Fotel dla gracza DXseat S-class S53 XR
89°Zakończono

Fotel dla gracza DXseat S-class S53 XR

18
maj 27. 2016
Aktualizacje społecznościowe
ProCPU Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
wyjasni mi ktos fenomen tych foteli? +5 do skilla w graniu jest jak sie kupi takie siedzisko za 900zl czy jak? xD
20cmMiesamaj 27. 2016

Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel k …Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel kupić?Trzeba przynajmniej pasjansa odpalić albo wypad.
Eko skóra, życzę powodzenia w pomieszczeniach bez klimatyzacji w upalne letnie dni
18 Komentarzy
Będzie siedzone
wyjasni mi ktos fenomen tych foteli? +5 do skilla w graniu jest jak sie kupi takie siedzisko za 900zl czy jak? xD
Aspectonmaj 27. 2016

wyjasni mi ktos fenomen tych foteli? +5 do skilla w graniu jest jak sie …wyjasni mi ktos fenomen tych foteli? +5 do skilla w graniu jest jak sie kupi takie siedzisko za 900zl czy jak? xD

Jak masz taki fotel to on sam strzela
Ma ktoś może do polecenia jakiś fotel nie musi być dla gracza do około 250 zł może być tańszy .
Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel kupić?
20cmMiesamaj 27. 2016

Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel k …Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel kupić?Trzeba przynajmniej pasjansa odpalić albo wypad.
Eko skóra, życzę powodzenia w pomieszczeniach bez klimatyzacji w upalne letnie dni
te fotele to żadna rewelacja. Tak jak ktoś napisał eko-skora może fajnie wygląda i tyle. Polecałbym kupić w Black Red White czy Ikea równie fajny fotel z równie ciekawym designem, ale ze skóry. Cena ok. 500-600zl
Egalitarystamaj 27. 2016

Ma ktoś może do polecenia jakiś fotel nie musi być dla gracza do około 250 …Ma ktoś może do polecenia jakiś fotel nie musi być dla gracza do około 250 zł może być tańszy .

​w Selgrosie, Makro, Ikea masz spory wybór fajnych foteli do 300 zł
mloodymaj 27. 2016

te fotele to żadna rewelacja. Tak jak ktoś napisał eko-skora może fajnie wy …te fotele to żadna rewelacja. Tak jak ktoś napisał eko-skora może fajnie wygląda i tyle. Polecałbym kupić w Black Red White czy Ikea równie fajny fotel z równie ciekawym designem, ale ze skóry. Cena ok. 500-600zl


np Ikea Markus - 500-600zł w zalezności od wykończenia, siedzi się wyśmienicie.
sznekemaj 27. 2016

np Ikea Markus - 500-600zł w zalezności od wykończenia, siedzi się wyś … np Ikea Markus - 500-600zł w zalezności od wykończenia, siedzi się wyśmienicie.

​Czy osoby polecające Markusa w ogóle z tego fotela korzystają? Bo ja na większym szajsie jeszcze nie siedziałem. Pierwsze 15 minut na tym siedzisku to boska błogość, plecy zajebiście odpoczywają, siatka fajnie przewiewna, podłokietniki na idealnej wysokości itd. Problem zaczyna się po kilkudziesięciu minutach, kiedy zaczyna sztywnieć kark, poduszka pod głowę okazuje się zbyt twarda, fotel okazuje się być mega twardy, regulacja tylko w pionie i nawet nie można się na nim pohuśtać. Takie mocne /10. Ale oczywiście IKEA to marka premium dla wszystkich Polaków, co tam że na fotelu siedziało się 10 minut w sklepie. Skoro ładnie wygląda to na pewno jest zajebisty i trzeba go polecać na wszystkich forach.
Szklankamaj 27. 2016

​Czy osoby polecające Markusa w ogóle z tego fotela korzystają? Bo ja na w … ​Czy osoby polecające Markusa w ogóle z tego fotela korzystają? Bo ja na większym szajsie jeszcze nie siedziałem. Pierwsze 15 minut na tym siedzisku to boska błogość, plecy zajebiście odpoczywają, siatka fajnie przewiewna, podłokietniki na idealnej wysokości itd. Problem zaczyna się po kilkudziesięciu minutach, kiedy zaczyna sztywnieć kark, poduszka pod głowę okazuje się zbyt twarda, fotel okazuje się być mega twardy, regulacja tylko w pionie i nawet nie można się na nim pohuśtać. Takie mocne /10. Ale oczywiście IKEA to marka premium dla wszystkich Polaków, co tam że na fotelu siedziało się 10 minut w sklepie. Skoro ładnie wygląda to na pewno jest zajebisty i trzeba go polecać na wszystkich forach.


to że ktoś ma chore plecy to już nie moja wina, siedzę na nim po 5-8h dziennie i żadnych dolegliwości nie mam - polecam odwiedzić lekarza
20cmMiesamaj 27. 2016

Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel k …Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel kupić?


Słyszałem, że nie sprawdzają, ale nie biorę odpowiedzialności za to info.
sznekemaj 27. 2016

to że ktoś ma chore plecy to już nie moja wina, siedzę na nim po 5-8h dzi … to że ktoś ma chore plecy to już nie moja wina, siedzę na nim po 5-8h dziennie i żadnych dolegliwości nie mam - polecam odwiedzić lekarzaJuż byłem. Lekarz powiedział mi żebym nie siedział na hoojowych fotelach to mnie plecy nie będą boleć, bo jestem zdrowy jak niemowlak
Szklankamaj 27. 2016

​Czy osoby polecające Markusa w ogóle z tego fotela korzystają? Bo ja na w … ​Czy osoby polecające Markusa w ogóle z tego fotela korzystają? Bo ja na większym szajsie jeszcze nie siedziałem. Pierwsze 15 minut na tym siedzisku to boska błogość, plecy zajebiście odpoczywają, siatka fajnie przewiewna, podłokietniki na idealnej wysokości itd. Problem zaczyna się po kilkudziesięciu minutach, kiedy zaczyna sztywnieć kark, poduszka pod głowę okazuje się zbyt twarda, fotel okazuje się być mega twardy, regulacja tylko w pionie i nawet nie można się na nim pohuśtać. Takie mocne /10. Ale oczywiście IKEA to marka premium dla wszystkich Polaków, co tam że na fotelu siedziało się 10 minut w sklepie. Skoro ładnie wygląda to na pewno jest zajebisty i trzeba go polecać na wszystkich forach.Widać, że siedziałeś tylko w Ikei - jest regulacja w pionie i poziomie - można się bujać do woli. Posiadam od 3 lat i innego fotela sobie nie wyobrażam. Te proGEJmingowe fotele to pomyłka. Ładnie wyglądają i nic więcej.
Zgadza się, Ikea na zachodzie to tak jak u nas Bodzio. Zwykły szajs dla mieszkań wynajmowanych studentom itp. Fotel nie może być wykonany z materiału nieprzepuszczającego pary wodnej, bo inaczej będziemy mokrzy jak w słoneczny dzień w Ikarusie.
20cmMiesamaj 27. 2016

Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel k …Czy jak ktoś nie gra w gry a siedzi na kompie dużo, to wolno mu ten fotel kupić?

Jak siedzisz na kompie to po co Ci krzesło? Mam nadzieje ze komp chociaz wygodny
Dariomaj 27. 2016

Zgadza się, Ikea na zachodzie to tak jak u nas Bodzio. Zwykły szajs dla m …Zgadza się, Ikea na zachodzie to tak jak u nas Bodzio. Zwykły szajs dla mieszkań wynajmowanych studentom itp. Fotel nie może być wykonany z materiału nieprzepuszczającego pary wodnej, bo inaczej będziemy mokrzy jak w słoneczny dzień w Ikarusie.


Nikt nie przeczy, że tak jest.
Z drugiej strony, przy wszechogarniającym zalewie chińszczyzny Ikea to ostoja poprawnego wykonania i dobrej obsługi gwarancyjnej.
I dlatego sporo osób tam kupuje. Nie zapominajmy też, że sporo mebli Ikei produkowanych jest w Polsce.
A akurat Markus to naprawdę solidne i przyzwoicie wykonane krzesło. Wiem bo używam od 2 lat po 6-8 godzin i sobie chwalę.
Co do wygody to kwestia indywidualna - dla mnie wygodne a dla mojej żony nie. Siedziałem też w wygodniejszych krzesłach i 2x droższych ale żadne nie było tak ciche. Brak jakichkolwiek skrzypień i pisków to dla mnie wielki plus.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst