Niestety, ta okazja już wygasła
FIFA 18 xbox one - Carrefour Reduta Warszawa
959° Zakończono

FIFA 18 xbox one - Carrefour Reduta Warszawa

9zł30zł-70% Darmowa dostawa DarmowaCarrefour Okazje
11
959° Zakończono
FIFA 18 xbox one - Carrefour Reduta Warszawa
lip 18. 2020Dostępność Mazowieckie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fifa 18 na xbox one za mniej niż dyszkę. Nówki chodzą po ~30zł najtaniej.

Carrefour przy centrum handlowym Reduta w Warszawie.
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka
Najlepsze komentarze
Wreszcie odpowiednia cena dla tej gry.
W 2020 to nadal za drogo:)
11 Komentarzy
Kurczak byłęm tam dziś... ale już nie będę drałował z poworotem, nie jestem takim super fanem haratania w gałę na konsoli

tak czy inaczej plusik
Wreszcie odpowiednia cena dla tej gry.
W 2020 to nadal za drogo:)
Drogo. Ostatnio była fifa19 za 15zl
Fani zakupu gier, które nigdy nie znajdą się w napędzie: plusowanie czas start.
Pawel6r18/07/2020 20:08

Fani zakupu gier, które nigdy nie znajdą się w napędzie: plusowanie czas st …Fani zakupu gier, które nigdy nie znajdą się w napędzie: plusowanie czas start.


Nie rozumiem o co Ci chodzi? Lubię Fifę ale płacić 200 zł za grę w której z roku na rok są aktualizowane tylko składy i jakieś drobne zmiany w grafice i fizyce (zaraz się znajdą tacy co wymienią pierdyliard różnic między FIFA 19 a FIFA 20, ale ja ich po prostu nie widze.). Jak zobaczyłem wstawkę skoczyłem w swoim mieście do Carrefour zobaczyć czy jest ale niestety będę czekał dalej na promocję żeby od czasu do czasu odmóżdżyć się przy Fifie oczywiście zawsze znajdą się tacy co kupią i nawet nie otworzą pudełka, ale to się tyczy praktycznie wszystkiego. Czepiasz się od tak dla zasady żeby błysnąć....
Janekokazjonalny18/07/2020 20:19

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Lubię Fifę ale płacić 200 zł za grę w której z …Nie rozumiem o co Ci chodzi? Lubię Fifę ale płacić 200 zł za grę w której z roku na rok są aktualizowane tylko składy i jakieś drobne zmiany w grafice i fizyce (zaraz się znajdą tacy co wymienią pierdyliard różnic między FIFA 19 a FIFA 20, ale ja ich po prostu nie widze.). Jak zobaczyłem wstawkę skoczyłem w swoim mieście do Carrefour zobaczyć czy jest ale niestety będę czekał dalej na promocję żeby od czasu do czasu odmóżdżyć się przy Fifie oczywiście zawsze znajdą się tacy co kupią i nawet nie otworzą pudełka, ale to się tyczy praktycznie wszystkiego. Czepiasz się od tak dla zasady żeby błysnąć....


Tak, oczywiście.
Dodam jeszcze, że wstawianie jednego, zagubionego egzemplarza w tej cenie jest co najmniej nie na miejscu.
Tylko nie pisz, że warto wstawiać, bo może ktoś jeszcze znajdzie. Sa na to praktycznie zerowe szanse jak widać po komentarzach.
I kto tu chce zabłysnąć? Wrzuć podobną okazję następnym razem, ale z pełnym koszem w tej cenie, bo nikt prócz Ciebie nie ma szans na zakup gry w tej cenie.
Pawel6r18/07/2020 20:24

Tak, oczywiście.Dodam jeszcze, że wstawianie jednego, zagubionego e …Tak, oczywiście.Dodam jeszcze, że wstawianie jednego, zagubionego egzemplarza w tej cenie jest co najmniej nie na miejscu.Tylko nie pisz, że warto wstawiać, bo może ktoś jeszcze znajdzie. Sa na to praktycznie zerowe szanse jak widać po komentarzach.I kto tu chce zabłysnąć? Wrzuć podobną okazję następnym razem, ale z pełnym koszem w tej cenie, bo nikt prócz Ciebie nie ma szans na zakup gry w tej cenie.


Z tego co widzę to są przynajmniej dwa pudełka. Powiększ zdjęcie a zobaczysz że obok też jest FIFA ale czemu nie warto? Nie wiem. Nie wszyscy rzucą się na starą fife, a wręcz rzucą się tylko podobni mi a takich osób jest nie wiele. Widać lubisz być aspołeczny, a pomoc w twoim wypadku musi ograniczać się do słowa "spadaj". Podejrzewam że w nie jednym Carrefour jeszcze będzie zabłąkana FIFA w tej cenie, ale co tam. Po co wrzucać, przecież pepper nie jest od publikowania okazji a od czepiania się publikujących... albo po prostu nie masz konsoli i wyżywasz się na tych co mają odrobina zrozumienia nikomu nie zaszkodziła. Z. Resztą nie raz kupiłem coś z promocji lokalej, bo ktoś bezpiecznie woli taka dac.
W każdej Fifie zmienia się trawa i okładka
Czy ma ktoś podobną ofertę ale na PS3?
Zamówić online mozna ? Ogolnopolska
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Alth_Azaars. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst