Niestety, ta okazja już wygasła
Festiwal Korczak Dzisiaj dla dzieci i młodzieży - darmowe spektakle teatralne online
715° Zakończono

Festiwal Korczak Dzisiaj dla dzieci i młodzieży - darmowe spektakle teatralne online

4
715° Zakończono
Festiwal Korczak Dzisiaj dla dzieci i młodzieży - darmowe spektakle teatralne online
lis 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzieci znowu w domu, więc może akurat ktoś będzie miał przerwę w szkole na trochę teatru na żywo ale online Program na samym dole opisu i na stronie festiwalu (tam też opisy poszczególnych spektakli).

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK DZISIAJ został stworzony w 1994 roku przez Halinę Machulską i Macieja Wojtyszko. Od samego początku promował innowacyjne działania na styku edukacji i teatru, wywodzące się z fascynacji myślą autora „Króla Maciusia I”. Teatr stawał się miejscem spotkania i dialogu a partnerstwo, szczerość i szacunek były najważniejszymi wartościami w rozmowie z młodym Widzem.

Festiwal KORCZAK DZISIAJ wraca po raz pierwszy od 1999 roku do swojej pierwotnej nazwy. Poprzednie edycje festiwalu odbywały się w różnych przestrzeniach, przyjmowały różne formy, inaczej rozkładały akcenty w programie.

W tym roku po raz pierwszy większość wydarzeń festiwalowych będzie dostępnych bezpłatnie na żywo na platformie korczak-festival.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

W tym roku, szansa zobaczenia przez dzieci spektakli na żywo była minimalna. Teatr przyjdzie więc do nich. Po konsultacji z nauczycielami i Biurem Edukacji proponujemy Festiwal w zupełnie nowej formie. Spektakle grane w siedzibach macierzystych teatrów transmitowane będą na żywo, tak by utrzymać możliwie najbardziej bezpośrednie doświadczenie teatru. Utrzymamy też rozmowy widowni z artystami po spektaklach, z tym że przenosimy je do sieci.

Program:


6 listopada g. 11:00 - To my jestesmy przyszłością (dostępne nagranie)

8 listopada g. 14.00 - Morze

9 listopada g. 11.00 - Ja jestem pamięcią

11 listopada g. 11.00 - Ronja córka zbójnika

13 listopada g. 11.00 - Morze ciche

16 listopada g.v11:00 - Mur

18 listopada g. 11:00 - Greta i ostatni wieloryb

18 listopada g. 19:00 - 1970
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz