Niestety, ta okazja już wygasła
Flixbus — 5 EUR (~21 PLN) zniżki. Bez ceny minimalnej.
605° Zakończono

Flixbus — 5 EUR (~21 PLN) zniżki. Bez ceny minimalnej.

28
605° Zakończono
Flixbus — 5 EUR (~21 PLN) zniżki. Bez ceny minimalnej.
lut 21. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

UPDATE 1: Kody rabatowe na 5 EUR (~21 PLN) na przejazdy Flixbusem dostępne ponownie, tym razem na Facebooku włoskiego Flixbusa. Kody można wykorzystać tylko przez aplikację. Ważne info: w tym roku Flixbus zastępuje markę Polskibus.

Na Facebooku francuskiego Flixbusa możecie otrzymać personalizowany kod rabatowy na 5 EUR (~21 PLN). Kod można wykorzystać tylko przez aplikację, działa również na przejazdy rozpoczynające się w Polsce.

Brak ceny minimalnej, dlatego możliwe również przejazdy za darmo. Kody są ważne na rezerwacje wykonane do 31 marca 2018.

Aby otrzymać kod trzeba wejść na podany link i kliknąć w przycisk Zapisz na później.

72934.jpg
źródło
Aktualizacje społecznościowe
Flixbus OkazjeFlixbus kod promocyjny
28 Komentarzy
679933-ljTyj.jpg
link nie dziala
Czy działa to na przejazdy do 31 marca, czy rezerwacje muszą być dokonane do tej daty?
Edytowane przez: "smaksziom" lut 15. 2018
smaksziomlut 15. 2018

Czy działa to na przejazdy do 31 marca, czy rezerwacje muszą być dokonane d …Czy działa to na przejazdy do 31 marca, czy rezerwacje muszą być dokonane do tej daty?


Rezerwacje do 31.03.
A co trzeba zrobić, aby go otrzymać ??
@krucyfix@mmichall zaktualizowałem opis na górze.
Wszystko działa. Plus.
Dobra przejazdy rozpoczynające się w Polsce, a gdzie mogą się skończyć?
Czy można dostać koda bez FB ?????
MichalGlut 15. 2018

Dobra przejazdy rozpoczynające się w Polsce, a gdzie mogą się skończyć?


Wygląda na to, że dostępna jest cała sieć połączeń Flixbus, przejazdy mogą, ale nie muszą rozpoczynać się w Polsce. Myślę, że kod warto pobrać, gdyż obecnie trwa scalanie rozkładów jazdy Flixbus i Polskibus w związku z przejęciem PB.

stonkaziemniaczanalut 15. 2018

Czy można dostać koda bez FB ?????


Konto na FB jest wymagane. Utworzenie nowego konta używając tymczasowego mejla (np. 10minutxyz) i pobranie kodu zniżkowego trwa krócej niż 5 minut.
Edytowane przez: "22d0e2c0" lut 15. 2018
Kod przyszedł na mail, ale przy próbie użycia wyskakuje "Nieważny kod bonu" Okazja na mydealz jest już oznaczona jako zakończona, ale bezsens w takim razie, że dalej kody wysyłają.
Można się rozejść - taki komentarz na FB. Najprawdopodobniej to był błąd, że działało na innych trasach, który jest już naprawiony.

Cette offre est uniquement valable sur les trajets en France, vers & depuis la France. Le code promo est valable jusqu’au 16 février 2018. Suis-nous sur Facebook pour être sûr de ne plus manquer aucune promotion !

Oferta ta jest ważna wyłącznie na trasach we Francji, do & z Francji. Kod promocyjny jest ważny do dnia 16 lutego 2018. R jesteśmy na facebooku, aby upewnić się, że nie będzie żadnych promocji! (translator)
spróbuję może jeśli się uda
Czyli co, zamawiam trase np. do wiednia w jedną strone, po czym osobno zamawiam trase spowrtorem i mam --42zł?
Czy od momentu zmiany nazwy/przejęcia polskiego busa jakość podróży i obsługi się zmieniła? Jak jechałem do Pragi w 2017 to był horror... bilet wydrukowany, walizka w ręce, gdzie autobus? Bieganie po placu szukanie.. dzwonienie na drogą infolinie bez rezultatu.. w końcu przyjechał.. jeden, drugi.. gdzie mam wsiąść?.. ludzie się pchają.. masakra.
Insect8316/02/2018 00:23

Czy od momentu zmiany nazwy/przejęcia polskiego busa jakość podróży i obsł …Czy od momentu zmiany nazwy/przejęcia polskiego busa jakość podróży i obsługi się zmieniła? Jak jechałem do Pragi w 2017 to był horror... bilet wydrukowany, walizka w ręce, gdzie autobus? Bieganie po placu szukanie.. dzwonienie na drogą infolinie bez rezultatu.. w końcu przyjechał.. jeden, drugi.. gdzie mam wsiąść?.. ludzie się pchają.. masakra.


Ja nie mogę... przeciez Ty opisales zwykle czekanie na busa... to nie horror, tylko Twoja strachliwosc i ewentualna nieporadnosc...
Co za ludzie... A sa ludzie, ktorzy przezyli z PB horror, ale watpie by sie tu wypowiadali, bo tu jednak rzadza Janusze i cebulandia... heh.
W domu k... siedz, bo na FlixBusa tez bedziesz musial czekac z biletem w rece ;d
Beka.
Próbowałem ale chyba nie da rady
Będę miał w marcu weekend , gdzie ś piątek popołudniu muszę pojechać z Lublina do Warszawy a w niedzielę wieczorem z Warszawy do Lublina : czy ta zniżka coś mi pomoże ?
Próbowałem ale nie daje nic bo nie ma na trasie Paryża .

A jakis inny sposób na polskiego itp na tej trasie znacie ?
krezuslut 16. 2018

Ja nie mogę... przeciez Ty opisales zwykle czekanie na busa... to nie …Ja nie mogę... przeciez Ty opisales zwykle czekanie na busa... to nie horror, tylko Twoja strachliwosc i ewentualna nieporadnosc...Co za ludzie... A sa ludzie, ktorzy przezyli z PB horror, ale watpie by sie tu wypowiadali, bo tu jednak rzadza Janusze i cebulandia... heh.W domu k... siedz, bo na FlixBusa tez bedziesz musial czekac z biletem w rece ;dBeka.


Ty chyba nie wiesz co piszesz. Jak robię rezerwacje na busa Kraków Zamość to mam pewne miejsce bez przepychanki. W tym przypadku który miałem to jeszcze nie wszystko opisałem co się działo... jak czekasz o 23:00 z walizką na dworcu już zamkniętym a autobus miał być 30 minut temu to się zastanawiasz co jest grane. Na bilecie nie było informacji którą płyta dworca góra, dół? Nie wiesz! A infolinia już nie odpowiadała! Za każdym razem jak podjechał Polski bus to pielgrzynka 150 osób każda z walizką biegła w jego stronę po czym połowa z nich wracała i czekała na ten właściwy. Przestań chrzanic że to normalne!
Wygląda na to, że oferta rozeszła się szerzej, niż Flixbus planował. Dlatego możliwość korzystania z kodów na przejazdy poza Francją jest już zablokowana i tylko ci, którzy zrobili rezerwacje z użyciem kodu na samym początku trwania oferty mogli cieszyć się ze zniżki.

EDIT: Jak można doczytać na mydealz, niektóre kody pobrane wcześniej mogą działać, dlatego warto sprawdzić w aplikacji.
Edytowane przez: "22d0e2c0" lut 16. 2018
Oferta dostępna ponownie na włoskim Facebooku Flixbusa. facebook.com/off…323

692101-6U2np.jpg
Edytowane przez: "22d0e2c0" lut 21. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst