Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
786°
Opublikowano 5 dni temu

Filet z piersi indyka kg @Kaufland

14,49zł28,99zł-50%
Stacjonarnie: Ogólnopolska ·
Awatar użytkownika janikbeb
Opublikowane przez
janikbeb
Dołączył w 2020
1.709
997

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Produkty mięsne

Znajdź więcej okazji Produkty mięsne

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Oferta dostępna tylko 23.09.2023 r.
Wymagana karta.
Kaufland Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika paoloeR_
  Co ten indyk taki tani się zrobił? W cenie kurczaka. Ponoć indyk nie toleruje antybiotyków więc powinien być droższy w produkcji
  Awatar użytkownika Cirzpibog
  Pewnie jakiś syf z Ukrainy.
 2. Awatar użytkownika CC_PL
  Jeszcze nie dawno to była regularna cena, bez żadnej promocji ! Co się stało w ostatnich 2-3-4 latach,. że ceny poszły tak w górę, niektóre produkty żywnościowe zdrożały 2-3 krotnie.

  W Polsce robią nas sklepy (nie polskie, bo polskich sklepów prawie nie ma) w bambuko. Ojciec wczoraj rozmawiał ze znajomą z Austrii i wiele produktów żywnościowych (szczególnie spora część owoców i warzyw) jest w Austrii znacznie tańsza niż w Polsce !!! Tak nas nie polskie sklepy robią w bambuko.
  Teraz przed wyborami szczególnie widać jak bardzo wzrosły ceny wielu produktów, ale od lat wiadomo, że można w kraju mówić o zmowie cenowej wielkich i średnich sklepów.
  Szkoda, że obecny rząd nie utworzył polskiej sieci sklepów, najlepiej tylko z polskimi produktami i z polskimi....cenami Bo te ceny to są nie nasze, jakieś z....kosmosu Mówiło się o możliwości zakupu sieci Żabka, nie udało się.... To w czym problem założyć własną sieć sklepów od zera. (Coś na wzór LIDL lub Biedronki)?
  Awatar użytkownika ArnoArno
  Obawiam się że byłaby to przechowalnia dla pociotków polityków i takie PSS/GS Bis. Polskie sieci są ale są lokalne i są często droższe bo mają mniejsze możliwości optymalizacji podatkowej.