Niestety, ta okazja już wygasła

Festiwal Gier Wyścigowych na Steam

maj 23. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przykładowe gry
store.steampowered.com/app…rsa "Asetto Corsa za 14,39zł"
store.steampowered.com/app…ine "CarX Drift Racing Online za 26,99 zł"
store.steampowered.com/app…ve/ "BeamNGdrive za 71,99zł"
I wiele więcej gier wyścigowych.


Festiwal Gier Wyścigowych Steam rozpoczyna się dzisiaj!
Święto wszystkiego, co szybkie wraz ze zniżkami, demami i... quizami.Co wspólnego mają ze sobą myszy, lasery, autoriksze i tańczące dmuchane ludziki? Wszystkie są tym, czym możecie ścigać się w grach na Steam (serio), a Festiwal Gier Wyścigowych Steam to doskonała okazja, aby tego spróbować! Sprawdźcie oficjalną stronę Festiwalu Gier Wyścigowych Steam już teraz.

Od 23 do 30 maja znajdziecie zniżki, dema i quizy skupione na szybszym obliczu Steam. Oferujemy również specjalną tematyczną odznakę w klimacie wyścigów, którą możecie odblokować poprzez ukończenie quizu bez… ulegnięcia zezłomowaniu. Hm? Znaczy jak samochód? Okropny samochodowy suchar, macie rację.

Sprawdźcie swoją wiedzę (i zbierajcie po kawałku nowe ciekawostki), klikając u góry oficjalnej strony. Postępujcie zgodnie z instrukcjami, aby odnaleźć odznakę, a następnie zaimponujcie waszym znajomym wszystkimi nowymi ciekawostkami, jakie zbierzecie po drodze!

Gromadzenie ciekawostek o grach wyścigowych tak bardzo nas ucieszyło, że zebraliśmy ich nieco za dużo. Oto kilka interesujących faktów do rozkręcenia waszych silników (może ten żarcik się nie rozjedzie...). Czy wiecie, że:

Gry F-zero i Wipeout zapoczątkowały podgatunek antygrawitacyjnych gier wyścigowych? Inne gry, które obecnie należą do tej kategorii, to m.in. Redout, BallisticNG i Antigraviator.
Istnieje gra oparta na mechanice driftowania, którą można znaleźć we współczesnych salonach gier i do której można kupić prawdziwe prawo jazdy? Jest to Initial D Arcade Stage.
Możecie prześledzić historię współczesnych gier wyścigowych do dużo odleglejszego momentu w czasie, niż mogłoby się wam wydawać? Gry zręcznościowe zostały zainspirowane mechanicznymi grami wyścigowymi, które przypominały bardziej planszówki, a których początki sięgają rozpoczęcia XX wieku. Ekhem, to może przydać się później.

Dołączcie do nas na Festiwalu Gier Wyścigowych między 23 a 30 maja na Steam i bawcie się dobrze dzięki quizom, demom, zniżkom i nie tylko.
Aktualizacje społecznościowe
Tonade_D
Assetto Corsa jest obecnie dostępna na Steamie za 14,39zł
Assetto Corsa zawiera tryb kariery, listę specjalnych i unikalnych wydarzeń i wyzwań oraz w pełni konfigurowalny tryb dla jednego i wielu graczy, obejmujący szybkie wyścigi, niestandardowe mistrzostwa, weekendy wyścigowe z darmowymi treningami, kwalifikacjami i wyścigami.

Drag Races, Drift Challenges i wiele więcej! Cztery profile wspomagania kierowcy (gracz, kierowca wyścigowy, profesjonalista oraz profil w pełni konfigurowalny) pozwalają każdemu cieszyć się symulacją na pożądanym poziomie.

Zaawansowane opcje konfiguracji i telemetria do analizy danych; dynamiczna symulacja pozostawienia gumy na torze w zależności od okrążenia; regulowany tryb pory dnia z pozycją słońca obliczaną w czasie rzeczywistym, w zależności od współrzędnych geograficznych toru oraz krzywej słońca według czasu i daty, w celu uzyskania takich samych warunków oświetleniowych jak na rzeczywistych torach!

Świetna cena za zestaw Ultimate Edition za 29,03zł538833-iiFXg.jpg
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz