Niestety, ta okazja już wygasła
Fotel gamingowy Genesis Nitro 330 (czarny)
315° Zakończono

Fotel gamingowy Genesis Nitro 330 (czarny)

449zł649zł-31% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
51
gru 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dopuszczalna waga 120 kg
Materiał skóra ekologiczna (PU), nylon
Kolor czarny
Pasuje do uniwersalny
Wymiary 1250 x 530 x 510 mm
Waga 16 kg

MOCNA I TRWAŁA KONSTRUKCJASzkielet fotela Nitro 330 jest wykonany z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że fotel jest inwestycją na lata.

Podkłądka została wykonana z wytrzymałego tworzywa PVC, a jej spodnia warstwa została pokryta specjalną gumą, która zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się podkładki po biurku.

JESZCZE WIĘCEJ KOMFORTUObicie fotela zostało wypełnione wysokiej jakości pianką o grubości 4,5 cm na oparciu oraz 6 cm na siedzisku. Ponadto zarówno siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób aby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego, nylonowego materiału z wysokiej jakości skórą ekologiczną.

Na siedzisku materiał jest dodatkowo pikowany a potrójne kontrastowe obszycie, gwarantuje trwałość wykończenia fotela oraz podkreśla jego wyjątkowy design.

PRZYJEMNOŚĆ Z FUNKCJONALNOŚCINitro 330 to nie tylko dbałość o maksymalny komfort i jakość materiałów. Twórcy przywiązali również dużą uwagę do jego funkcjonalności. Rozwiązania takie jak, regulacja wysokości siedziska oraz tryb bujania, możliwość obrotu o 360 stopni czy nylonowe kółka, zdecydowanie zwiększają przyjemność użytkowania.

Dodatkowa poduszka z możliwością regulacji wysokości pozwala na ustawienie punktu podparcia kręgosłupa w najbardziej optymalnym dla gracza miejscu.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
51 Komentarzy
Prześlij Komentarz