Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Fotel hamakowy drewniany podwójny, Swing Chair Double antracyt

lip 17. 2022
Fotel hamakowy drewniany podwójny, Swing Chair Double antracytFotel hamakowy Swing Chair Double to oryginalny, luksusowy fotel wiszący wykonany z naturalnych materiałów. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie, ogrodzie zimowym, na tarasie - na pewno będzie ulubionym miejscem wypoczynku dla całej rodziny oraz atrakcyjnym dodatkiem każdego miejsca - także dzięki interesującej kolorystyce.

W skład zestawu wchodzi drewniany stelaż, poduszka, łańcuch do zawieszenia oraz sprężyna. Istnieje możliwość dokupienia pokrowca na fotel, poduszki oraz tapicerki poduszki.
Fotel wiszący Swing Chair Double jest szerokim fotelem o owalnej konstrukcji z klejonego warstwowo drewna świerkowego, które jest zaimpregnowane bejcą w kolorze antracytu. Siedzisko oraz oparcie fotela wyłożone są miękką poduszką z gąbki obszytą tkaniną olefin w kolorze musztardowym o dużej odporności na wodę morską oraz wodę basenową. Dzięki wszytym zamkom błyskawicznym tapicerkę poduszki łatwo się zdejmuje i czyści.

Prosta konstrukcja fotela umożliwia jego łatwy montaż i demontaż. Swing Chair Double jest zawieszony na łańcuchu i sprężynie, która zapewnia wygodę i amortyzację.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz