Niestety, ta okazja już wygasła
Fiskars 978791 Edge Komplet 5 noży w bloku @euro
143° Zakończono

Fiskars 978791 Edge Komplet 5 noży w bloku @euro

289zł349zł-17% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
9
lis 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fiskars Edge to linia noży o niezwykle eleganckim wyglądzie. Ostrza wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Specjalny szlif jest gwarancją długotrwałej ostrości. Wyjątkową łatwość krojenia zapewnia łagodna linia ostrza i ergonomiczna rękojeść. Innowacyjna powłoka to nie tylko elegancki wygląd noży; dzieki niej krojona żywność nie przywiera do ostrza, a nóż łatwo się czyści i jest niezwykle trwały. Komplet 5 noży w bloku:

  • nóż szefa kuchni - dlugość ostrza 19 cm - Tradycyjny nóż kuchenny, z szerokim ostrzem przy rękojeści,przeznaczony do siekania warzyw i krojenia mięsa. Krótkie ostrze.
  • nóż do pieczywa - długość ostrza 23 cm - Długi, masywny nóż z ząbkowanym ostrzem. Przeznaczony do krojenia różnych rodzajów pieczywa.
  • nóż typ santoku - długość ostrza 17 cm - Nóż typu azjatyckiego przeznaczony do porcjowania mięsa i ryb oraz siekania warzyw.
  • nóż do pomidorów - dlugość ostrza 13 cm - Nóż z ząbkowanym ostrzem idealny do krojenia pomidorów oraz warzyw i owoców o śliskiej skórce.
  • nóż do skrobania - długość ostrza 8 cm - Mały, lekki i poręczny nóż idealny do obierania i oczyszczania warzyw i owoców.
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
Taka sama cena również na oleole:
Cena z kodem: HITY241120
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz