Forza Horizon 5 - Premium Add-Ons Bundle (DLC) PC/XBOX LIVE Klucz Turcja wymagany VPN.

Obowiązuje do 31/08/2022lip 30. 2022

Zakupy w Eneba – poradnik dla Pepperowiczów

W związku z cyklicznie powracającymi pytaniami na temat zakupów w Eneba, poradnik dla osób nie mających doświadczenia z zakupami na tej platformie możecie sprawdzić tutaj -> pl.dea.ls/udXRJ
Też ostatnio kupowałem za 125zł coś koło tego, w tej cenie macie wszystkie możliwe DLC do Horizon 5 w tym Najnowsze Hot Wheels.

PREMIUM EDITION
Edycja Premium zawiera wczesny dostęp, dzięki któremu możesz zagrać w grę cztery dni wcześniej, zaczynając od 5 listopada 2021 r. W zestawie znajduje się też pakiet powitalny, przepustka samochodowa, członkostwo VIP i dwa rozszerzenia do gry, z których można będzie korzystać po udostępnieniu.

CZŁONKOSTWO VIP
Członkostwo VIP do gry Forza Horizon 5 jest dołączone w zestawie i oferuje ekskluzywne nagrody, które podkręcają rozgrywkę i pozwalają Ci wyróżnić się z tłumu podczas wydarzenia Horizon Festival. Posiadacze członkostwa VIP otrzymują 3 ekskluzywne samochody Forza Edition, koronę, przedmioty ozdobne, emotikony i klakson samochodowy, darmowy dom gracza, podwojenie środków za wyścigi, dodatkowe cotygodniowe superlosowania i inne korzyści.

PRZEPUSTKA SAMOCHODOWA
Przepustka samochodowa dodaje 42 nowe samochody do gry, z których co tydzień otrzymujesz po jednym. W ramach bonusu na start otrzymujesz też 8 samochodów wyścigowych przystosowanych do driftu. Każdy samochód zawarty w przepustce samochodowej zostanie jednorazowo i bezpłatnie dodany do garażu gracza, bez dodatkowych kosztów ponoszonych w postaci środków dostępnych w grze.

PAKIET ROZSZERZEŃ W ZESTAWIE
Pakiet rozszerzeń do gry Forza Horizon 5 zawiera dwa rozszerzenia do gry. Każde z nich wprowadza nową lokalizację, pojazdy i zasady rozgrywki.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy