Niestety, ta okazja już wygasła
Forza Horizon 3: Forzathon 50 dostępnych osiągnięć, nagrody: 13 samochodów, 665000XP, kredyty, losowania
528° Zakończono

Forza Horizon 3: Forzathon 50 dostępnych osiągnięć, nagrody: 13 samochodów, 665000XP, kredyty, losowania

19
maj 10. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazuje się że w piątek wkradł się błąd konfiguracji: Turn 10 Studios zbyt wcześnie opublikowało zadania, które były zaplanowane na przyszłe miesiące. Deweloperzy potwierdzili, zdobyte nagrody zostaną zachowane. Pojawiła się okazja do zdobycia dużej ilości kredytów, losowań oraz 665000 punktów doświadczenia i 13 samochodów, w tym 6 Horizon Edition:

Bentley Continental Supersports
# 7 M-Sport Bentley GT3
Mustang Boss 302 HE
Nissan GTR HE
6 Penske Sunoco T70 MkIIIB
Ford F-150 Raptor HE
Ferrari 599xx
Nissan Silvia K w
Porsche Carrera GT
Porsche 944 Turbo
'69 Camaro Super Sport HE
Subaru Brat HE
BMW M4 HE

Trzeba się spieszyć, bo niektóre osiągnięcia są do 11.05, a pozostałe do 12.05. Wszystkie wydarzenia i lista zadań w linku okazji oraz na liście osiągnięć Forzy Horizon 3 na Xboxie .

FH3 #Forzathon Update: If you’ve noticed that you’ve been receiving a lot of Forza Horizon 3 #Forzathon achievements and rewards this week, you’re not alone. Due to a configuration error when publishing our latest batch of #Forzathon events, we unintentionally set live a number of FH3 #Forzathon events that were scheduled to be published over the next several months. The current events will expire on 5/11 and we will be publishing a new set of #Forzathon events that will be similar in scope, naming, and rewards, and which will roll out along the originally intended schedule. Have no fear: If you completed any events, you won’t lose your rewards or achievements, and you will still be able to access the new events, rewards, and achievements as they roll out. Sorry for any inconvenience and enjoy the new #Forzathon events!
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

19 Komentarzy
No właśnie zastanawiałem się dlaczego mi tyle rzeczy wpada. Dzięki za wyjaśnienie.
Ja już ogarnąłem wszystkie osiągnięcia, oprócz tych online, co-op. Na jednym wyścigu potrafiły wpadać po 2-3. Niektóre tricki nie wiedziałem jak wykonać, jak Ebisu i trochę je męczyłem.
Edytowane przez: "stasic" maj 11. 2018
Mam, wymęczyłem chyba 90%, że też nie wpadłem żeby to spepperować
Wymęczona większość, odpuściłem te, które albo się nie opłacały albo auta już miałem Ale ekstra Bentley wpadł, po tuningu klasa X, Nissan GTR w HE No i Silvia K też fajna opcja, plus Porsche 944 jako ciekawostka (chyba najtańsze auto w grze, 12000CR) Dzięki za wrzutkę, komuś może się przyda.
Na PC też to wszystko o czym piszecie mogę odblokować? Gdzie to sprawdzić?
lukecz10/05/2018 22:03

Na PC też to wszystko o czym piszecie mogę odblokować? Gdzie to sprawdzić?


Można bo sam przed chwilą zagrałem i z 9 osiągnięć odblokowałem. Mamy gorzej pod tym względem, że nie możemy tych osiągnięć podejrzeć (przez apkę Windowsową Xbox Live nie widzę tych osiągnięć) ale w linku z okazji są wszystkie eventy z zadaniami i co dostajesz za nie.
To ja z innej beczki jak z kimś z Polski w to zagrać? est jakiś klub czy już nikt w to nie gra?
Kamellot10/05/2018 22:09

Można bo sam przed chwilą zagrałem i z 9 osiągnięć odblokowałem. Mamy gorze …Można bo sam przed chwilą zagrałem i z 9 osiągnięć odblokowałem. Mamy gorzej pod tym względem, że nie możemy tych osiągnięć podejrzeć (przez apkę Windowsową Xbox Live nie widzę tych osiągnięć) ale w linku z okazji są wszystkie eventy z zadaniami i co dostajesz za nie.Widzę że w samej grze jest taki "kafel" Forzathron i tam są te osiągnięcia. Aby mieć bentleya trzeba chyba wygrać wyścig w aucie klay GT - o co chodzi? Ja widzę jakieś klasy A-D i S1 S2...
lukecz10/05/2018 22:57

Widzę że w samej grze jest taki "kafel" Forzathron i tam są te os …Widzę że w samej grze jest taki "kafel" Forzathron i tam są te osiągnięcia. Aby mieć bentleya trzeba chyba wygrać wyścig w aucie klay GT - o co chodzi? Ja widzę jakieś klasy A-D i S1 S2...


A poniżej tych klas w filtrze są różne typy i min. GT.

875565-NuuCA.jpg
Edytowane przez: "stasic" maj 11. 2018
stasicmaj 10. 2018

A poniżej tych klas w filtrze są różne typy i min. GT.[Obrazek]Dzięki, świeży jestem w Forza (tak od wczorajszego promo)
Dobra wstawka. Wsumie trwa juz od kilku dni a tez nie pomyslalem zeby sie podzielic informacja Osagniecia juz zrobilem wszystkie
Czy mo0żna sprawdzić gdzie i ile tych osiągnięć się odblokowało na Xone?
Edytowane przez: "qkiz" maj 11. 2018
qkiz11/05/2018 01:00

Czy mo0żna sprawdzić gdzie i ile tych osiągnięć się odblokowało na Xone?


Tak, na liście osiągnięć gry na Xbox masz wybór wyświetlania, osiągnięcia odblokowane domyślnie pokazuje i zablokowane, do zrobienia, trzeba przełączyć, na zdjęciu Locked875725-thsFU.jpg
Lub na xbox.xom logujesz się, wybierasz osiągnięcia gry Forza Horizon 3
875725-bCqBw.jpg
Edytowane przez: "stasic" maj 11. 2018
Jak zalogowałem się xbox.com, wchodzę w osiągnięcia Forza, wybieram filtr na "Zablokowane" to nie mam tam osiągnięć do doblokowania z tagiem #Forzathon, co prawda w "Odblokowane" mam kilka osiągnięć z tym tagiem ale na pewno nie wszystkie - da się pokazać które jeszcze osiągnięcia z Forzathon mogę odblokować? (wcześniej jakoś to widziałem w grze ale nie mogę tego znaleźć ) Mowa o wersji Win10
Edytowane przez: "lukecz" maj 11. 2018
Na xbox.com jest jakiś problem z zablokowanymi osiągnięciami FH3, odblokowane pokazuje bez problemów, a zablokowane już nie: "Brak osiągnięć do pokazania dla wybranej opcji filtru" Dla innych gier pokazuje mi normalnie zablokowane osiągnięcia.
Edytowane przez: "stasic" maj 11. 2018
stasic11/05/2018 05:40

Tak, na liście osiągnięć gry na Xbox masz wybór wyświetlania, osiągnięcia …Tak, na liście osiągnięć gry na Xbox masz wybór wyświetlania, osiągnięcia odblokowane domyślnie pokazuje i zablokowane, do zrobienia, trzeba przełączyć, na zdjęciu Locked[Obrazek] Lub na xbox.xom logujesz się, wybierasz osiągnięcia gry Forza Horizon 3[Obrazek]


A możesz napisać gdzie dokładnie to się wchodzi? Bo jak wchodzę w osiągnięcia to mam je widoczne tak jak na obrazku:
876108-GBZRM.jpg
qkiz11/05/2018 10:45

A możesz napisać gdzie dokładnie to się wchodzi? Bo jak wchodzę w osią …A możesz napisać gdzie dokładnie to się wchodzi? Bo jak wchodzę w osiągnięcia to mam je widoczne tak jak na obrazku:[Obrazek]


Na xboxie? Odpalasz grę, klikasz przycisk z logiem xboxa na padzie, przechodzisz w lewo LB i masz osiągnięcia. Pisałem z pamięci, nie siedzę teraz przed konsolą.
stasic11/05/2018 10:49

Na xboxie? Odpalasz grę, klikasz przycisk z logiem xboxa na padzie, …Na xboxie? Odpalasz grę, klikasz przycisk z logiem xboxa na padzie, przechodzisz w lewo LB i masz osiągnięcia. Pisałem z pamięci, nie siedzę teraz przed konsolą.


ok, jest.
Jeszcze jedno pytanie, jeśli wyzwania są dostępne do 12 maja tzn. do 12 włącznie, czy dziś do północy mamy czas?
qkizmaj 11. 2018

ok, jest.Jeszcze jedno pytanie, jeśli wyzwania są dostępne do 12 maja tzn. …ok, jest.Jeszcze jedno pytanie, jeśli wyzwania są dostępne do 12 maja tzn. do 12 włącznie, czy dziś do północy mamy czas?


Jeżeli dzisiaj możesz robić osiągnięcia te, które są do 11.05 tzn że do 12 włącznie. Co do godziny to Ci nie powiem, bo to może być północ, a może to być liczone od czasu USA, chyba Deals with Gold starują o 10:00, a nie o północy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst