Niestety, ta okazja już wygasła
Fitbit Sense Smartwatch
279° Zakończono

Fitbit Sense Smartwatch

1.212zł1.517zł-20% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
13
279° Zakończono
Fitbit Sense Smartwatch
lis 22. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wystarczy dodać kod - zaznaczyć kratkę w ofercie w linku - a zniżka automatycznie doda się przy kasie.

Ceny przed zniżką 329,95€
zniżka 50,59€

Informacje o tym produkcie
  • Czas pracy baterii: 6 dni czasu pracy baterii i funkcja szybkiego ładowania
  • Kompatybilność: kompatybilny z systemem iOS 12.2 lub nowszym, Android OS 7.0 lub nowszym.
  • Wykrywanie EDA-i zarządzanie stresem: aplikacja EDA-Scan-App rozpoznaje aktywność elektryczną, która może wskazywać na to, że ciało jest pod stresem. Dzięki temu można uzyskać dokładniejszy obraz rozwoju stresu i nauczyć się lepiej z nimi.
  • Aplikacja Fitbit EKG (kardiogramy elektryczne): za pomocą aplikacji EKG bezpośrednio na nadgarstku można rozpoznać elektrokardiogram, aby rozpoznać możliwe migotanie. Rezultaty można pobrać jako raport z rozmowy lekarskiej. Aplikacja (EKG Fitbit dostępna tylko w wybranych krajach; nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 lat. Więcej informacji na stronie fitbit.com/de/ecg.)
  • Wbudowany czujnik temperatury skóry: zegarek Fitbit Sense rejestruje temperaturę skóry w nocy, w celu określenia normalnego zakresu i informuje o odchyleniach, dzięki czemu można rozpoznać trendy.
  • Bezpłatna wersja testowa Fitbit Premium: przy zakupie opaski Fitbit Sense można korzystać z zegarka Fitbit Premium przez 6 miesięcy i korzystać z ekskluzywnych zalet, takich jak spersonalizowane informacje, szczegółowa analiza, długości relaksu, narzędzia do spania i wiele innych. (Tylko dla nowych użytkowników premium)
  • Rewelacyjne wzornictwo: dzięki promieniującemu wyświetlaczowi AMOLED z laserowo zgrzewanym szkłem Corning Gorilla Glass 3 w ramie z polerowanej stali nierdzewnej zegarek Fitbit Sense definiuje na nowo elegancję i wytrzymałość.
  • Dzięki zintegrowanemu asystentowi głosowemu Amazon Alexa możesz bezpośrednio na smartwatchu i pogodę, ustawić przypomnienia o czasie snu i budzik, sterować urządzeniami Smart Home i wiele więcej – tylko za pomocą głosu.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz