Niestety, ta okazja już wygasła
Fotelik Cybex Solution S-Fix (15-36kg) za 584zł @ Amazon
165° Zakończono

Fotelik Cybex Solution S-Fix (15-36kg) za 584zł @ Amazon

584zł700zł-17% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
Edytor 29
kwi 29. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W niemieckim Amazonie fotelik Cybex Solution S-Fix za 136,03€, czyli ok.584zł (tylko ten kolor, cena spada w koszyku).
Cena rynkowa to 730zł, na Allegro pojedyncze sztuki za 700zł.


Główne cechy:

  • 3 pozycje odchylania zagłówka - zapobiegają opadaniu głowy dziecka do przodu podczas snu
  • Liniowy System Ochrony Bocznej (L.S.P. System) - wysuwany od strony drzwi fotelika zapewnia zwiększone bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej; zredukowanie siły uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika bez wysuwanej osłony bocznej
  • System wentylacji - system kanałów wentylacyjnych znajdujących się w oparciu i siedzisku
  • 12 pozycji regulacji wysokości zagłówka
  • System mocowania ISOFIX
  • Szerokie i głębokie siedzisko
  • Wymiary: długość / szerokość / wysokość: 405 / 500 / 610 mm
  • Waga: 6,2 kg

155491.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

29 Komentarzy
Psasuje do famikifixa?
Potrzebuję na dziś dwa foteliki 0-9 ktoś coś z Warszawy?😜
isofix utrzymuje 36kg czy jest tylko di 18kg?
Mam taki i polecam. Tylko pamiętajcie, zanim klikniesz kup teraz to udaj się do sklepu z dzieckiem i przymierz je do fotelika. Dzieci i foteliki są różne.
Kupione DZIEKI @zorka !!
Po co Tworzyć kolejną okazję,skoro masz już jedną obszerną okazję o S-FIx

BTW>>>Lista kompatybilności pepper.pl/com…021

Można zbić cenę o 10E kupując doładowanie 30E w Żabce.


KaGeeR29/04/2019 14:06

isofix utrzymuje 36kg czy jest tylko di 18kg?


isofix tylko służy do zamocowania, ale nie służy do bezpieczeństwa w tym przypadku.
Edytowane przez: "ktosieksamosiek" kwi 29. 2019
ktosieksamosiek1 g, 33 min

Po co Tworzyć kolejną okazję,skoro masz już jedną obszerną okazję o S-FIxB …Po co Tworzyć kolejną okazję,skoro masz już jedną obszerną okazję o S-FIxBTW>>>Lista kompatybilności https://www.pepper.pl/comments/permalink/2256021Można zbić cenę o 10E kupując doładowanie 30E w Żabce.isofix tylko służy do zamocowania, ale nie służy do bezpieczeństwa w tym przypadku.


Oczywiście, przecież fotelik nie posiada swoich pasów.
Jak jest ze zwrotami na amazon? Można odesłać bez problemu? Kto płaci za przesyłkę?
bartg1 g, 56 min

Jak jest ze zwrotami na amazon? Można odesłać bez problemu? Kto płaci za pr …Jak jest ze zwrotami na amazon? Można odesłać bez problemu? Kto płaci za przesyłkę?Ty :-) Problemów nie ma, choćnie odsyłałem nigdy.
bartg17 g, 11 min

Jak jest ze zwrotami na amazon? Można odesłać bez problemu? Kto płaci za pr …Jak jest ze zwrotami na amazon? Można odesłać bez problemu? Kto płaci za przesyłkę?Ty płacisz ale zwracają. Odsyłałem kilka razy.
delicatessen30/04/2019 11:56

Komentarz usuniętySprzedają też krzesła i suszarki na pranie. No jakoś wątpię że są też specjalistami od bezpieczeństwa samochodowego.

Poza tym co to za wstawka. Przecież tu jest okazja dla dzieci 4+ a nie 0-4.
Szpase3430/04/2019 12:01

Sprzedają też krzesła i suszarki na pranie. No jakoś wątpię że są też specj …Sprzedają też krzesła i suszarki na pranie. No jakoś wątpię że są też specjalistami od bezpieczeństwa samochodowego.Poza tym co to za wstawka. Przecież tu jest okazja dla dzieci 4+ a nie 0-4.


Jakoś Twoja argumentacja do mnie nie przemawia i wydaje się nawet śmieszna. Cybex sprzedaje leżaki, sprzęt na siłownie i torebki. No jakoś wątpię, że są specjalistami od bezpieczeństwa samochodowego.
Zamiast napisać jak prawdziwy Janusz, że jesteś dumnym posiadaczem najlepszego na świecie fotelika marki Cybex i że tylko trochę przepłaciłeś, to szukasz jakichś dziwnych zaczepek.
Co do tonażu dzieciaka to masz racje, nie zwróciłem uwagi.
Edytowane przez: "delicatessen" kwi 30. 2019
delicatessen48 min

Jakoś Twoja argumentacja do mnie nie przemawia i wydaje się nawet ś …Jakoś Twoja argumentacja do mnie nie przemawia i wydaje się nawet śmieszna. Cybex sprzedaje leżaki, sprzęt na siłownie i torebki. No jakoś wątpię, że są specjalistami od bezpieczeństwa samochodowego.Zamiast napisać jak prawdziwy Janusz, że jesteś dumnym posiadaczem najlepszego na świecie fotelika marki Cybex i że tylko trochę przepłaciłeś, to szukasz jakichś dziwnych zaczepek.Co do tonażu dzieciaka to masz racje, nie zwróciłem uwagi.Może i sprzedają ale przynajmniej w testach ADAC biorą udział i wygrywają (2018). Jakie testy przeszedł ten włoski?

Janusz to raczej ze mnie kiepski jeśli chodzi o dzieci. Nigdy na ich bezpieczeństwie nie oszczedzam. Wolę jak to nie one będą testować solidność zabezpieczeń.
Jeżeli dziecko nie lubi podróżować i toleruje to, tylko nawiązując kontakt wzrokowy z matką, to gwiazdki w ADAC są sprawą drugorzędną.
Oczywiście lepiej mieć dodatkowe gwiazdki, ale akurat tej instytucji bym tak nie przeceniał.
moto.onet.pl/akt…l0z

Tak na szybko sprawdzając, we Włoszech jest TCS, które robi podobne testy. Nic więcej nie chce mi się udowadniać bo widzę że masz ugruntowane zdanie i już udowodniłeś że jesteś wybitnym specjalistom od bezpieczeństwa, fotelików i dzieci.
Kto wie, jak dzieciak podrośnie to pomyślę o tym Cybexie ale teraz fotelik obrotowy to dla Nas "błogosławieństwo".
Super cenka
ktosieksamosiek29/04/2019 16:05

Po co Tworzyć kolejną okazję,skoro masz już jedną obszerną okazję o S-FIxB …Po co Tworzyć kolejną okazję,skoro masz już jedną obszerną okazję o S-FIxBTW>>>Lista kompatybilności https://www.pepper.pl/comments/permalink/2256021Można zbić cenę o 10E kupując doładowanie 30E w Żabce.isofix tylko służy do zamocowania, ale nie służy do bezpieczeństwa w tym przypadku.Co ma M-Fix do S-Fix. Cena bomba , gdybym nie miał Joie Stages dla 2go dzieciaka to brałbym to na zapas
Dostał już ktoś fotelik ?
calz30/04/2019 20:55

Super cenka Co ma M-Fix do S-Fix. Cena bomba , gdybym nie miał Joie Stages …Super cenka Co ma M-Fix do S-Fix. Cena bomba , gdybym nie miał Joie Stages dla 2go dzieciaka to brałbym to na zapas


Szerokoscia sie roznia z tego co sxukalem
ktosieksamosiek2 g, 57 min

Szerokoscia sie roznia z tego co sxukalem


O to mo chodzi ze to inny fotelik ciutke jest wiec dobrze ze jest osobno w okazjach
delicatessen30/04/2019 19:11

Jeżeli dziecko nie lubi podróżować i toleruje to, tylko nawiązując kontakt …Jeżeli dziecko nie lubi podróżować i toleruje to, tylko nawiązując kontakt wzrokowy z matką, to gwiazdki w ADAC są sprawą drugorzędną.Oczywiście lepiej mieć dodatkowe gwiazdki, ale akurat tej instytucji bym tak nie przeceniał.https://moto.onet.pl/aktualnosci/oszustwa-adac-zaufanie-nie-do-odbudowania/lrlnl0zTak na szybko sprawdzając, we Włoszech jest TCS, które robi podobne testy. Nic więcej nie chce mi się udowadniać bo widzę że masz ugruntowane zdanie i już udowodniłeś że jesteś wybitnym specjalistom od bezpieczeństwa, fotelików i dzieci.Kto wie, jak dzieciak podrośnie to pomyślę o tym Cybexie ale teraz fotelik obrotowy to dla Nas "błogosławieństwo".


Widzę że kolega delicatessen, reklamuje swoją aukcje allegro z jakimś niewiadomo jakim fotelikiem. Na dodatek krytykuje ADAC twierdząc, że oszukują , natomiast przywołuje włoski TCS który tak na prawdę jest Szwajcarski. Na dodatek znalazłem w TCS test fotelika firmy która reklamuje Foppapadretti - inny model ale uzyskał tylko 1 gwiazdkę, a w bezpieczeństwie 0%. Wiec proszę kolegę o niewyrzucanie takiego gówna które kolega sprzedaje .. tutaj ludzie chcą kupić fotelik który jest bezpieczny
Edytowane przez: "JerzyB" maj 4. 2019
2278126.jpg

Fotelik firmy która sprzedaje Delicatessen
Edytowane przez: "JerzyB" maj 4. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst