Niestety, ta okazja już wygasła
Filtr wody osmoza RO2/100
-25° Zakończono

Filtr wody osmoza RO2/100

179zł 11zł
6
-25° Zakończono
Filtr wody osmoza RO2/100
lis 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Domowy filtr do wody, przy-kranowy, łatwy w montażu. Usuwa niechciane zanieczyszczenia z wody jak fluor, chlor, metale ciężkie, pestycydy, wirusy, bakterie, toksyczne chemikalia. Poprawia smak wody, sprawia że staje się miękka, odkamieniona i zdrowsza dla organizmu.


Absolutnie najtańsza opcja aby posiadać idealnie czystą wodę do celów spożywczych.
Idealne rozwiązanie jeśli masz mało miejsca w kuchni lub nie możesz zainstalować tradycyjnego, stacjonarnego systemu osmotycznego.
Dodatkową zaletą jest również dziecinnie prosta instalacja która nie wymaga wiercenia otworów w blacie kuchennym lub zlewie. Nie musisz też wykonywać absolutnie żadnych prac hydraulicznych aby korzystać z czystej wody.
System RO2 to także idealne rozwiązanie jeśli wynajmujesz mieszkanie lub często się przeprowadzasz. Urządzenie zajmuje minimalną ilość miejsca - powierzchnia jaką potrzebujesz to tylko 33 x 8 cm!


Oszczędność:

Oszczędzasz nie tylko na tym, że nie będziesz musiał kupować wody mineralnej, nosić i magazynować lub utylizować setek butelek. Oszczędzasz przede wszystkim swój czas i poprawiasz komfort życia. Jeśli nie piłeś do tej pory czystej, osmotycznej wody to teraz możesz po nią sięgnąć nie inwestując dużej kwoty.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz