Film za 2,63 zł dzięki nc+ i Multikino
723°Zakończono

Film za 2,63 zł dzięki nc+ i Multikino

Pepper 0
lip 22. 2014lip 22. 2014
Bardzo ciekawa oferta dla kinomaniaków! Przy współpracy nc+ i multikino, możemy zakupić kartę "Multikino Unlimited" na bilety do kina za 79 zł za miesiąc.

Jak ją zdobyć? nic prostszego. Jeśli jesteś abonentem platformy nc+ połowa drogi za Tobą. Jeśli nie może warto być? albo znaleźć kolegę, ciocię, wujka lub kogokolwiek innego kto jest abonentem nc+. Jak już opanujemy pierwszą wytyczną wystarczy udać się do punktu nc+ lub zadzwonić na nr 22 310 47 47 lub 801 044 944, albo jeszcze prościej zostawić swój numer kontaktowy na ncplus.pl/str…ted
A oni sami oddzwonią:)

To teraz Jak to działa. Zamawiając kartę musimy wiedzieć, że jest to abonament i umowa, która trwa 9 miesięcy. Zobowiązujemy się do płacenia kwoty 79 zł co miesiąc. Dzięki temu możemy:
- Codziennie wybrać zupełnie za darmo z kasy jeden bilet na wybrany film (2D lub 3D)
- 15% rabatu na drugi bilet
- 15% rabatu na zestaw dla dwojga
- 15% rabatu na zestaw Multihit dla Ciebie

Reasumując jest to abonament dzięki któremu przez 9 miesięcy możemy codziennie chodzić do kina za darmo. Karta „Multikino Unlimited” będzie imienna, wystawiana na dowolną osobę podaną przy podpisaniu kontraktu. Istnieje możliwość zakupu do 4 kart przy okazji jednej umowy (np. dla członków rodziny). Karta musi być zakupiona na minimum 9 miesięcy,.
Miesięczna opłata za kartę będzie doliczana do faktury VAT.

  1. Multikino Okazje
  2. Rozrywka
Kategorie
  1. Rozrywka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst