FIFA 17 taniej na PC za ~36 zł w @cdkeys
518°Zakończono

FIFA 17 taniej na PC za ~36 zł w @cdkeys

17
wrz 24. 2017
Sklep @cdkeys obniżył cenę na Fifę 18 (Fifa 17 z patchem) na około 40 zł. Nie ma co przepłacać i lepiej kupić nowego Pesa i Fifę 17!

Oczywiście żeby uzyskać powyższą cenę trzeba zmienić walutę na australijskie dolary (AUD) w prawym górnym rogu i polubić fanpage na fejsbooku.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Wercyngetorykswrz 24. 2017

Nie bardzo rozumiem - czemu należy zmienić walutę?

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.
17 Komentarzy
Nie bardzo rozumiem - czemu należy zmienić walutę?
Wercyngetorykswrz 24. 2017

Nie bardzo rozumiem - czemu należy zmienić walutę?


Bo z takim przelicznikiem wychodzi taniej.
Wercyngetorykswrz 24. 2017

Nie bardzo rozumiem - czemu należy zmienić walutę?

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.
Nie opłaca się, zaraz wyjdzie 18 a 17 już dawno jest w origin access za 15 zł miesięcznie można mieć dostęp do fify i wielu innych gier w tym battlefront i bf1
A grałeś ty w ogóle w nową Fifę?
Damiaenwrz 24. 2017

A grałeś ty w ogóle w nową Fifę?

Nie gralem w zadna fife nigdy ani zadnego pesa.... Jakos nie interesuje mnie pilka nozna. Wolalem fallouty czy csy.
reklamy2209wrz 24. 2017

Nie gralem w zadna fife nigdy ani zadnego pesa.... Jakos nie interesuje …Nie gralem w zadna fife nigdy ani zadnego pesa.... Jakos nie interesuje mnie pilka nozna. Wolalem fallouty czy csy.

Chodzi mi o Napoleonka
Dajcie znać jak będzie fifa 18 za 150zl
Autor
Damiaenwrz 24. 2017

Chodzi mi o Napoleonka


Tak grałem. Jest tak samo kiczowata jak poprzedniczka. W tym roku tylko Pes który jest bardzo udaną produkcją.
nocny_napoleonwrz 24. 2017

Tak grałem. Jest tak samo kiczowata jak poprzedniczka. W tym roku tylko …Tak grałem. Jest tak samo kiczowata jak poprzedniczka. W tym roku tylko Pes który jest bardzo udaną produkcją.


Mówisz o konsolach czy o PC? PES na PC to zupełnie inna gra w porównaniu do konsoli.
Ten wasz PES to jest taki ubogi krewny. I żeby nie było grałem trochę w najnowsze demo i nie ma nawet porównania z najnowszą Fifą. Drewniany jest ten PES do bólu. Nawet jakby miał wszystkie licencje to i tak pozostanie drewniany. Ale jak można porównać Merca i Fiata?
Drewniany powiadasz?
to jest według Ciebie drewniane? Jak patrząc tylko i wyłącznie na ten filmik nie przyznasz, że wygląda to jak prawdziwy mecz to dla mnie Ty sam jesteś drewniany. Nawet widać rotację piłki przy wrzutkach. Z jednym masz tylko rację - nie ma co porównywać merca do fiata.
Wracaj sobie grać w swoją fifkę bo widać nie masz żadnego sensownego pomysłu na rozgrywanie i tworzenie akcji.
Łatwiutko się strzela brameczki w fifunie co? Jak trzeba ruszyć mózgownicę aby coś wykreować to ja się nie dziwię, że jak sam jesteś drewniany to rozgrywka dla Ciebie też jest drewniana.
Edytowane przez: "TwojaStara" wrz 26. 2017
Aconcaguawrz 26. 2017

Drewniany powiadasz?[Video] to jest według Ciebie drewniane? Jak patrząc t …Drewniany powiadasz?[Video] to jest według Ciebie drewniane? Jak patrząc tylko i wyłącznie na ten filmik nie przyznasz, że wygląda to jak prawdziwy mecz to dla mnie Ty sam jesteś drewniany. Nawet widać rotację piłki przy wrzutkach. Z jednym masz tylko rację - nie ma co porównywać merca do fiata.Wracaj sobie grać w swoją fifkę bo widać nie masz żadnego sensownego pomysłu na rozgrywanie i tworzenie akcji.Łatwiutko się strzela brameczki w fifunie co? Jak trzeba ruszyć mózgownicę aby coś wykreować to ja się nie dziwię, że jak sam jesteś drewniany to rozgrywka dla Ciebie też jest drewniana.

Rzeczywiście oglądając filmik można poczuć rozgrywkę. Tutaj nie ma co się kłócić. Dla kogoś kto grał zawsze w Fifę ona będzie zawsze lepsza z wielu względów, dla pesowca wiadomo w drugą stronę stronę
Edytowane przez: "Damiaen" wrz 26. 2017
nocny_napoleonwrz 24. 2017

Tak grałem. Jest tak samo kiczowata jak poprzedniczka. W tym roku tylko …Tak grałem. Jest tak samo kiczowata jak poprzedniczka. W tym roku tylko Pes który jest bardzo udaną produkcją.

Jak jesteś fanboyem pesa to będziesz tak uważał nie widząc zmian jakie 18 wprowadziła a jak dla mnie nie są to zmiany kosmetyczne. Jedyne co mnie tu drażni to to że tak najezdzasz na Fifę nie mając o niej kompletnie pojęcia. Mi wystarczyło 4 minuty pierwszej połowy żeby poczuć różnice i zmiany jakie wprowadza. Jeśli ty nic nie wychwyciłes to albo zwyczajnie nie masz bladego pojęcia o generacjach Fify albo jesteś jak pisałem fanboyem pesa.
Autor
@Aconcagua tu jest jakiś festiwal spi*********. Fajny filmik o fajnej grze.

@Damiaen ja gram kompletnie we wszystko co nie znaczy że gry komputerowe odebrały mi rozum i zniszczyły mózg

Damiaenwrz 26. 2017

Jak jesteś fanboyem pesa to będziesz tak uważał nie widząc zmian jakie 18 w …Jak jesteś fanboyem pesa to będziesz tak uważał nie widząc zmian jakie 18 wprowadziła a jak dla mnie nie są to zmiany kosmetyczne. Jedyne co mnie tu drażni to to że tak najezdzasz na Fifę nie mając o niej kompletnie pojęcia. Mi wystarczyło 4 minuty pierwszej połowy żeby poczuć różnice i zmiany jakie wprowadza. Jeśli ty nic nie wychwyciłes to albo zwyczajnie nie masz bladego pojęcia o generacjach Fify albo jesteś jak pisałem fanboyem pesa.Nie jestem fanboyem Pesa tylko najzwyczajniej w świecie mam mózg nie od parady. Fifa 18 wprowadziła tak wiele zmian które dostrzegam w gameplayu, grafice i animacjach a nawet w bugach że nie nazywam tego pełnoprawną produkcją tylko patchem do Fify 17 który kosztuje zdecydowanie za dużo ale tak jak pisałem wcześniej trzeba nie być gimbusiarskim sebixem tylko patrzeć obiektywnie na sprawę.
Edytowane przez: "nocny_napoleon" wrz 26. 2017
nocny_napoleonwrz 26. 2017

@Aconcagua tu jest jakiś festiwal spi*********. Fajny filmik o fajnej …@Aconcagua tu jest jakiś festiwal spi*********. Fajny filmik o fajnej [email protected] ja gram kompletnie we wszystko co nie znaczy że gry komputerowe odebrały mi rozum i zniszczyły mózg Nie jestem fanboyem Pesa tylko najzwyczajniej w świecie mam mózg nie od parady. Fifa 18 wprowadziła tak wiele zmian które dostrzegam w gameplayu, grafice i animacjach a nawet w bugach że nie nazywam tego pełnoprawną produkcją tylko patchem do Fify 17 który kosztuje zdecydowanie za dużo ale tak jak pisałem wcześniej trzeba nie być gimbusiarskim sebixem tylko patrzeć obiektywnie na sprawę.

Mi rozchodzi się tylko o to że swoja niechęcią możesz zniechęcić wielu graczy. Patrząc obiektywnie praktycznie żadna kolejna wersja Fify nie wprowadza diametralnych zmian w rozgrywce. Prawdziwie widoczną zmianę można zauważyć po 2-3 edycjach. I tak jest od zawsze.
Faktem jest, że FIFA góruje w licencjach, językiem polskim, zajebistymi trybami online, karierą i całą ładną otoczką. Tego zaprzeczyć nie można. Więc PES samym relizmem, gameplayem, Ligią Mistrzów i ładną grafiką wiele nie wskóra choć mogłoby się wydawać, że przecież o to w tym chodzi. Mało tego brakiem licencji (choć można to łatwo naprawić), archaicznym i wolnym menu odstrasza. W FIFĘ gra się łatwiej i z całą resztą zalet wygrywa z PES-em łatwo dostępnością. Gameplay PES-a bardzo mi się podoba, ale czy bym go kupił? No właśnie... Dla mnie liczy się tylko multiplayer, nawet nie żaden FUT, same sezony online/divisie mi wystarczą. Ale no właśnie w FIFIE na przeciwnika czeka się w sekundach, a w PES-ie w minutach. A od siebie dodam, że mimo, iż angielski nie sprawia mi problemów to język polski jednak przyciąga.
Jednak niedocenianie przez ludzi gameplayu i realizmu PES-a to czysta ignorancja. Lepiej powiedzieć, że po prostu nie umie się w to grać albo nie leży rozgrywka. Bo filmiki z gry mówią same za siebie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy