Forza Motorspor 7 [Xbox One] wersja pudełkowa najtaniej na rynku @ Base
244°Zakończono

Forza Motorspor 7 [Xbox One] wersja pudełkowa najtaniej na rynku @ Base

175zł219zł -20% Base Okazje
Pepper 10
paź 17. 2017
W Base zamówimy Forze Motorsport 7 na Xbox One za ~175zł z wysyłką (34,99GBP +1,49GBP za wysyłkę). W funtach wychodzi nieco taniej niż w euro!

Ceny w Polsce zaczynają się od 219zł z wysyłką.

  1. Base Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
10 Komentarzy

Słowo klucz: Pitstop.

na te 20s żałośnie wykonanego pit stopu można przymknąć oko .Gra jest genialna

TheShineBox20 godz., 19 min

Słowo klucz: Pitstop.


Rozumiem, że poziom wykonania i zawartość GTS musi strasznie boleć. Co do oferty to sporo osób, które swoją przygodę z XONE zaczęły z Forzą Horizon 3 mocno się od tego tytułu odbije. FM7 to gra dla maniaków motoryzacji i car porn. Zdobycie najlepszych aut wymaga dużego grindu, a jazda po torach może dla wielu okazać się nużąca, jedyną odskocznią od "poważnej" jazdy jest kilkanaście wyzwań w postaci przejazdu między pachołkami i samochodowa wersja kręgli, ale ich wykonanie to kwestia 30-45 minut.

BartyJohn50 min

Rozumiem, że poziom wykonania i zawartość GTS musi strasznie boleć. Co do o …Rozumiem, że poziom wykonania i zawartość GTS musi strasznie boleć. Co do oferty to sporo osób, które swoją przygodę z XONE zaczęły z Forzą Horizon 3 mocno się od tego tytułu odbije. FM7 to gra dla maniaków motoryzacji i car porn. Zdobycie najlepszych aut wymaga dużego grindu, a jazda po torach może dla wielu okazać się nużąca, jedyną odskocznią od "poważnej" jazdy jest kilkanaście wyzwań w postaci przejazdu między pachołkami i samochodowa wersja kręgli, ale ich wykonanie to kwestia 30-45 minut.Człowieku co ma do tego GTS ?? Co ma boleć że problem jest z wystawieniem recenzji bo problemy z serwami i nie da ograc się wszytkich trybów po za arcade ??
To jest też gra na torach , wyprowadź mnie z błędu jak się mylę. Różnicą jest ilość samochodów gdzie na plus wychodzi FM7 (wiem są skrzynie z lootem więc to jest największy problem tego tytułu)

d13triki1 godz., 50 min

Człowieku co ma do tego GTS ?? Co ma boleć że problem jest z wystawieniem r …Człowieku co ma do tego GTS ?? Co ma boleć że problem jest z wystawieniem recenzji bo problemy z serwami i nie da ograc się wszytkich trybów po za arcade ??To jest też gra na torach , wyprowadź mnie z błędu jak się mylę. Różnicą jest ilość samochodów gdzie na plus wychodzi FM7 (wiem są skrzynie z lootem więc to jest największy problem tego tytułu)


a można prosić po Polsku ?

d13triki2 godz., 8 min

Człowieku co ma do tego GTS ?? Co ma boleć że problem jest z wystawieniem r …Człowieku co ma do tego GTS ?? Co ma boleć że problem jest z wystawieniem recenzji bo problemy z serwami i nie da ograc się wszytkich trybów po za arcade ??To jest też gra na torach , wyprowadź mnie z błędu jak się mylę. Różnicą jest ilość samochodów gdzie na plus wychodzi FM7 (wiem są skrzynie z lootem więc to jest największy problem tego tytułu)


Wyraźnie cytowałem komentarz "słowo klucz: pit stop", który jest aktualnie jedynym argumentem posiadaczy PS4 przeciwko FM7 i jednocześnie jedyną przewagą GTS nad nową Forzą. Posiadaczy konsol od Sony boli to, że niegdyś najlepsza gra wyścigowa dostępna na rynku jest obecnie kastratem z wyciętym singlem, małą liczbą tras i aut oraz działa tylko online (a wszyscy wiemy, że usługi sieciowe nie są mocną stroną Sony). Boli również fakt, że ten kastrat kosztujący 250 PLN jest pierwszą odsłoną GT na aktualną generację, gdy Forza doczekała się już 5 odsłon. Różnicą jest to, że jeden z tytułów to gra AAA z zawartością na 150h i ponad 700 samochodami, a drugi to gra F2P kosztująca 250 PLN, która hańbi legendarną markę.

BartyJohn56 min

Wyraźnie cytowałem komentarz "słowo klucz: pit stop", który jest aktualnie …Wyraźnie cytowałem komentarz "słowo klucz: pit stop", który jest aktualnie jedynym argumentem posiadaczy PS4 przeciwko FM7 i jednocześnie jedyną przewagą GTS nad nową Forzą. Posiadaczy konsol od Sony boli to, że niegdyś najlepsza gra wyścigowa dostępna na rynku jest obecnie kastratem z wyciętym singlem, małą liczbą tras i aut oraz działa tylko online (a wszyscy wiemy, że usługi sieciowe nie są mocną stroną Sony). Boli również fakt, że ten kastrat kosztujący 250 PLN jest pierwszą odsłoną GT na aktualną generację, gdy Forza doczekała się już 5 odsłon. Różnicą jest to, że jeden z tytułów to gra AAA z zawartością na 150h i ponad 700 samochodami, a drugi to gra F2P kosztująca 250 PLN, która hańbi legendarną markę.


amen

BartyJohn6 godz., 20 min

(...) jeden z tytułów to gra AAA z zawartością na 150h i ponad 700 sam …(...) jeden z tytułów to gra AAA z zawartością na 150h i ponad 700 samochodami, a drugi to gra F2P kosztująca 250 PLN, która hańbi legendarną markę.


w sedno. Piwo dla Ciebie.

BartyJohn20 godz., 23 min

Wyraźnie cytowałem komentarz "słowo klucz: pit stop", który jest aktualnie …Wyraźnie cytowałem komentarz "słowo klucz: pit stop", który jest aktualnie jedynym argumentem posiadaczy PS4 przeciwko FM7 i jednocześnie jedyną przewagą GTS nad nową Forzą. Posiadaczy konsol od Sony boli to, że niegdyś najlepsza gra wyścigowa dostępna na rynku jest obecnie kastratem z wyciętym singlem, małą liczbą tras i aut oraz działa tylko online (a wszyscy wiemy, że usługi sieciowe nie są mocną stroną Sony). Boli również fakt, że ten kastrat kosztujący 250 PLN jest pierwszą odsłoną GT na aktualną generację, gdy Forza doczekała się już 5 odsłon. Różnicą jest to, że jeden z tytułów to gra AAA z zawartością na 150h i ponad 700 samochodami, a drugi to gra F2P kosztująca 250 PLN, która hańbi legendarną markę.Mea Culpa, mój błąd - zwracam honor
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy