Niestety, ta okazja wygasła godzinę temu.
80°
Opublikowano 8 godzin temu

Filcowe maski superbohaterów

15,69zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
Jork74_
Dołączył w 2023
330
240

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

 • Bezpieczny materiał: Te maski są wykonane w 100% z filcu z elastyczną opaską, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Przyjazne dla środowiska i nietoksyczne, są bezpieczne i niezawodne.
 • Świetny prezent imprezowy: 28 masek superbohaterów, takich jak Spider-Man, Iron Man, Captain America i inne maski imprezowe.
 • Wiele dostępnych kolorów: Te maski są dostępne w kolorze fioletowym, niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym i różnych postaci na różne okazje. Maski na przyjęcie urodzinowe są niezbędne na następne wyjątkowe wydarzenie.
 • ✅ Jakość: Wykonane z wysokiej jakości materiału, starannie szyte i starannie przycięte, aby idealnie pasowały do twarzy każdego dziecka - Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem.
 • Każde dziecko chce być superbohaterem: teraz jest to możliwe! Ten zestaw jest nie tylko dla Twoich dzieci, ale także dla rodziców i dorosłych, którzy chcą się przebrać za swojego ulubionego superbohatera w ciągu dnia.
 • Wszechstronne zastosowanie: te piękne maski superbohaterów są idealne na Halloween, imprezy kostiumowe, przyjęcia urodzinowe, odgrywanie ról i wiele innych
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika stfpl
  Mam, polecam.
  Awatar użytkownika ten...
  Na twarz dorosłego także będzie dobre rozmiarowo czy to tylko do użytku przez dzieci?
 2. Awatar użytkownika Frankoo
  Fajne na wieczorną imprezę dla dorosłych. Polecam
  Awatar użytkownika Pete67
  Wyobraźnia pracuje
 3. Awatar użytkownika M_B4Z4
  Już po?
Awatar użytkownika