Niestety, ta okazja już wygasła
Filet z piersi kurczaka 7,99 zł/kg @Kaufland
812° Zakończono

Filet z piersi kurczaka 7,99 zł/kg @Kaufland

7,99zł16,89zł-53%Kaufland Okazje
26
812° Zakończono
Filet z piersi kurczaka 7,99 zł/kg @Kaufland
lip 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
Najlepsze komentarze
Nadpodaż kurczaka na rynku przez zmniejszony eksport.
26 Komentarzy
8zł za kg kurczaka???
Z czego ten kurczak jest? Z trocin?
Łoooo Panie będzie kolejka jak za komuny...
ZygfrydVonTroba21/07/2020 19:38

8zł za kg kurczaka???Z czego ten kurczak jest? Z trocin?


Się zaczyna.....ze świni
Nadpodaż kurczaka na rynku przez zmniejszony eksport.
ArkadiuszRucki21/07/2020 19:57

Nadpodaż kurczaka na rynku przez zmniejszony eksport.


Dokładnie. Stąd niskie ceny i częste promocje na różnego rodzaju mięso, którego Polska jest dużym producentem w UE.
Patrze na obrazek i nie wierze. W MediaMarkt kurczaki
ZygfrydVonTroba21/07/2020 19:38

8zł za kg kurczaka???Z czego ten kurczak jest? Z trocin?


Nie, z wody i super "dodatków".
ZygfrydVonTroba21/07/2020 19:38

8zł za kg kurczaka???Z czego ten kurczak jest? Z trocin?


Kupuję w kauflandzie duże ilości mięsa na promocjach i zawsze jest ok czy to wieprzowina czy drób
k4n4li421/07/2020 21:00

Kupuję w kauflandzie duże ilości mięsa na promocjach i zawsze jest ok czy t …Kupuję w kauflandzie duże ilości mięsa na promocjach i zawsze jest ok czy to wieprzowina czy drób


Pracowałem kiedyś 2 lata w jednym z wiekszych hurtowych marketów w Polsce.
Bez znajomości z kimkolwiek z "mięsiarzy" nie kupię mięsa w żadnym ze sklepów wielkopowierzchniowych. Wolę zapłacić lokalnemu rzeźnikowi kilka złotych więcej i mieć pewność co do pochodzenia i świeżości.
ZygfrydVonTroba21/07/2020 21:33

Pracowałem kiedyś 2 lata w jednym z wiekszych hurtowych marketów w Po …Pracowałem kiedyś 2 lata w jednym z wiekszych hurtowych marketów w Polsce.Bez znajomości z kimkolwiek z "mięsiarzy" nie kupię mięsa w żadnym ze sklepów wielkopowierzchniowych. Wolę zapłacić lokalnemu rzeźnikowi kilka złotych więcej i mieć pewność co do pochodzenia i świeżości.


Miałem w okolicy lokalnego rzeźnika gdzie sporo ludzi jeździło po wędliny i wszelkiej maści wyroby. A jak po czasie się okazało - dla wybranych z zaplecza, a dla reszty to co widać. Zaczął kręcić, bo klientów coraz więcej i biznesu już nie ma... Nie ma reguły, musiałbyś mieć upatrzoną ubojnię.
puppets21/07/2020 21:50

Miałem w okolicy lokalnego rzeźnika gdzie sporo ludzi jeździło po wędliny i …Miałem w okolicy lokalnego rzeźnika gdzie sporo ludzi jeździło po wędliny i wszelkiej maści wyroby. A jak po czasie się okazało - dla wybranych z zaplecza, a dla reszty to co widać. Zaczął kręcić, bo klientów coraz więcej i biznesu już nie ma... Nie ma reguły, musiałbyś mieć upatrzoną ubojnię.


Zgoda, zdarzają się i tacy. Temu jednak ufam bo przez kilka lat ani rady nie naciąłem się na zakupach u niego. Może to szczęście a może jestem tym "od zaplecza" :-)
ZygfrydVonTroba21/07/2020 21:53

Zgoda, zdarzają się i tacy. Temu jednak ufam bo przez kilka lat ani rady n …Zgoda, zdarzają się i tacy. Temu jednak ufam bo przez kilka lat ani rady nie naciąłem się na zakupach u niego. Może to szczęście a może jestem tym "od zaplecza" :-)


sam nawet nie wiesz ile razy się naciąłeś, mój ojciec pracuje w branży mięsnej od 40 lat więc wiem
Ewunia66621/07/2020 20:57

Patrze na obrazek i nie wierze. W MediaMarkt kurczaki


Miałem to samo
Jak zwykle nagonka do sklepu, a na miejscu nawet pustego miejsca po tym kurczaku. Przynajmniej u mnie tak wygląda Kaufland.
U mnie w Kaufie jest dostawa ale "jeszcze jej nie przyjęli" i albo poczekać, albo przyjść za godzinę, jak już nic nie będzie
Również brak mięsa na miejscu.
U mnie na mięsie mnóstwo filetów, ale cena na ladzie 16,99. Zapytałem, czy nie są w promocji, to Pani powiedziała, że promocja była na nie w sobotę. Powiedziałem, że na stronie Kaufa jest, że dziś są po 7,99. Kobieta sprawdziła cenę na wadze i się zdziwiła, bo faktycznie weszło w promocji. Ogólnie polecam tę filety, bo produkuje je firma z mojego miasta
Plusik dla autora
Edytowane przez: "Michaa.Woniak" lip 22.
Jeśli chodzi o marketowe filety z piersi kurczaka to z Kauflandu są najlepsze. Zero wody, brak nieprzyjemnego zapachu no i przedewszystkim są małych rozmiarów, mniemam że przez brak pompowania ich solanką. Na prawdę polecam. Tak to wygląda w Wielkopolsce nie wiem jak w innych zakątkach.
Dodam jeszcze że u mnie też nikt nie wiedział o promocji, ale na wadze wchodziła cena z promocji, więc nawet spoko bo nie było kolejki.
Konrado9222/07/2020 09:28

Dodam jeszcze że u mnie też nikt nie wiedział o promocji, ale na wadze wc …Dodam jeszcze że u mnie też nikt nie wiedział o promocji, ale na wadze wchodziła cena z promocji, więc nawet spoko bo nie było kolejki.


W Kauflandzie w Koninie to samo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst