Niestety, ta okazja już wygasła

Smartwach Garmin Fenix 6s w wersji czarnej - amazon.de 302,63 € (z pl vat i dostawą)

kwi 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

CENA W € - 296

Dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie wszelkiego rodzaju aktywności w tym te najbardziej ekstremalne, zaprojektowany został Garmin Fenix 6S biały ze srebrną stalową ramką. Mimo wyróżniającego bogactwa różnych funkcji sportowych, turystycznych i monitorujących funkcje zdrowotne, smartwatch ten został zamknięty w małej tarczy, co docenią użytkownicy o mniejszych nadgarstkach. Dominujący biały kolor ze srebrnym elementem zapewnia elegancki wygląd, który pasować będzie do każdej stylizacji.

Garmin Fenix 6S - biały multisprtowy smartwatchTen zgrabny, ale i niezwykle funkcjonalny Garmin Fenix 6S biały smartwatch 010-02159-00 (nr producenta), to zegarek wyposażony w bardzo dużo opcji sportowych i treningowych, dzięki którym można na bieżąco dążyć do ciągłego poprawiania swoich osiągnięć. Zaawansowane czujniki, które możesz dokupić osobno, generują szczegółowe dane nt. dynamiki biegu czy jazdy na rowerze. Dodatkowe opcje PacePro czy ClimbPro to kolejne przykłady zaawansowanego monitoringu aktywności, co dodatkowo potęgowane jest obsługą przez zegarek głównych globalnych systemów nawigacji satelitarnej. Smartwatch ten pozwala także skutecznie kontrolować wskaźniki zdrowotne i związane z samopoczuciem, jakością snu i odpoczynku.

Jakość i wykonanie Garmin Fenix 6S biały ze srebrną ramką jest przy tym bardzo wytrzymały - spełnia amerykańskie normy wojskowe dotyczące wodoodporności, wstrząsów oraz temperatury. Wbudowany akumulator o ponadprzeciętnym czasie funkcjonowania bez ładowania pozwala na bezpieczne korzystanie z zegarka nawet do 34 dni w trybie ekspedycyjnym.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz