Niestety, ta okazja już wygasła
Felgi aluminiowe RacingLine 16"
777° Zakończono

Felgi aluminiowe RacingLine 16"

799zł1.599zł-50% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
777° Zakończono
Felgi aluminiowe RacingLine 16"
kwi 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Smart okazja o godzinie 18:00 w dniu 19.04.2020r.

Opis
253987.jpg
253987.jpg

Renomowane felgi aluminiowe RacingLine to produkt wysokiej jakości. Potwierdzają to liczne certyfikaty: ISO, VIA JWL, oraz długi okres gwarancji producenta. Proces produkcyjny kończy się cyklem badań. Testy na rozciągliwość, test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania, test szczelności, odporności na korozję, integralności struktury, ocenę powłok lakierniczych. Dodatkowo są przeprowadzane badania wytrzymałości obręczy pod obciążeniem i przy zwiększonym ciśnieniu. Nasze produkty użytkowane są w autach klasy Premium oraz oferowane przez liczne salony ASO.

Zestaw zawiera
  • 4 nowe felgi aluminiowe

  • 4 dekielki producenta

  • 4 pierścienie centrujące (jeżeli są wymagane)

  • 4 wentyle chromowane

  • NIE zawiera śrub/nakrętek253987.jpg
Certyfikat ISO/TS 16949 Wysoka jakość felg aluminiowych RacingLine potwierdzona certyfikatem ISO/TS 16949. Specyfikacja określa wymagania wobec systemu jakości dla produktów z zakresu projektowania lub opracowywania, produkcji, instalacji i serwisowania w przemyśle motoryzacyjnym.


253987.jpg
253987.jpg
Felgi aluminiowe RacingLine to marka znana w całej Europie od 2008 r. Fabryki są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami zarządzania jakością ISO. Felgi charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Większość procesów produkcyjnych jest całkowicie zautomatyzowana. Dzięki zastosowaniu niskociśnieniowej metody odlewu, ciekły metal dokładnie wypełnia formę. Minimalizuje to szansę na powstawanie pęcherzyków powietrza, które negatywnie wpływają na wytrzymałość materiału.

Każda felga poddawana jest szczegółowej kontroli jakości, w tym tak ważnym testom:

  • sprawdzenie szczelności w przypadku 100% produkcji,

  • test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania,

  • diagnostyce aparatem rentgenowskim integralności struktury oraz braku mikropęknięć,

  • obróbce gorącym powietrzem.


Farby używane do wykończenia obręczy nie niszczą się podczas uderzenia, są odporne na korozję, nie reagują z agresywnymi substancjami drogowymi (dotyczy felg bez elementów polerowanych). Zaawansowane technologie niskociśnieniowego odlewu w połączeniu z międzynarodowymi standardami przemysłu motoryzacyjnego umożliwiają nam produkcję niezawodnych wyrobów.

Alufelgi dobieramy wg parametrów katalogowych producentów. W przypadku niektórych modeli aut lub felg zachodzi konieczność zastosowania dystansów, śrub/nakrętek ampułkowych.


Znaki towarowe znajdujące się w tytule aukcji oraz opisie produktu służą do wskazania przeznaczenia produktu. Ich użycie ma charakter informacyjny.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
87 Komentarzy
Prześlij Komentarz