Niestety, ta okazja już wygasła
Finlandia 1l za 49,99 w Biedronce
404° Zakończono

Finlandia 1l za 49,99 w Biedronce

18
lip 28. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
łezka się w oku kręci gdy się widzi czasami w sklepie jak matka lub ktoś z dorosłych biere flachu a do dziecka grzecznie mówi odłóż "cokolwiek" co trzyma w ręku :-/
Może to tylko moje spostrzeżenie podczas zakupów i tego co ludzie robią z alkoholem a nie odwrotnie.

Oczywiście ya biere 2 flachu lub kartonik flach
18 Komentarzy
A 0,5 l Finalandi nie dosztuje ok. >25 zł?
Avatar
Usunięty5212
Rifles47lip 28. 2016

A 0,5 l Finalandi nie dosztuje ok. >25 zł?


Raczej miedzy 27-30 PLN. IMO dobra okazja na tą flachę w Bidronce
dobry deal. za 10zl więcej niż za najgorsza wódkę (żubrówke) mamy coś co uchodzi za najlepszą
łezka się w oku kręci gdy się widzi czasami w sklepie jak matka lub ktoś z dorosłych biere flachu a do dziecka grzecznie mówi odłóż "cokolwiek" co trzyma w ręku :-/
Może to tylko moje spostrzeżenie podczas zakupów i tego co ludzie robią z alkoholem a nie odwrotnie.

Oczywiście ya biere 2 flachu lub kartonik flach
ciekawe czy to nie podróba jakaś...
acer123lip 28. 2016

ciekawe czy to nie podróba jakaś...


Do Bidr raczej walonych nie wstawiają
MSTRKRFT28/07/2016 21:34

dobry deal. za 10zl więcej niż za najgorsza wódkę (żubrówke) mamy coś co uc …dobry deal. za 10zl więcej niż za najgorsza wódkę (żubrówke) mamy coś co uchodzi za najlepsząZachowaj swoje prywatne opinie dla siebie a nie przedstawiaj ich jako fakt powszechny.
arkusz28/07/2016 23:04

Zachowaj swoje prywatne opinie dla siebie a nie przedstawiaj ich jako … Zachowaj swoje prywatne opinie dla siebie a nie przedstawiaj ich jako fakt powszechny.

​jesli kwestionujesz wyższość F nad Ż to nie mam pytań. Komentarze służą do pisania SWOICH OPINI i przemyśleń, więc przykro mi że śmieje się z podwódki którą musisz pić bo nie stać cię na inną.
Avatar
Usunięty10213
"Wódka jak wódka, smakuje jednakowo - czyli wspaniale." - Wiesław Wszywka


Oczywiście dalem plusika za okazję
​usuń konto.
MSTRKRFTlip 28. 2016

dobry deal. za 10zl więcej niż za najgorsza wódkę (żubrówke) mamy coś co uc …dobry deal. za 10zl więcej niż za najgorsza wódkę (żubrówke) mamy coś co uchodzi za najlepsząAle z tą najlepszą to popłynąłeś
Dymek28/07/2016 21:55

łezka się w oku kręci gdy się widzi czasami w sklepie jak matka lub ktoś z …łezka się w oku kręci gdy się widzi czasami w sklepie jak matka lub ktoś z dorosłych biere flachu a do dziecka grzecznie mówi odłóż "cokolwiek" co trzyma w ręku :-/Może to tylko moje spostrzeżenie podczas zakupów i tego co ludzie robią z alkoholem a nie odwrotnie.Oczywiście ya biere 2 flachu lub kartonik flach


Uczy go zeby nie kupowac bzdur, sama wybrala Finke a mogla kupic jakas starogardzka albo krakowska :P pozatym moze kupila mu juz serki czy cos wiec pomysl tez o innych opcjach a nie tylko takich patologicznych bo nie masz dzieci
marcin.elolip 29. 2016

Uczy go zeby nie kupowac bzdur, sama wybrala Finke a mogla kupic jakas … Uczy go zeby nie kupowac bzdur, sama wybrala Finke a mogla kupic jakas starogardzka albo krakowska :P pozatym moze kupila mu juz serki czy cos wiec pomysl tez o innych opcjach a nie tylko takich patologicznych bo nie masz dziecinie mam na myśli patologi w rodzinie itp.
Jak kupuje przy dziecku alkohol i się pyta mnie "dlaczego ci to potrzebne" to odpowiadam że chyba z głupoty, chyba a na pewno...lub mówię że jak będzie starsze to też będzie to kupować, dodając...lepsze to niż papierosy :-)
wszelkiej maści napoje alkoholowe w biedronce odbiegają smakiem od tych sprzedawanych w innych sklepach, takie moje zdanie. wustarczy kupić i porównać np tyskie
MSTRKRFTlip 28. 2016

​jesli kwestionujesz wyższość F nad Ż to nie mam pytań. Komentarze służą d … ​jesli kwestionujesz wyższość F nad Ż to nie mam pytań. Komentarze służą do pisania SWOICH OPINI i przemyśleń, więc przykro mi że śmieje się z podwódki którą musisz pić bo nie stać cię na inną.


Żubrówka jest ok, a takie komentarze "bo Cię nie stać" to gruba bieda umysłowa.
Kupiłem, wypiłem - masakra. Smak jakby to w ogóle destylowane nie było. Nigdy więcej alkoholu w Biedronce (prócz Książęcego Pszenicznego, chyba jako jedyne z biedronkowych alkoholi nie różni się od tego w innych sklepach)

MSTRKRFTlip 28. 2016

​jesli kwestionujesz wyższość F nad Ż to nie mam pytań. Komentarze służą do …​jesli kwestionujesz wyższość F nad Ż to nie mam pytań. Komentarze służą do pisania SWOICH OPINI i przemyśleń, więc przykro mi że śmieje się z podwódki którą musisz pić bo nie stać cię na inną.


Niestety ale komentarz twój nie zawierał żadnego stwierdzenia typu "moim zdaniem", "według mnie" tylko przedstawiłeś fakt że żubrówka jest najgorsza...choć według mnie śmieszne nazywać nasz hit eksportowy najgorszą wódką.
Po raz kolejny wypowiedziałeś się stwierdzając fakt, nie mając do tego prawa. Jeżeli masz problemy z wypowiedzią to proponuję edukację. Co do finansów to stać mnie żeby kupić sobie twoją wątrobę, bez wyraźnej aprobaty tego pomysłu z Twojej strony. Tak więc i na wódkę dobrą mnie stać i nie muszę nic udowadniać.
Zastanów się o co toczysz pianę i czy aby nie brakuje ci trochę lat żeby ze mną polemizować.
nadal obowiązuje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst