Niestety, ta okazja już wygasła
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn + 30 Days Included Final Fantasy EUROPE PS4
143° Zakończono

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn + 30 Days Included Final Fantasy EUROPE PS4

24,48zł Darmowa dostawa DarmowaG2Play Okazje
2
sie 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

24.48zł to cena całkowita z podatkiem

Gra na platformę PS4

Obejmuje: klienta gry i BEZPŁATNĄ subskrypcję na 30 dni

Doceniony przez krytyków Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zaprasza do odkrywania świata Eorzei ze znajomymi z całego świata.

Twórz przyjaźnie, wspinaj się na chocobos i steruj statkami powietrznymi, gdy ty i twoi towarzysze podejmujesz się epickich zadań, walcz ze znanymi potworami Final Fantasy i zdobądź unikalne zdolności i wyposażenie oraz stwórz własne unikalne historie w Eorzei.

Stwórz swój własny, niepowtarzalny bohater Final Fantasy i wyrusz w przygodę swojego życia, aby pomóc w stworzeniu losu Eorzei.

funkcje
  • Wszystkie cechy franczyzy Final Fantasy, w tym wciągająca fabuła, grafika wiodąca w gatunku i majestatyczna muzyka
  • Solidna i zróżnicowana rozgrywka - taka jak darmowe firmy, misje ukierunkowane na fabułę i ekscytujące bitwy publiczne - mające na celu przyciągnięcie graczy
  • Elastyczny system klasy, który pozwala graczom zmieniać role w locie, po prostu zmieniając wyposażoną broń lub narzędzie
  • Zapierająca dech w piersiach muzyka, która towarzyszy przygodom i zmienia się dynamicznie podczas gry
  • Wymaga abonamentu miesięcznego
Aktualizacje społecznościowe
G2Play Okazje

Grupy

2 Komentarze
Zapomniałeś dodać: gra ma darmowy trial do 35 poziomu każdej klasy (job). Gdy raz wykupisz subskrypcje tracisz możliwość gry na trialu. Na samym PSN nie ma (już) wersji Realm Reborn więc 30 dni niekoniecznie będzie działać jeżeli wcześniej wykupiliscie już subskrypcję (np. grając z płyty). Darmowe 30 dni jest dla nowych kont (albo tych zmieniających status z trial na full).
GreatGreyFox01/08/2019 22:25

Zapomniałeś dodać: gra ma darmowy trial do 35 poziomu każdej klasy (job). G …Zapomniałeś dodać: gra ma darmowy trial do 35 poziomu każdej klasy (job). Gdy raz wykupisz subskrypcje tracisz możliwość gry na trialu. Na samym PSN nie ma (już) wersji Realm Reborn więc 30 dni niekoniecznie będzie działać jeżeli wcześniej wykupiliscie już subskrypcję (np. grając z płyty). Darmowe 30 dni jest dla nowych kont (albo tych zmieniających status z trial na full).


Dziękuję, że o tym wspomniałeś
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst