Niestety, ta okazja już wygasła
Fitatu Premium na rok za 39,99zł
118° Zakończono

Fitatu Premium na rok za 39,99zł

39,99zł59,99zł-33%Fitatu Okazje
118° Zakończono
Fitatu Premium na rok za 39,99zł
lip 24. 2021Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Obniżka abonamentu na rok do 39,99zł za wersję premium. (obniżka widoczna w aplikacji Fitatu, na stronie jej nie widać - w moim przypadku wersja na androida)

Aplikacja Fitatu jest pomocna dla wszystkich tych, którzy z jakiś względów liczą kalorie, czy poszczególne składniki pożywienia (tłuszcze, białka, węglowodany) i chcą w przejrzysty sposób mieć to przedstawione na ekranie telefonu. Aplikacja ma bardzo dużą bazę produktów, które kupujemy w sklepie i wystarczy zeskanować kod, by móc dodać kolejny składnik do naszego dania. Mi aplikacja bardzo odpowiada, bo bardzo szybko mogę wprowadzić swoje posiłki, czego nie mogę powiedzieć o innych testowanych aplikacjach, a do tego jest od razu widoczne makro produktów, co jest szczególnie ważne dla osób na dietach wysokobiałkowych, niskotłuszczowych, czy nisko węglowodanowych. Aplikacja nawet bez premium, jest bardzo funkcjonalna i bardzo pomocna.

Wersja premium usuwa wszystkie reklamy (ale te nie są zbyt uciążliwe), daje dostęp do przepisów, które można filtrować w zależności od diety (np kalorycznie, niskotłuszczowe, keto i inne). Można także przygotowywać listy zakupów na podstawie swoich jadłospisów. To oczywiście nie wszystkie korzyści i po resztę odsyłam do samej aplikacji.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz