Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
373°
Opublikowano 20 lutego 2024

Festiwal z turystyką górską i rowerową pod Śnieżnikiem w najbliższą sobotę w Stroniu Śląskim>>> bezpłatny: wstęp, catering i sucha sauna

Stacjonarnie: Dolnośląskie
Opublikowane przez
Hunt
Dołączył w 2015
2 984
2 836

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Festiwal z turystyką górską i rowerową pod Śnieżnikiem w tym roku odbędzie się w dwóch odsłonach – zimowej i letniej.
W programie odsłony zimowej organizatorzy zapraszają na prelekcję dotyczące bezpieczeństwa w górach. Agnieszka Malik opowie o swoich wyprawach w Himalaje, Darek Data przedstawi świat jaskiń w Masywie Śnieżnika, Piotr Pustelnik opowie o swoich górskich pasjach a Zbigniew Piotrowicz zaprosi nas do posłuchania o swoim życiu związanym z górami w prelekcji dotyczącej książki pn. „Sudeckość”. Na zakończenie, zapraszamy na klimatyczny, solowy, z podtekstem górskim, koncert lidera zespołu „Dom o Zielonych Progach” Bartosza Zalewskiego (Pelton).

W przerwach pomiędzy prelekcjami, od godziny 18:00 do 21:00 uczestnicy festiwalowego spotkania będą mogli skorzystać z suchej sauny oraz pomorsować w 6-osobowej balii ustawionej przed Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury. Pojawią się także stoiska ze sprzętem turystycznym (narty, rowery itp.). A jak ktoś zgłodnieje będzie mógł skorzystać z pysznego cateringu. A to wszystko za darmo – zapewniają organizatorzy.

W trakcie trwania festiwalu czynny będzie sklep górski i turystyczny 9c.pl, oferujący sprzęt wspinaczkowy, alpinistyczny, jaskiniowy oraz sprzęt do prac na wysokości i chroniący przed upadkiem z wysokości. W swojej ofercie posiadają sprzęt renomowanych światowych producentów, takich jak Petzl, Camp, Cassin, Rock Empire, Ocun, Climbing Technology, Kohla, Beal, Esbit, Kong, Protekt, Singing Rock, Mammut i innych. Oferują również sprzęt biwakowy, kempingowy oraz turystyczny: namioty, płachty biwakowe, maty do spania i hamaki, śpiwory, termosy, kije trekkingowe, raczki na buty oraz liofilizowaną żywność turystyczną. Ich ofertę znaleźć można w sklepie internetowym 9c.pl oraz w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Poznaniu (link do strony sklepu: 9c.pl/).
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika marceli
    Stronie Śląskie to nie województwo śląskie
    Awatar użytkownika Hunt
    Autor
    Zmienione