Niestety, ta okazja już wygasła
Fenda R30BT Głośniki komputerowe
69° Zakończono

Fenda R30BT Głośniki komputerowe

268zł299zł-10% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
9
lis 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tak jak wczoraj byly R25BT, tak dzis R30BT. Na ceneo od 299, chociaz kiedys mozna bylo wyrwac kolo 250 z.

Plus to darmowa dostawa do net punktow.


recenzja:

audiofanatyk.pl/rec…bt/


Moze ktos sie wypowiedziec jak sie maja do tanszyych Edifierow - R1280T?
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Fenda jakościowo to taki tańszy edifer ??
Ciekawe się prezentują ktoś ma i może podzielić opinią.➕
blejdzik27/11/2019 10:18

Fenda jakościowo to taki tańszy edifer ??


Można tak powiedzieć. Mam te Fendy od 2 lat, kupione za 300. Lubię je, aczkolwiek gdyby się popsuły, wolałbym w tej cenie kupić Edifiery R1280T, które gdzieś tu były za kilkanaście złotych więcej. Dla używania przy laptopie ze zintegrowaną kartą, bo te Edki z okazji nie mają BT. Fendy mają, ale żeby sobie skorzystać, i tak musisz przełączyć tryb, czyli albo do nich wstać albo liczyć, że kiepskawy pilot na podczerwień akurat złapie sygnał z tej odległości i kąta, jaki was dzielą z głośnikami.
Muad_Dib27/11/2019 10:31

Można tak powiedzieć. Mam te Fendy od 2 lat, kupione za 300. Lubię je, ac …Można tak powiedzieć. Mam te Fendy od 2 lat, kupione za 300. Lubię je, aczkolwiek gdyby się popsuły, wolałbym w tej cenie kupić Edifiery R1280T, które gdzieś tu były za kilkanaście złotych więcej. Dla używania przy laptopie ze zintegrowaną kartą, bo te Edki z okazji nie mają BT. Fendy mają, ale żeby sobie skorzystać, i tak musisz przełączyć tryb, czyli albo do nich wstać albo liczyć, że kiepskawy pilot na podczerwień akurat złapie sygnał z tej odległości i kąta, jaki was dzielą z głośnikami.Można też sterować telefonem z podczerwienią
Skalsa27/11/2019 10:27

Ciekawe się prezentują ktoś ma i może podzielić opinią.➕


Ja mam od półtora roku, używam codziennie w biurze - odpalam muzę na tidal, Spotify czy też internetowe radio i puszczam na głośnikach przez bluetooth. Bardo wygodne, szybko się łączy. Jakość dźwięku nie powala, ale do małego gabinetu (12m2) wystarczy. Jedyna co mnie martwi - od jakiegoś czasu strasznie cicho mi grają, mam dźwięk w tel na maksa podkręcony, pilotem i pokrętłem z boku też kręciłem i kicha. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?
PS. Moje głośniki wyglądają trochę inaczej niż te w miniaturce wrzutki, a model ten sam:3256231-LcjOm.jpg
Edytowane przez: "Inkanus" lis 27. 2019
Mam od.... dawna. Kupiłem dla syna i od tamtej pory słucham muzy U niego przy biurku pomimo, że mam inne zestawy audio nawet kilkadziesiąt razy droższe. Bardzo przyjemny dźwięk szczególnie z bliska. Bas po prostu jest zaskakujący. Edifiery R1280BT to klasa niżej. Wymieniłem je na Fendy.
Muad_Dib27/11/2019 10:31

Można tak powiedzieć. Mam te Fendy od 2 lat, kupione za 300. Lubię je, ac …Można tak powiedzieć. Mam te Fendy od 2 lat, kupione za 300. Lubię je, aczkolwiek gdyby się popsuły, wolałbym w tej cenie kupić Edifiery R1280T, które gdzieś tu były za kilkanaście złotych więcej. Dla używania przy laptopie ze zintegrowaną kartą, bo te Edki z okazji nie mają BT. Fendy mają, ale żeby sobie skorzystać, i tak musisz przełączyć tryb, czyli albo do nich wstać albo liczyć, że kiepskawy pilot na podczerwień akurat złapie sygnał z tej odległości i kąta, jaki was dzielą z głośnikami.


U mnie pilot działa bezproblemowo. Nie muszę do nich wgl. wstawać. Ja jestem bardzo zadowolony.
Sami27/11/2019 12:27

U mnie pilot działa bezproblemowo. Nie muszę do nich wgl. wstawać. Ja je …U mnie pilot działa bezproblemowo. Nie muszę do nich wgl. wstawać. Ja jestem bardzo zadowolony.


Jak stoisz naprzeciwko to tak, ja akurat leżąc na kanapie mam głośniki 3m od siebie, powyżej mojego poziomu i jakoś tak pod kątem 70 stopni, gdyż w domyśle są do słuchania na fotelu przy biurku, więc to się nie sprawdza.
Ja mam je prawie pod sufitem i w dodatku nie całkowicie na wprost siebie. Leżąc na kanapie pilot działa normalnie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst