Forza Motorsport 6: Apex (Beta) dla Windows 10 za darmo @ Microsoft
450°Zakończono

Forza Motorsport 6: Apex (Beta) dla Windows 10 za darmo @ Microsoft

Pepper 30
maj 24. 2016
Posiadacze komputerów o odpowiedniej specyfikacji z zainstalowanym systemem Windows 10 mają okazję do bezpłatnego testowania beta wersji gry Forza Motorsport 6: Apex.

MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE • System operacyjny: Windows 10 64-bit, wersja 1511 • Procesor: Intel Core i3-4170 3,7 Ghz • Pamięć: 8 GB RAM (2 GB VRAM) • Karta graficzna: Radeon R7 250X / GeForce GT 740 lub odpowiednik • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca • Klawiatura i mysz kompatybilne z systemem Windows • DirectX 12
Aktualizacje społecznościowe
30 Komentarzy
na 1GB VRAM też pójdzie
Warto pobierać te 30gb?
kolan.kobulkamaj 24. 2016

na 1GB VRAM też pójdzie


chyba nie bo mam 6950 i nie moge pobrać
Nie no forze tylko na X1 !

kolan.kobulkamaj 24. 2016

[Video]


mega dziwne mam i5 2500k,8gb,6950 1gb i nie mogę pobrać pisze że nie spełniam wymagań
okazja fajna, szkoda że winda 10 to takie gówno...
Nie da rady ominąć tych wymagań Wina 10?
Musicie mieć Windowsa 10 w wersji Home albo Pro. Enterprise nie pozwoli na pobranie tej gry.
Na lapku z I7 i GF 860 śmiga całkiem nieźle. Oczywiście również nie obyło się bez minimalnych problemów, bo gra nie chciała na początku ruszyć, ze względu na niezaktualizowane sterowniki. Ale potem już wszystko grało.
DX12 jest wymagany? To dlatego Radeony 6xxx nie mogą ruszyć tej gry.
blindsquadmaj 24. 2016

okazja fajna, szkoda że winda 10 to takie gówno...


nie wydaje mi się
nocny_napoleonmaj 24. 2016

nie wydaje mi się

​a ja jestem pewien. korzystałem 3 miesiące usilnie starając się wmówić sobie że to fajny system aż nie wytrzymałem i wróciłem do starej kopii win7
na lapku z i5 i gf860m śmiga w high/ultra i 900p :)))
blindsquadmaj 24. 2016

​a ja jestem pewien. korzystałem 3 miesiące usilnie starając się wmówić so … ​a ja jestem pewien. korzystałem 3 miesiące usilnie starając się wmówić sobie że to fajny system aż nie wytrzymałem i wróciłem do starej kopii win7


A tak serio co Ci przeszkadzało? Ja też długo się broniłem przed przesiadką z 8 na lapku a potem z 7 na pc, ale miło się zaskoczyłem. Aktualizacja była szybka, bezproblemowa, a system śmiga lepiej niż stary, tak, że odechciało mi się robić czystą instalację. Potem aktualizowałem jeszcze kilka komputerów w rodzinie i też wszystko bez problemów, nikt nie narzekał. Naprawdę nie widzę powodów do tego. Kiedyś ludzie tak samo trudno rozstawali się z xp (i to nawet bezpośrednio do 7) , a teraz to samo z 10. Za jakiś czas wszywszyscy będą mieli 10 i zapomną, że jakaś 7 była.
Zbanowany
mlodyapollomaj 24. 2016

A tak serio co Ci przeszkadzało? Ja też długo się broniłem przed prze … A tak serio co Ci przeszkadzało? Ja też długo się broniłem przed przesiadką z 8 na lapku a potem z 7 na pc, ale miło się zaskoczyłem. Aktualizacja była szybka, bezproblemowa, a system śmiga lepiej niż stary, tak, że odechciało mi się robić czystą instalację. Potem aktualizowałem jeszcze kilka komputerów w rodzinie i też wszystko bez problemów, nikt nie narzekał. Naprawdę nie widzę powodów do tego. Kiedyś ludzie tak samo trudno rozstawali się z xp (i to nawet bezpośrednio do 7) , a teraz to samo z 10. Za jakiś czas wszywszyscy będą mieli 10 i zapomną, że jakaś 7 była.

​ pytanie czy potrzebują 10, wątpię
anna666maj 24. 2016

​ pytanie czy potrzebują 10, wątpięTo nawet nie jest kwestia potrzeb. Po prostu stare przestają być aktualizowane i tyle. Jakoś na telefonach nikt nie narzeka, że nowy system wychodzi. Ba, narzekania są jak nie ma nowego systemu na dany telefon czy tablet (albo jest z dużym opóźnieniem). A tu jakieś opory. A prawda jest taka, że różnice nie są jakieś duże, w zasadzie dla przeciętnego użytkownika prawie niezauważalne. Sama aktualizacja to w zależności od dysku (na SSD jakieś pół godz, na HDD godzina, może 2), więc można puścić rano albo idąc na zakupy i gotowe.
Zbanowany
mlodyapollomaj 24. 2016

To nawet nie jest kwestia potrzeb. Po prostu stare przestają być a … To nawet nie jest kwestia potrzeb. Po prostu stare przestają być aktualizowane i tyle. Jakoś na telefonach nikt nie narzeka, że nowy system wychodzi. Ba, narzekania są jak nie ma nowego systemu na dany telefon czy tablet (albo jest z dużym opóźnieniem). A tu jakieś opory. A prawda jest taka, że różnice nie są jakieś duże, w zasadzie dla przeciętnego użytkownika prawie niezauważalne. Sama aktualizacja to w zależności od dysku (na SSD jakieś pół godz, na HDD godzina, może 2), więc można puścić rano albo idąc na zakupy i gotowe.

​ bywają problem, dość często
Niech się pocałują tam gdzie słońce nie dochodzi. Na siłę wciskanie ludziom win 10.
Leci jak krew z nosa to pobieranie, a net szybki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy