Niestety, ta okazja już wygasła
Fotel gamingowy WARRIOR CHAIRS Sword kolor czerwony czarny
44° Zakończono

Fotel gamingowy WARRIOR CHAIRS Sword kolor czerwony czarny

439zł995zł-56%Sferis Okazje
17
sie 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Sferis OkazjeSferis kod rabatowy

Grupy

17 Komentarzy
Sadzał ktoś na tym zacnym fotelu swoje cztery litery i może coś powiedzieć?
Daniel_Wietrak05/08/2019 11:16

Sadzał ktoś na tym zacnym fotelu swoje cztery litery i może coś powiedzieć?


Siedziałem na podobnym i dupa się poci niemiłosiernie
Normalna cena
Jak działa ta promka z powerbankiem ?
BartoszSzpera05/08/2019 11:16

Siedziałem na podobnym i dupa się poci niemiłosiernie


No to dyskwalifikacja permanentna, w lato przy tych temperaturach to przyrodzenie mozna ugotować
Daniel_Wietrak05/08/2019 11:31

No to dyskwalifikacja permanentna, w lato przy tych temperaturach to …No to dyskwalifikacja permanentna, w lato przy tych temperaturach to przyrodzenie mozna ugotować


Dokładnie. Niezdrowe to
trudno się odnieść czy rzeczywiście każdy człowiek sie tak poci że takie fotele są zdyskfalifikowane
używam w domu fotel Diablo X-Gamer zgodnie z ich opisem też jest ekoskóra

Tapicerkę wykonaliśmy z miłej w dotyku ekoskóry HD, którą łatwo i szybko wyczyścisz z rozlanej coli. Siateczka AirMesh zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza pomiędzy siedziskiem a ciałem – koniec z przyklejaniem się do fotela.


być może zbyt krótki okres użytkowania tego fatela (bo niecały miesiąc) ale nie stwierdziliśmy oznak pocenia sie wiec może nie jest tak źle - dwie osoby testujące - wielogodzinne rozgrywki :-)
z eko skóry
Ja mam też z eko skóry, ale jest to wentylowana skóra z technologią AIR i tyłek się nie poci. Do tego te fotele robi Polska firma, a na pewno warto wspierać Polskie firmy. Nie powiem już o wygodzie. Od czasu gdy go mam, już nigdy nie bolał mnie kręgosłup ile bym nie siedział przed komputerem.
Edytowane przez: "Fabri" sie 5.
Oranger9905/08/2019 12:09

z eko skóry


Z innego materiału raczej nie dostaniesz, chyba, że masz 2500zł na prawdziwy fotel z prawdziwej skóry, ale to nie gwarantuje, że nie będziesz się pocił. Są jeszcze materiałowe, ale takie fotele szybko się wycierają i zazwyczaj jeszcze bardziej grzeją w tyłek.
Edytowane przez: "Fabri" sie 5.
Fabri05/08/2019 14:40

Z innego materiału raczej nie dostaniesz, chyba, że masz 2500zł na pr …Z innego materiału raczej nie dostaniesz, chyba, że masz 2500zł na prawdziwy fotel z prawdziwej skóry, ale to nie gwarantuje, że nie będziesz się pocił. Są jeszcze materiałowe, ale takie fotele szybko się wycierają i zazwyczaj jeszcze bardziej grzeją w tyłek.


Jak nie dostanę??? Co za bzdury pleciesz.
Masz wiele materiałowych foteli.
Tak samo z Ikea skórzane za stówkę więcej, a nie śmieszną imitacje.
Ekoszit pęka i po roku max dwóch wygląda jak z menelowiska.
Edytowane przez: "Oranger99" sie 5.
2659725-EsRrb.jpg
Inne zestawy mają zupełnie inną cenę początkową. Kłamać to trzeba umieć:)
sferis.pl/fot…sze
Edytowane przez: "pingwin" sie 5.
Oranger9905/08/2019 15:51

Jak nie dostanę??? Co za bzdury pleciesz.Masz wiele materiałowych f …Jak nie dostanę??? Co za bzdury pleciesz.Masz wiele materiałowych foteli.Tak samo z Ikea skórzane za stówkę więcej, a nie śmieszną imitacje.Ekoszit pęka i po roku max dwóch wygląda jak z menelowiska.


Zgadzam się eko skóra jest ładna w sklepie i przez pierwsze 3 lata później robi się szmelc!!! Wiem bo mam. Eko skóry nie polecę nikomu.
Jancio_Wodnik05/08/2019 11:47

trudno się odnieść czy rzeczywiście każdy człowiek sie tak poci że takie fo …trudno się odnieść czy rzeczywiście każdy człowiek sie tak poci że takie fotele są zdyskfalifikowaneużywam w domu fotel Diablo X-Gamer zgodnie z ich opisem też jest ekoskóraTapicerkę wykonaliśmy z miłej w dotyku ekoskóry HD, którą łatwo i szybko wyczyścisz z rozlanej coli. Siateczka AirMesh zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza pomiędzy siedziskiem a ciałem – koniec z przyklejaniem się do fotela. być może zbyt krótki okres użytkowania tego fatela (bo niecały miesiąc) ale nie stwierdziliśmy oznak pocenia sie wiec może nie jest tak źle - dwie osoby testujące - wielogodzinne rozgrywki :-)


Mam podobnie. Zaczynałem od jakiegoś fotela z allegro za 200zł i wytrzymał z 5 lat, wymieniłem, bo mi się znudził, a stan bardzo dobry i nie capił...Teraz jadę na jakimś Diablo za 8 stow też eko-skóra. Dupa ta sama i się nie poci. Wiara co komentuje tą potliwość pewnie nigdy nie miała takiego fotela, albo ma zajebistą nadwagę i się poci nawet jak z dupą w misce jest zanurzony , ewentualnie jakieś majty z poliestru noszą. Jestem ciekaw jak im się siedzi w samochodzie z fotelami w pełnych skórach. Ja już w takiej konfiguracji nigdy auta nie wezmę. dobrego dnia
Edytowane przez: "mloody" sie 6.
Potrzebuje fotela do 500zl ktoś coś ? Najlepiej chyba z materiału.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst