Niestety, ta okazja już wygasła
Files Inspector Pro 1.05
Za darmo
159° Zakończono

Files Inspector Pro 1.05 Za darmo

5
sie 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przez 24h można pobrać program Files Inspector Pro za darmo

Opis programu:
Istnieje wiele narzędzi do automatycznego czyszczenia komputera, ale żadne z nich nie może zwolnić znacznej ilości miejsca na dysku. Wynika to głównie z faktu, że dość małe informacje są usuwane z systemu, który z czasem pojawi się ponownie. Istnieje jednak metoda ręcznego czyszczenia, która zwalnia znacznie więcej miejsca na długi czas.

Pliki Inspector Pro współpracują z plikami i folderami, a nie z plikami systemowymi. Pozwala zobaczyć, jakie informacje zajmują media na twoim komputerze: zdjęcia, dokumenty, filmy, muzykę i inne. Możesz wyświetlić je wszystkie i usunąć niepotrzebne pliki, jeśli to konieczne.

Program Files Inspector Pro jest łatwy w obsłudze. Po uruchomieniu aplikacji zobaczysz główne sekcje „Obrazy”, „Pobieranie”, „Aplikacje i gry”, „Muzyka” itp. Narzędzie analizuje ich zawartość i wyświetla przestrzeń zajmowaną przez partycje w formie diagramów.

Możliwości

Ekspresowa analiza plików użytkownika
Zaawansowany analizator
Usuwanie niepotrzebnych danych
Usuwanie niepotrzebnych plików i folderów
Usuwanie niepotrzebnych aplikacji
Bezpieczeństwo
PRO Kompresowanie zdjęć bez utraty ich jakości
Uwaga: dożywotnia licencja, bez aktualizacji.
Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Strasznie lubię te wirtualne pudełka gównosoftu, przypomina mi się pudełko Word Perfect końca lat 90', które gdzieś jeszcze mam
LubelskiKefir01/08/2019 10:14

Strasznie lubię te wirtualne pudełka gównosoftu, przypomina mi się pudełko …Strasznie lubię te wirtualne pudełka gównosoftu, przypomina mi się pudełko Word Perfect końca lat 90', które gdzieś jeszcze mam


Wiadomka, jak jest pudełko to produkt lepszy niż ten bez. Taki bardziej profesjonalny.
Raf_Pe01/08/2019 10:21

Wiadomka, jak jest pudełko to produkt lepszy niż ten bez. Taki bardziej p …Wiadomka, jak jest pudełko to produkt lepszy niż ten bez. Taki bardziej profesjonalny.


Microsoft Office w wersji OEM to nie to samo co prestiż pudełkowego offica
Spyv201/08/2019 10:40

Microsoft Office w wersji OEM to nie to samo co prestiż pudełkowego officaA wersja elektroniczna to już w ogóle jest bezużyteczna.
No dobrze ... jakieś wrażenia z używania ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst