Niestety, ta okazja już wygasła
Filtry do wody AQUAPHOR w Biedronce
287° Zakończono

Filtry do wody AQUAPHOR w Biedronce

9,49zł Darmowa dostawa DarmowaBiedronka Okazje
19
gru 20. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie w Biedronce tanie filtry do wody AQUAPHOR.

Wersja zwykła (B25): 9,49 zł
Wersja z magnezem: 11,99 zł
Dostępny też jest dzbanek (4,2 l) z trzema filtrami za 59 zł

Od 18.12 do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

19 Komentarzy
Potwierdzam, wczoraj kupiłam.
Czy ten filtr będzie pasował do Dafi LUNA ?
To 1 sztuka?
Avatar
Usunięty53742
W moim odczuciu dużo słabsze niż Brita. Zużyłem 2 takie filtry, nie filtrują tak dobrze. Przede mną jeszcze test Dafiego, bo jednak B. jest prawie 2x droższa.
Na allegro 10 szt 89pln z przesyłką więc żadna promka wg mnie .
feliks20/12/2017 12:14

Czy ten filtr będzie pasował do Dafi LUNA ?


Tak
feliks20/12/2017 12:14

Czy ten filtr będzie pasował do Dafi LUNA ?


Pasuje
Filtry pasuja idealnie do dafi, brity itp. Jakość bardzo dobra. Tylko że na allegro jak poszukacie to ostatnio kupiłem 16szt za 140pln z darmową wysyłka i jeszcze 4monety na konto Tak więc cebula dobra jak ktoś potrzebuje kilku na próbe. Magnezowe chyba po tyle samo co już jest niezłą ofertą ale nie wiem czy magnezowe filtry są sensowne.
Avatar
Usunięty12442
setuxrigru 20. 2017

Filtry pasuja idealnie do dafi, brity itp. Jakość bardzo dobra. Tylko że na …Filtry pasuja idealnie do dafi, brity itp. Jakość bardzo dobra. Tylko że na allegro jak poszukacie to ostatnio kupiłem 16szt za 140pln z darmową wysyłka i jeszcze 4monety na konto Tak więc cebula dobra jak ktoś potrzebuje kilku na próbe. Magnezowe chyba po tyle samo co już jest niezłą ofertą ale nie wiem czy magnezowe filtry są sensowne.


Nie, magnezowe są droższe, chyba 12zł
Jaki 1 zestaw kupić? Brita, dafi czy aquaphor?
ownagergru 20. 2017

Jaki 1 zestaw kupić? Brita, dafi czy aquaphor?


Zobacz sobie test na YT wybierzesz aquaphor ja zawsze brałem brite ale zmieniłem zdanie .
W biedronie są też często zestawy Aquaphor w trójpaku za 24,90 (8,30/szt.), więc jakby nie patrzeć wychodzi taniej niż kupować pojedynczo...
A-11576628375320/12/2017 12:18

W moim odczuciu dużo słabsze niż Brita. Zużyłem 2 takie filtry, nie filt …W moim odczuciu dużo słabsze niż Brita. Zużyłem 2 takie filtry, nie filtrują tak dobrze. Przede mną jeszcze test Dafiego, bo jednak B. jest prawie 2x droższa.


w każdej okazji aquaphor pojawiacie się trole na zawołanie dyskredytując tą firmę jak się da. chociaż byście się postarali, jakiś zmyślny nick, kilka postów wcześniej dla niepoznaki...
jak rozumiem, że tu większość gimbazy ale zapewniam, aż tak głupi ludzie jeszcze nie są
zatem jako użytkownik chyba każdego systemu filtrowania - aktualnie ze wzg. na cenę aquaphor - zamieniam się w słuch jaką to procedurę badawczą wdrożyłeś twierdząc, że nie filtrują dobrze..?
dajesz
Mi osobiście bardziej smakuje woda przefiltrowana filtrami z Rossmanna, aktualnie są w promocji w klubie rossmann.pl/Pro…337 .
Słabe są ale za tę cenę
Auchan Bukowska 6,99 zł
Avatar
Usunięty53742
fotoart20/12/2017 16:53

w każdej okazji aquaphor pojawiacie się trole na zawołanie dyskredytując tą …w każdej okazji aquaphor pojawiacie się trole na zawołanie dyskredytując tą firmę jak się da. chociaż byście się postarali, jakiś zmyślny nick, kilka postów wcześniej dla niepoznaki... jak rozumiem, że tu większość gimbazy ale zapewniam, aż tak głupi ludzie jeszcze nie są zatem jako użytkownik chyba każdego systemu filtrowania - aktualnie ze wzg. na cenę aquaphor - zamieniam się w słuch jaką to procedurę badawczą wdrożyłeś twierdząc, że nie filtrują dobrze..? dajesz


napisałem że w moim odczuciu są gorsze, a Ty piszesz o procedurze badawczej. Mam Ci sie z imienia, nazwiska i jeszcze profilu na likedinie przedstawić, żeby udowodnić Ci ze nie mam z nikim podobnym powiazan? Głównym niedomaganiem Aquafora jest to że nie usuwa z wody kamienia tak dokładnie jak Brita skutkiem czego w kubku od herbaty jest lekki osad nawet jak filtr jest nowy.
nigdy tak drogo nie kupowałem...
słabizna
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Rezolutek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst