Niestety, ta okazja już wygasła

Fotelik Maxi Cosi Marble i-Size Essential Blue + baza

mar 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Rodzaj produktu:Fotelik
  • Kategoria wagowa:0-13 kg
  • ISOFIX:Tak
  • Kolor:Essential Blue

Fotelik Maxi Cosi Marble Essential Blue + baza
Chcesz, aby Twoje dziecko było naprawdę zadowolone? To możliwe dzięki rozkładanemu fotelikowi samochodowemu dla niemowląt Maxi Cosi Marble. Dzięki możliwości odchylenia oparcia pod kątem aż 157°, do pozycji niemal leżącej, fotelik Marble zapewnia największą wygodę w trakcie snu zarówno w samochodzie, jak i poza nim, a także zdrowy rozwój Twojego maluszka. Dzięki fotelikowi Marble dziecko zyska niezbędną wygodę i podparcie. Ponadto fotelik Marble pasuje do wózków Maxi-Cosi i Quinny. Co więcej, tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Maxi Cosi Marble Essential Blue

Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Fotelik Maxi-Cosi Marble uzyskał certyfikat zgodności z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size, dzięki czemu zapewnia większą, niezawodną ochronę. W ramach zgodności z tą normą fotelik samochodowy Maxi-Cosi oferuje lepszą ochronę głowy, szyi i ciała, a dzięki bazie umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy. To pozycja, która jest zalecana jako bezpieczniejsza dla dzieci. Fotelik jest wyposażony w amortyzującą wstrząsy skorupę i amortyzujący uderzenia boczne materiał ochronny, tak więc Twoje dziecko jest zawsze w pełni zabezpieczone.

Fotelik Maxi Cosi Marble

Komfortowy fotelik Maxi Cosi Marble
Oparcie fotelika Maxi Cosi Marble można odchylić pod kątem aż 157°, do niemal płaskiej pozycji leżącej, co zapewnia największą wygodę w trakcie snu zarówno w samochodzie, jak i poza nim. Dzięki pozycji leżącej fotelik samochodowy zapewnia także zdrowy rozwój dziecka. Gdy dziecko rośnie, fotelik Marble dopasowuje się do niego dzięki łatwemu do dostosowania zagłówkowi i uprzęży, które można ustawić w 8 różnych pozycjach. Ten komfortowy fotelik posiada także wyjątkowo duży ochronny daszek przeciwsłoneczny z okienkiem, który gwarantuje niezakłócony i spokojny sen nawet w słoneczne dni. Wyjątkowo miękkie wyściełane siedzisko i wyjmowana wkładka dla noworodka sprawiają, że fotelik samochodowy Marble jest odpowiedni już od pierwszego dnia.

Fotelik Maxi Cosi Marble

Prosty montaż
Jeśli korzystasz z fotelika Maxi Cosi Marble, nie musisz szukać oddzielnej bazy ISOFIX — model ten jest oferowany ze specjalną bazą ISOFIX. Bazę fotelika można łatwo przypiąć do punktów mocujących ISOFIX w samochodzie. Upewnij się, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w pojeździe. Po zamontowaniu możesz pozostawić bazę w samochodzie. W ten sposób wsiadanie i wysiadanie będzie znacznie łatwiejsze, ponieważ fotelik samochodowy Maxi-Cosi Marble można zamontować na bazie jednym kliknięciem i od razu ruszać w drogę.

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Marble
Maxi Cosi - z troską o całe rodziny
Produktom Maxi-Cosi przyświeca precyzyjnie obrana misja – zrozumienie jak to jest być rodzicem w dzisiejszych czasach. Właśnie dlatego foteliki, wózki, nosidełka i akcesoria pozwalają całym rodzinom – rodzicom, dzieciom i dziadkom – czerpać jak największą przyjemność z cennego czasu spędzanego razem.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz