Niestety, ta okazja już wygasła

Fotel siatkowy gamingowy G-LAB K-Seat Rhodium ATOM

kwi 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Przedmiot sprzedawany przez MAXITECH w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Na niemieckim Amazonie aktualnie w promocyjnej cenie 109,35 EUR, ale według Keepa średnia cena tego produktu to ok. 160 EUR

EDIT: Tutaj już trochę podrożał, więc aktualnie taniej jest na DE, wrzucam link : amazon.de/dp/…c=1

Myślę, że za 469 złotych jest to ciekawa propozycja. Opinii nie ma za wiele, ale są bardzo pozytywne, a do tego możecie na Amazonie obejrzeć sporo zdjęć wrzucanych przez tych nielicznych, którzy kupili. Wygląda to obiecująco. Co prawda zbyt wiele ergonomii w tym fotelu nie ma, ale moim zdaniem jest to przyzwoity fotel.

Materiał Nylon
Zalecenia dotyczące maksymalnej masy 120 Kilogramy
Waga produktu 14.1 Kilogramy
Marka THE G-LAB

Informacje o tym produkcie
ODDYCHAJĄCE OPARCIE Z SIATKI. W przeciwieństwie do wielu skórzanych lub tapicerowanych krzeseł biurowych, krzesło K-Seat Rhodium ATOM zostało wykonane z oddychającej siatki. Ten trwały i wygodny materiał jest wyjątkowo miękki i znacznie bardziej odporny na zużycie. Zapewnia dobre podparcie dla pleców, a jednocześnie nie jest zbyt sztywny. Siatka jest również oddychającym materiałem, który przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie będzie Ci zbyt gorąco.
ERGONOMICZNA I WYGODNA KONSTRUKCJA. Dobra postawa jest niezbędna do pracy w najlepszych warunkach. Fotel biurowy K-Seat Rhodium ATOM zapewnia szerokie i ultra wygodne siedzisko. Jego ergonomiczne oparcie zostało zaprojektowane tak, aby idealnie dopasować się do kształtu Twojego kręgosłupa i zapewnić realne wsparcie dla odcinka lędźwiowego. Zagłówek zadba o Twoje kręgi szyjne. Będziesz mógł siedzieć przez wiele godzin, bez uczucia dyskomfortu czy bólu.
REGULOWANE NACHYLENIE I WYSOKOŚĆ. Ten fotel gamingowy można regulować, aby dostosować go do swoich potrzeb. Oparcie można odchylić do 120°, aby uzyskać bezpieczną, niemalże leżącą pozycję. Możesz grać lub pracować bez obawy, że krzesło się przewróci. Podłokietniki na zawiasach są wyściełane i można je regulować w zależności od kąta nachylenia krzesła. Wysokość siedziska jest regulowana za pomocą tłoka gazowego, który podnosi krzesło do 10 cm.
MOCNY + TRWAŁY. Fotel K-Seat Rhodium Atom jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają niezwykłą trwałość. Jest szczególnie wytrzymały i odporny na zużycie, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Siedzisko wykonane jest z grubej pianki o wysokiej gęstości i dobrej elastyczności, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu. Mechanizm wykonany jest z metalu, podstawa i podłokietniki z tworzywa ABS. Siedzisko i zagłówek wykonane są z tkaniny, natomiast oparcie z siatki.
GWARANCJA + ŁATWOŚĆ MONTAŻU. Zapewnij sobie bezpieczeństwo dzięki gamingowemu fotelowi do biurka K-Seat Rhodium Atom. Ten model jest objęty 2-letnią gwarancją, co oznacza, że jest to dla Ciebie inwestycja bez ryzyka. Zwracamy szczególną uwagę na opinie naszych konsumentów, wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który odpowiada w ciągu 24h. Ten fotel biurowy jest bardzo łatwy w montażu, złożenie go zajmie Ci tylko 15 minut.


Marka ‎THE G-LAB
Model ‎K-SEAT-RHODIUM-ATOM
Wymiary produktu ‎76 x 60 x 27 cm; 14.1 kg
Materiał ‎Nylon
Producent ‎AXS
Numer modelu ‎K-SEAT-RHODIUM-ATOM
ASIN ‎B09JGCQY9C
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz