Niestety, ta okazja już wygasła

FIBBR Kabel światłowodowy HDMI 2.1 8K 15m

cze 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Wysoka prędkość: zgodnie ze specyfikacją 48 Gb/s 2.1 z szerokością pasma 48 Gb/s. Kabel światłowodowy gwarantuje brak strat sygnału na większych długościach, a światłowód w naturalny sposób jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne. Stabilna i szybka transmisja zapewnia płynniejszą i bardziej radosną rozgrywkę. Zaleca się, aby miłośnicy gier wybrali ten kabel 8K HDMI 2.1. Spraw, by gra była płynniejsza, bez tearingu, bez zacinania się, bez dyslokacji!
  • Jedyny w swoim rodzaju: Ten aktywny kabel optyczny (AOC) wykorzystuje wiodącą w branży zintegrowaną technologię formowania wtryskowego i uszczelniania, która zapobiega starzeniu się i uszkodzeniom mechanizmu optyczno-elektrycznego, gwarantując jego długą żywotność. Część wtyczki wykonana jest z pozłacanego materiału 24 K, który dokładnie przesyła sygnały.
  • 【Rozdzielczość 8K: Kable HDMI 8K obsługują rozdzielczość i częstotliwość odświeżania do 8K przy 60 Hz i 4K przy 120 Hz/144 Hz. Dynamiczny HDR i 12-bitowa technologia przetwarzania kolorów zapewniają kinowe wrażenia Ultra HD i efekty wizualne 3D. Jest również kompatybilny z wersją HDMI 2.0b/2.0a/1.4/1.3/1.2/1.1.
  • Wysoka jakość i trwałość: Wyjątkowo giętki i cienki kabel, który lepiej pasuje do miejsc, które wymagają mało miejsca. Obsługuje najnowsze formaty audio o wysokiej szybkości transmisji bitów, w tym DTS Master, DTS: X, Atoms i Enhanced Audio Return Channel (eARC). Doskonale nadaje się do kina domowego, do sali konferencyjnej itp.
  • Szeroka kompatybilność: Kompatybilny z urządzeniami PS5, PS4 Pro, PS3, Roku, Nintendo Switch, Xbox 360, Xbox one X/S, laptopem, komputerem, odtwarzaczem Blu-ray, odbiornikiem AV, TV Box, projektorem, monitorem i innymi.


Cena ostateczna w funtach po uwzględnieniu vouchera 20% wynosi £30.21. Dostępne również 20m za £36.63 i 10m za £26.59.
Ten sam kabel na polskim amazonie kosztuje 218zł, co i tak wygląda mi na dobrą cenę w porównaniu do innych kabli światłowodowych dostępnych w naszym kraju. Nie posiada on co prawda certyfikatu, ale wydaje mi się, że nie jest to takie istotne w przypadku aktywnych kabli tego typu.
Aktualizacje społecznościowe

33 Komentarze