Niestety, ta okazja już wygasła
Filtry do wody Tesco
389° Zakończono

Filtry do wody Tesco

14,99zł30zł-50%Tesco Okazje
11
sie 11. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W tesco są filtry do wody pasujące do brity i innych dzbankow z filtrami maxtra. Cena całkiem niezła 5zl wychodzi za sztukę
179032.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

11 Komentarzy
Jak to się ma do innych zamienników - ktoś testował?
Po 5zl to wychodziły ostatnio te filtry Tesco, ale pojedyncze. U mnie już nie ma od jakiegoś czasu tych 3-paków. Generalnie dobre filtry, ale robione w Chinach (nie wiem jak reszta). Do tego są wyższe niż reszta i u siebie muszę wyciągać takie silikonowe koreczki po bokach, za to pasują idealnie do mojego dzbanka, też z Tesco!
Widziałam ostatnio te filtry i już mialam wziąć jeden na spróbowanie ale zobaczyłam made in China i odłożyłam spowrotem na półkę. Dafi i Aquaphor są produkowane w Europie i mają atesty, na Tescowych nie widziałam oznaczeń może nie zauważyłam.
Polecam poczytać w ogóle o tych filtrach. Zbiorowisko bakterii.
Lenaczek11/08/2019 14:23

Widziałam ostatnio te filtry i już mialam wziąć jeden na spróbowanie ale zo …Widziałam ostatnio te filtry i już mialam wziąć jeden na spróbowanie ale zobaczyłam made in China i odłożyłam spowrotem na półkę. Dafi i Aquaphor są produkowane w Europie i mają atesty, na Tescowych nie widziałam oznaczeń może nie zauważyłam.


Dafi ma wielki plus za to, że jest polską firmą produkującą w Polsce
W Tesco Dafi trójpak za 18zł kupowałem w czwartek.
A te filtry przydadzą się chociaż na bagnach albo w dżungli?
kiedyś pod marką Tesco były filtry produkowane w Niemczech, teraz widzę że tylko te Chińczyki. Gorzej wykonane i chyba ogólnie słabszej jakości. Lepiej wziąć Dafi albo Aquaphor.
Nie polecam. Raz że made in China dwa że mają takie wystające coś na górze i nie pasują do końca do dzbanków Brita/Dafi itp. one w oryginalnym dzbanku montowane są inaczej tzn od dołu. No ogólnie nie są kompatybilne i trzeba do nich specjalny dzbanek. Ja je zmęczyłem nacinając ten kołnierz by woda mogła do końca spłynąć ale to porażka.
setuxri12/08/2019 11:43

Nie polecam. Raz że made in China dwa że mają takie wystające coś na górze …Nie polecam. Raz że made in China dwa że mają takie wystające coś na górze i nie pasują do końca do dzbanków Brita/Dafi itp. one w oryginalnym dzbanku montowane są inaczej tzn od dołu. No ogólnie nie są kompatybilne i trzeba do nich specjalny dzbanek. Ja je zmęczyłem nacinając ten kołnierz by woda mogła do końca spłynąć ale to porażka.


Tam trzeba po bokach takie korki silikonowe korki zdjąć i wtedy są normalnie kompatybilne ze zwykłymi dzbankami.
aaron.czerny11/08/2019 18:50

Polecam poczytać w ogóle o tych filtrach. Zbiorowisko bakterii.


wymienia się po upływie czasu/litrów i jest ok, 0 kamienia itp
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst