Niestety, ta okazja już wygasła
Football Manager 2020 za darmo @Epic Store
6479° Zakończono

Football Manager 2020 za darmo @Epic Store

ZA DARMO74,99złEpic Games Okazje
140
6479° Zakończono
Football Manager 2020 za darmo @Epic Store
Zaktualizowano wrz 24. 2020 (Opublikowano wrz 17. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak w temacie, gra do odebrania za darmo do 24 września Zawiera język polski. Jak ze wszystkimi grami do tej pory, raz dodana do konta zostaje z nami na zawsze Cena bazowa jaki i opis poniżej brane z ceneo.

Opis:

Zarządzaj klubem piłkarskim na swój własny sposób. W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze.

Wyjdź przez korytarz z szatni do żyjącego, oddychającego świata piłki nożnej z tobą w samym jego centrum. Tutaj twoje zdanie się liczy! To świat, który wynagradza planowanie i wiedzę, ale w przeciwieństwie do innych gier nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza – są tylko niekończące się możliwości oraz szanse. Każdy klub ma swoją własną historię, a twoim zadaniem jest ją stworzyć.

Dzięki nowym sylwetkom graczy i menedżerów, udoskonalonemu oświetleniu i wizualizacji boiska doświadczysz najdoskonalszej i najbardziej realistycznej symulacji meczu w grze Football Manager 2020.
Aktualizacje społecznościowe
Nie tylko! 15285-2P20g.jpg
Najlepsze komentarze
140 Komentarzy
Prześlij Komentarz