Filet z piersi kurczaka Kraina Mięsa kg @Biedronka
406°Zakończono

Filet z piersi kurczaka Kraina Mięsa kg @Biedronka

9
paź 8. 2016
Oferta ważna od 7 do 9 października lub do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

9 Komentarzy
Promocja dobra ale ... czy ja mam tylko takie wrażenie, że ta pierś jest zdecydowanie bardziej nabita wodą niż inne?
Zbanowany
ziembolpaź 8. 2016

Promocja dobra ale ... czy ja mam tylko takie wrażenie, że ta pierś jest zd …Promocja dobra ale ... czy ja mam tylko takie wrażenie, że ta pierś jest zdecydowanie bardziej nabita wodą niż inne?


następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu praktycznie, kurczak jedynie jem z biedronki,bo mi nie śmierdzi chemią jako jedyny, a schabowy jest bdb. bo chyba z młodego zwierza,soczysty i smaczny.
przede wszystkim kiepsko oczyszczona a ceny podobne jak w innych sklepach np. lidlu.
Peppciopaź 8. 2016

następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu pr …następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu praktycznie, kurczak jedynie jem z biedronki,bo mi nie śmierdzi chemią jako jedyny, a schabowy jest bdb. bo chyba z młodego zwierza,soczysty i smaczny.hahaha
soczysty bo jest nabity wodą i chemią utrzymującą wode ( potas) w tkankach mięsa.
Ostatnio miałem okazje oglądaćwywiad z profesorem, który wyśmiewał to, że polacy lecą na soczyste wyroby mięsne..... uważając to za wyraz jakości. Bzdura.
Ja kure kupuje w dyskontach bo jest paczkowana i dłużej może leżeć ale wieprzowine zawsze kupuje w lokalnym markecie gdzie mam świezą świnke ciachaną na zaleczu a mięso mielone przy mnie bez dodawania ekstra tłuszczu
Zbanowany
victorekpaź 8. 2016

hahahasoczysty bo jest nabity wodą i chemią utrzymującą wode ( potas) w tka …hahahasoczysty bo jest nabity wodą i chemią utrzymującą wode ( potas) w tkankach mięsa.Ostatnio miałem okazje oglądaćwywiad z profesorem, który wyśmiewał to, że polacy lecą na soczyste wyroby mięsne..... uważając to za wyraz jakości. Bzdura.Ja kure kupuje w dyskontach bo jest paczkowana i dłużej może leżeć ale wieprzowine zawsze kupuje w lokalnym markecie gdzie mam świezą świnke ciachaną na zaleczu a mięso mielone przy mnie bez dodawania ekstra tłuszczu


A co to czas na wywód amatora specjalisty ? Nie interesuje mnie Twoja opinia wyprana wywiadami z TV. Żegnam i nie odpisuj
Peppciopaź 8. 2016

następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu pr …następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu praktycznie, kurczak jedynie jem z biedronki,bo mi nie śmierdzi chemią jako jedyny, a schabowy jest bdb. bo chyba z młodego zwierza,soczysty i smaczny.Skąd wiesz z jakiego wieprza był schab w marketowych tackach, zapakowanych (nawet powąchać nie możesz). Soczysty bo jak smażysz to wylatuje z mięsa pół litra wody?
Zbanowany
SEOpaź 9. 2016

Skąd wiesz z jakiego wieprza był schab w marketowych tackach, zapakowanych …Skąd wiesz z jakiego wieprza był schab w marketowych tackach, zapakowanych (nawet powąchać nie możesz). Soczysty bo jak smażysz to wylatuje z mięsa pół litra wody?


jprd, tyle w temacie specjalisto od mięsa
Peppciopaź 8. 2016

A co to czas na wywód amatora specjalisty ? Nie interesuje mnie Twoja …A co to czas na wywód amatora specjalisty ? Nie interesuje mnie Twoja opinia wyprana wywiadami z TV. Żegnam i nie odpisujRaczej to ty jesteś ofiarą z wypranym mózgiem przez papke marketingową. Polecam lekture zanim zaczniesz sięrzucać. Zajadasz sie marketingiem w poczuciu quality product. Idealny klient do strzyżenia. JEszcze Ci tylko nalepić metke MADE IN WESTERN WORLD i zapłacisz cene x2.
Zbanowany
victorekpaź 10. 2016

Raczej to ty jesteś ofiarą z wypranym mózgiem przez papke marketingową. Pol …Raczej to ty jesteś ofiarą z wypranym mózgiem przez papke marketingową. Polecam lekture zanim zaczniesz sięrzucać. Zajadasz sie marketingiem w poczuciu quality product. Idealny klient do strzyżenia. JEszcze Ci tylko nalepić metke MADE IN WESTERN WORLD i zapłacisz cene x2.


Dobre. Ciekawe ile syfu poza tak bronionym i w jedynie słusznym miejscu kupowanym zjadasz w czym innym
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst