Niestety, ta okazja już wygasła
Fitbit Charge 4 z oficjalnej strony producenta
154° Zakończono

Fitbit Charge 4 z oficjalnej strony producenta

443zł665zł-33% Darmowa dostawa Darmowa
4
154° Zakończono
Fitbit Charge 4 z oficjalnej strony producenta
gru 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena w Euro 99,95. Cena w okazji po przeliczniku ZEN.
Najtaniej na Allegro widziałem za 400. W x-kom na gorącym strzale 450

Część z innych opasek również na promocji
Ace 2- 49,95 Euro
Charge 4 special edition 129,95 Euro
Versa 2 139,95 Euro
Versa 2 special edition 159,95 Euro

Przekraczaj limity ze smartbandem Fitbit Charge 4 w kolorze czarnym, który teraz posiada również polską wersję językową. Ta zamknięta w kompaktowej konstrukcji opaska sportowa z dotykowym wyświetlaczem, wyróżnia się wieloma niesamowitymi możliwościami, w tym między innymi pulsometrem, wbudowanym modułem GPS, monitorem snu, nowymi trybami dla aktywności fizycznej oraz płatnościami Fitbit Pay*. Wodoodporność na głębokości do 50 metrów pozwoli Ci pływać w opasce, nurkować i brać prysznic.

Smartband przede wszystkim pomoże Ci pozostać aktywnym i zadbać o Twoje zdrowie dzięki licznym funkcjom, za pomocą których lepiej poznasz swoje ciało i ćwiczenia, które będziesz wykonywać. Pozostań w kontakcie z bliskimi dzięki powiadomieniom o połączeniach i wiadomościach ze smartfona, który znajduje się w pobliżu. A bateria działająca nawet do 7 dni na jednym ładowaniu sprawi, że nigdy nie zabraknie Ci energii. Opaska jest kompatybilna ze smartfonami z zainstalowanymi systemami Android i iOS. Synchronizacja z tymi urządzeniami odbywa się automatycznie.

Wbudowany w opaskę sportową Fitbit Charge 4 pulsometr będzie śledzić Twoje tętno przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, w rezultacie czego otrzymasz dokładny raport informujący o spalonych kaloriach, a co za tym idzie kolejne ćwiczenia będą lepiej dostosowane do Twoich możliwości i przez to - bardziej efektywne. Dokładne informacje o postępach zmotywują Cię do dalszego działania i wytrwałości na drodze do poprawy kondycji i stanu zdrowia.

Kiedy nie ćwiczysz bądź śpisz, Fitbit Charge 4 nadal pracuje i bada Twoje tętno spoczynkowe, budując w ten sposób bazę informacji o pracy Twojego serca i na tej podstawie, stawia Ci kolejne cele aktywności fizycznej do wykonania.
Opis z Allegro
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz