406°
Zakończono
Filet z piersi kurczaka Kraina Mięsa kg @Biedronka
Filet z piersi kurczaka Kraina Mięsa kg @Biedronka
Artykuły spożywczeOkazje Biedronka

Filet z piersi kurczaka Kraina Mięsa kg @Biedronka

Cena:Cena:Cena:11,89zł
Oferta ważna od 7 do 9 października lub do wyczerpania zapasów.

9 Komentarzy

Promocja dobra ale ... czy ja mam tylko takie wrażenie, że ta pierś jest zdecydowanie bardziej nabita wodą niż inne?

ziembol1 godz., 16 min

Promocja dobra ale ... czy ja mam tylko takie wrażenie, że ta pierś jest zdecydowanie bardziej nabita wodą niż inne?


następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu praktycznie, kurczak jedynie jem z biedronki,bo mi nie śmierdzi chemią jako jedyny, a schabowy jest bdb. bo chyba z młodego zwierza,soczysty i smaczny.

przede wszystkim kiepsko oczyszczona a ceny podobne jak w innych sklepach np. lidlu.

Peppcio1 godz., 6 min

następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu praktycznie, kurczak jedynie jem z biedronki,bo mi nie śmierdzi chemią jako jedyny, a schabowy jest bdb. bo chyba z młodego zwierza,soczysty i smaczny.hahaha
soczysty bo jest nabity wodą i chemią utrzymującą wode ( potas) w tkankach mięsa.
Ostatnio miałem okazje oglądaćwywiad z profesorem, który wyśmiewał to, że polacy lecą na soczyste wyroby mięsne..... uważając to za wyraz jakości. Bzdura.
Ja kure kupuje w dyskontach bo jest paczkowana i dłużej może leżeć ale wieprzowine zawsze kupuje w lokalnym markecie gdzie mam świezą świnke ciachaną na zaleczu a mięso mielone przy mnie bez dodawania ekstra tłuszczu

victorek4 min

hahahasoczysty bo jest nabity wodą i chemią utrzymującą wode ( potas) w tkankach mięsa.Ostatnio miałem okazje oglądaćwywiad z profesorem, który wyśmiewał to, że polacy lecą na soczyste wyroby mięsne..... uważając to za wyraz jakości. Bzdura.Ja kure kupuje w dyskontach bo jest paczkowana i dłużej może leżeć ale wieprzowine zawsze kupuje w lokalnym markecie gdzie mam świezą świnke ciachaną na zaleczu a mięso mielone przy mnie bez dodawania ekstra tłuszczu


A co to czas na wywód amatora specjalisty ? Nie interesuje mnie Twoja opinia wyprana wywiadami z TV. Żegnam i nie odpisuj

Peppcio20 godz., 49 min

następny z teorią spisku ... ryby z Biedry są idealne bo bez lodu praktycznie, kurczak jedynie jem z biedronki,bo mi nie śmierdzi chemią jako jedyny, a schabowy jest bdb. bo chyba z młodego zwierza,soczysty i smaczny.Skąd wiesz z jakiego wieprza był schab w marketowych tackach, zapakowanych (nawet powąchać nie możesz). Soczysty bo jak smażysz to wylatuje z mięsa pół litra wody?

SEO13 min

Skąd wiesz z jakiego wieprza był schab w marketowych tackach, zapakowanych (nawet powąchać nie możesz). Soczysty bo jak smażysz to wylatuje z mięsa pół litra wody?


jprd, tyle w temacie specjalisto od mięsa

PeppcioPaź 8.

A co to czas na wywód amatora specjalisty ? Nie interesuje mnie Twoja opinia wyprana wywiadami z TV. Żegnam i nie odpisujRaczej to ty jesteś ofiarą z wypranym mózgiem przez papke marketingową. Polecam lekture zanim zaczniesz sięrzucać. Zajadasz sie marketingiem w poczuciu quality product. Idealny klient do strzyżenia. JEszcze Ci tylko nalepić metke MADE IN WESTERN WORLD i zapłacisz cene x2.

victorek5 godz., 44 min

Raczej to ty jesteś ofiarą z wypranym mózgiem przez papke marketingową. Polecam lekture zanim zaczniesz sięrzucać. Zajadasz sie marketingiem w poczuciu quality product. Idealny klient do strzyżenia. JEszcze Ci tylko nalepić metke MADE IN WESTERN WORLD i zapłacisz cene x2.


Dobre. Ciekawe ile syfu poza tak bronionym i w jedynie słusznym miejscu kupowanym zjadasz w czym innym

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst