Niestety, ta okazja już wygasła
Forever Tilly i Willi.  Kaufland
118° Zakończono

Forever Tilly i Willi. Kaufland

13,80zł27,49zł-50%Kaufland Okazje
8
sie 14.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Budżetowe głośniki w sam raz dla dzieciaka na działkę. Nie jestem zwolennikiem ale za takie pieniądze można nieletniemu kupić.
Oferta z Kauflanda - być może lokalna - nie mam jak sprawdzić
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Potwierdzam.
Chyba globalna, bo u mnie też pod czytnikiem po tyle.
Edytowane przez: "majstersztyk" sie 14.
Czepiam się ale nieletni to osoba która dokonała czynu zabronionego (przestępstwa) :P . Głośniczki fajne, idzie plus
Lunia_Bunia14/08/2019 22:53

Czepiam się ale nieletni to osoba która dokonała czynu zabronionego (p …Czepiam się ale nieletni to osoba która dokonała czynu zabronionego (przestępstwa) :P . Głośniczki fajne, idzie plusNo tak jakby nieletni zależnie od kwalifikacji to może mieć nawet < 13 lat (jak się nie mylę oczywiście)
eter14/08/2019 23:50

No tak jakby nieletni zależnie od kwalifikacji to może mieć nawet < 13 lat …No tak jakby nieletni zależnie od kwalifikacji to może mieć nawet < 13 lat (jak się nie mylę oczywiście)


W pełni się zgadzam;). "Zboczenie zawodowe" gdy często widzę jak małoletni mylone jest z nieletnim - nie mogłam się powstrzymać
Lunia_Bunia14/08/2019 22:53

Czepiam się ale nieletni to osoba która dokonała czynu zabronionego (p …Czepiam się ale nieletni to osoba która dokonała czynu zabronionego (przestępstwa) :P . Głośniczki fajne, idzie plusO takie czepianie nie mam zamiaru się czepiać . Dla niewtajemniczonego, jak sądzę, małoletni, nieletni i niepełnoletni to często słowa zamienne. Nie znałem prawnego powiązania o którym napisałaś.
puchbeary15/08/2019 13:20

O takie czepianie nie mam zamiaru się czepiać . Dla n …O takie czepianie nie mam zamiaru się czepiać . Dla niewtajemniczonego, jak sądzę, małoletni, nieletni i niepełnoletni to często słowa zamienne. Nie znałem prawnego powiązania o którym napisałaś.


To mniej czepianie co uświadamianie, nie miałam na celu nikogo urazić;).
Lunia_Bunia15/08/2019 13:52

To mniej czepianie co uświadamianie, nie miałam na celu nikogo urazić;).Wiem. Oby każde "czepianie" w internecie było w takim tonie jak Twoje to świat byłby dużo przyjemniejszym miejscem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst