Filtry do wody Dafi w Carrefour z 59,99 zł na 39.99 zł
47°Zakończono

Filtry do wody Dafi w Carrefour z 59,99 zł na 39.99 zł

8
lut 9. 2016
Standard 5+1
Unimax 4+1
cena za opakowanie

8 Komentarzy

Ostatnio kupilem 2+1 za 25,99

Nie opłaca się. W Carrefour taki filtry w zestawie 2+1 są w standardowej cenie za 25,99zł, a kiedy jest promocja to za 18,99zł.

wg mnie lepsze są filtry aquaphor cena regularna w carre za 3 coś koło 27zł
dafi sucks

widzę po czajniku (dafi max 3 tygodnie i czajnik kamień zbiera; aquaphor ponad 4 tygodnie i zaczyna pojawiać się kamień)
zamiast wody butelkowanej kupuje filtry i mam 2 butelki Nalgene (1L i 1,5L) - od ponad roku tak robię i jestem zadowolony - przez ten czas nie kupiłem nawet 1 butelki wody sklepowej która stoi nawet po 2 lata po magazynach i sklepach

mmxv na to nie zwrociłem uwagi przetestuję

mmxvLut 9.

wg mnie lepsze są filtry aquaphor cena regularna w carre za 3 coś koło 27złdafi suckswidzę po czajniku (dafi max 3 tygodnie i czajnik kamień zbiera; aquaphor ponad 4 tygodnie i zaczyna pojawiać się kamień)zamiast wody butelkowanej kupuje filtry i mam 2 butelki Nalgene (1L i 1,5L) - od ponad roku tak robię i jestem zadowolony - przez ten czas nie kupiłem nawet 1 butelki wody sklepowej która stoi nawet po 2 lata po magazynach i sklepachRobię dokładnie tak samo, też używam Aquaphor. Żadnych mineralek ze sklepów, szkoda kasy.

nowartLut 9.

Robię dokładnie tak samo, też używam Aquaphor. Żadnych mineralek ze sklepów, szkoda kasy.


1. to raz (szkoda kasy)
2. a dwa to pomyśl ile wody butelkowane w sklepie/magazynie bytują zanim trafią do sprzedaży i nie w każdym magazynie jest klima (wysokie temp. latem itp itd) - de facto pije się starą wodę z butelki pet (generalnie chemia czysta)
3. i trzy przytargać zgrzewkę wody (6 butli po 1,5-2l) to trzeba się troszkę zmachać (nawet jak na faceta)

generalnie aquaphor + nalgene u mnie robią robotę - zestaw perfect - woda zawsze świeża

mmxvLut 9.

1. to raz (szkoda kasy) 2. a dwa to pomyśl ile wody butelkowane w sklepie/magazynie bytują zanim trafią do sprzedaży i nie w każdym magazynie jest klima (wysokie temp. latem itp itd) - de facto pije się starą wodę z butelki pet (generalnie chemia czysta)3. i trzy przytargać zgrzewkę wody (6 butli po 1,5-2l) to trzeba się troszkę zmachać (nawet jak na faceta)generalnie aquaphor + nalgene u mnie robią robotę - zestaw perfect - woda zawsze świeża


Mógłbyś podać linki do aquaphor i nalgene? Google mówią że Ci producenci się zajmują wieloma rzeczami. Aquaphor to dzbanek a nalgene filtr?

mmxvLut 9.

1. to raz (szkoda kasy) 2. a dwa to pomyśl ile wody butelkowane w sklepie/magazynie bytują zanim trafią do sprzedaży i nie w każdym magazynie jest klima (wysokie temp. latem itp itd) - de facto pije się starą wodę z butelki pet (generalnie chemia czysta)3. i trzy przytargać zgrzewkę wody (6 butli po 1,5-2l) to trzeba się troszkę zmachać (nawet jak na faceta)generalnie aquaphor + nalgene u mnie robią robotę - zestaw perfect - woda zawsze świeżaOczywiście, to też bardzo ważna sprawa o czym wielu ludzi zapomina. Wszechobecne tworzywa sztuczne to współczesna katastrofa, nikt i nic mnie nie przekona, że tanie plastiki w marketowych "mineralkach" są bezpieczne i nic do wody nie przenika. Wystarczy, żeby woda postała chwilę w trochę wyższej temperaturze i już czuć posmak plastiku. Dziś nie ufam w kwestiach zdrowotnych nikomu. Dlatego najczęściej używam butelek szklanych, jedynie tam, gdzie liczy się waga - jakaś wyprawa przykładowo, rower itd - mam butelki z Trytanu mając nadzieję, że faktycznie są wolne od wszelkich przenikających do wody dodatków. Szkło to zawsze szkło, wiem, że waga i delikatność ale od dawna na treningi używam takich powlekanych gumą i do tej pory wszystko ok.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst