Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Foreo Luna Fofo Fuchsia - Hebe
329°

Foreo Luna Fofo Fuchsia - Hebe

279,99zł349,99zł-20% Darmowa dostawa DarmowaHebe Okazje
16
329°
Foreo Luna Fofo Fuchsia - Hebe
gru 12. 2020Dostępność Ogólnopolska
Promocja znaleziona podczas poszukiwań prezentu dla siostry. Po sprawdzeniu innych sklepów i wstępnemu sprawdzeniu tematu okazuje się, że to ciekawa oferta na szczoteczkę drogiej marki Foreo. Bardzo proszę osoby doświadczone o opinię na temat sprzętu. Warto zakupić, czy lepszym wyborem są dużo tańsze zamienniki typu Xiaomi Inface.

Dostawa za darmo dla zalogowanych.

Opis szczoteczki:
Foreo, Luna Fofo (Inteligentna szczoteczka do spersonalizowanego oczyszczania twarzy i analizy skóry)
Luna fofoLUNA fofo opiera swoje działanie na flagowej technologii pulsacji T-Sonic™ i delikatnych, silikonowych wypustkach, które usuwają nadmiar sebum, zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i obumarłe komórki.

Poziom intensywności pulsacji i czas oczyszczania każdej z kluczowych stref twarzy jest dostosowany do indywidualnych wyników analizy, tworząc w ten sposób unikalne programy do pielęgnacji skóry.

  • Inteligentna szczoteczka do mycia twarzy LUNA fofo posiada 24-karatowe sensory skóry, które skutecznie mierzą jej poziom nawilżenia.
  • LUNA fofo działa na 2 wymienne baterie AAA, które gwarantują aż 400 użyć.
  • Wykonana z ultrahigienicznego, wodoodpornego, nieporowatego silikonu zapewnia bezpieczne i dogłębne oczyszczanie skóry twarzy.
Szczoteczka LUNA fofo łączy się z aplikacją mobilną FOREO For You, która pomaga Ci odkryć wszystkie jej możliwości. Poprzez aplikację możesz personalizować unikalny program oczyszczania twarzy.

Tu kilka opinii, ale jest ich mało:
wizaz.pl/kos…tml
Aktualizacje społecznościowe
Hebe OkazjeHebe gazetka
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz