży. Gdyby zaszła potrzeba odświeżenia tapicerki — bez obaw, w łatwy sposób możesz ją zdjąć i wyprać lub po prostu otrzepać.

521019_1.jpg

Znak jakości BRITAXZakup produktu Britax-Romer to coś więcej niż tylko kupienie produktu dla dziecka. To także nabycie 50 lat specjalistycznej wiedzy, przeogromnej pasji i niezmiennego oddania pracy – by dać dzieciom to, co dla nich najlepsze. Produkty przed wypuszczeniem na rynek są kompleksowo sprawdzane: od przeprowadzania z ich udziałem testów zderzeniowych do badań wytrzymałości. Specjaliści w ośrodkach testów zderzeniowych w Europie, Australii oraz Ameryce dbają o to, aby każdy z wypuszczonych na rynek produktów ochronił Twoje dziecko w trakcie kolizji drogowej.
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz