Niestety, ta okazja już wygasła
Feiyu-Tech Summon+ 4K - kamera z gimbalem.
181° Zakończono

Feiyu-Tech Summon+ 4K - kamera z gimbalem.

289zł440zł-34%x-kom Okazje
20
181° Zakończono
Feiyu-Tech Summon+ 4K - kamera z gimbalem.
gru 3. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta w aplikacji mobilnej x-kom.
W koszyku wpisujemy kod: 100x100.
Najtaniej na Ceneo 440zl.

Feiyu Tech Summon+ to kompaktowy, trzyosiowy gimbal ręczny z wbudowaną kamerą 4K. Umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć w wysokiej rozdzielczości nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Recenzja:
kameraakcja.com/94/recenzja-feiyu-tech-summon/
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
20 Komentarzy
Gimbal służy do tworzenia płynnych przejść w filmach pół i profesjonalnych. Gimbale świetne współpracują z dobrej klasy aparatami i pozwalają tworzyć profesjonalnie filmy. Ale nie kuźwa do smartfona i kamerki sportowej... płynny filmik gównianej jakości.
Edytowane przez: "Hexadecymalny" gru 3. 2018
Wpisany kod jest niepoprawny, stracił ważność lub pula kodów promocyjnych została wyczerpana.
Nooo i sie nie załapałem
cenowo moze i spoko, ale jak patrze n atesty to ani jakosc ani stabilizacja nie stoja na takim poziomie zeby nawet w nizszej cenie to brac.
Ale po co dyskusja, oferta nieaktualna na 10 min po wystawieniu.
Jednak działa w aplikacji moblinej nalicza zniżkę
1545838-TGu5l.jpg
Filmy nakrecone tym sprzętem wyglądają bardzo slabo jezeli chodzi o stabilizację.
davvidj_Abc10 min

Filmy nakrecone tym sprzętem wyglądają bardzo slabo jezeli chodzi o st …Filmy nakrecone tym sprzętem wyglądają bardzo slabo jezeli chodzi o stabilizację.


W wielu przypadkach zapewne gimbal trzymany był pionowo, przez co występują małe drgania. W recenzjach można doczytać, że aby ten efekt wyeliminować należy trzymać ginbal pod małym kątem. Zawsze można zamówić i wypróbować. Ewentualnie zwrócić jak nie spełni oczekiwań. Myślę, że za taką kwotę jak najbardziej dobra opcja. Niestety już wyprzedane.
Hexadecymalny03/12/2018 10:46

Gimbal służy do tworzenia płynnych przejść w filmach pół i profes …Gimbal służy do tworzenia płynnych przejść w filmach pół i profesjonalnych. Gimbale świetne współpracują z dobrej klasy aparatami i pozwalają tworzyć profesjonalnie filmy. Ale nie kuźwa do smartfona i kamerki sportowej... płynny filmik gównianej jakości.


Śmiem się nie zgodzić. Obecnie telefony nagrywają bardzo dobrej jakości filmy. Nawet mój prywatny LG G Flex 2 sprzed 3 lat w dobrym oświetleniu i gimbalem nagrywa ładne filmy.
seether66603/12/2018 11:19

Śmiem się nie zgodzić. Obecnie telefony nagrywają bardzo dobrej jakości fil …Śmiem się nie zgodzić. Obecnie telefony nagrywają bardzo dobrej jakości filmy. Nawet mój prywatny LG G Flex 2 sprzed 3 lat w dobrym oświetleniu i gimbalem nagrywa ładne filmy.


Ładne do przeglądania w telefonie. Są to filmy mocno amatorskie z ogromem ziarna i szumu w tle. A gimbal jest urządzeniem profesjonalnym. Moim zdaniem to trochę marketingowa próba opchnięcia siodła na psa... bo przecież dziecko udźwignie.
Spróbujcie zamówić przez aplikacje XKOM. Mi wywaliło, że już koniec promocji przez przegladarke a na aplikacji udało mi się zamówić.
Hexadecymalny03/12/2018 11:21

Ładne do przeglądania w telefonie. Są to filmy mocno amatorskie z ogromem z …Ładne do przeglądania w telefonie. Są to filmy mocno amatorskie z ogromem ziarna i szumu w tle. A gimbal jest urządzeniem profesjonalnym. Moim zdaniem to trochę marketingowa próba opchnięcia siodła na psa... bo przecież dziecko udźwignie.


Czyli jak ktoś ma smartfon z dobrym aparatem jak P20 Huawei albo Samsung S9 czy nawet iPhoneX i ma do dyspozycji ~300zl na gimbal ma mieć jak pisałeś ziarno szum i dodatkowo obraz ma się trząść. Rozbawiłeś mnie.
Smartfon zajmuje niewiele miejsca. Gimbal do niego też niewiele. Taszczenie lustra i gibala do niego to tona nieporęcznego sprzętu.
A z innej beczki wyobraź sobie że kręcenie action kamem w ekstremalnych warunkach spowoduje co najwyżej uszkodzenie kamerki za 4 stówki i gimbala za 3. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie gonił w takich warunkach z lustrzanka za 20k pln.
Edytowane przez: "Sebastos78" gru 3. 2018
Sebastos7803/12/2018 14:45

Czyli jak ktoś ma smartfon z dobrym aparatem jak P20 Huawei albo Samsung …Czyli jak ktoś ma smartfon z dobrym aparatem jak P20 Huawei albo Samsung S9 czy nawet iPhoneX i ma do dyspozycji ~300zl na gimbal ma mieć jak pisałeś ziarno szum i dodatkowo obraz ma się trząść. Rozbawiłeś mnie.Smartfon zajmuje niewiele miejsca. Gimbal do niego też niewiele. Taszczenie lustra i gibala do niego to tona nieporęcznego sprzętu.A z innej beczki wyobraź sobie że kręcenie action kamem w ekstremalnych warunkach spowoduje co najwyżej uszkodzenie kamerki za 4 stówki i gimbala za 3. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie gonił w takich warunkach z lustrzanka za 20k pln.


Te modele maja dobry aparat, ale tylko aparat montowany w telefonach. Między nim a dobrej jakości kompaktem jak lx100 jest ogromny przeskok. Wcale nie trzeba taszczyć lustet, żeby było o wiele lepiej niż takim s9.
Hexadecymalny35 min

Te modele maja dobry aparat, ale tylko aparat montowany w telefonach. …Te modele maja dobry aparat, ale tylko aparat montowany w telefonach. Między nim a dobrej jakości kompaktem jak lx100 jest ogromny przeskok. Wcale nie trzeba taszczyć lustet, żeby było o wiele lepiej niż takim s9.


Szczerze mówiąc różnica oczywiście jest i zawsze będzie bo jednak konkretnej optyki nigdy do smartfona nie włożą, jednak przepaści aż tak wielkiej jak kiedyś już nie ma. Mam lustrzankę która większość czasu leży w domu. Kupiłem tez Canona G1X bo aparat w telefonie wcześniej miałem słaby. Obecnie 95% zdjęć robię telefonem bo po prostu zawsze jest pod ręką.
Dzięki Ci za te linki z testem, zobaczyłem nagranie i mi od razu ochota na zakup przeszła....
marcin.jurczakgru 3.

[Obrazek]


już przetestowane? warte?
Ja moją zapewne w czwartek odbiorę dopiero. Dziś doszła do sklepu i mam odbiór. Sam jestem ciekawy jak to wypadnie.
Rumci10 min

Ja moją zapewne w czwartek odbiorę dopiero. Dziś doszła do sklepu i mam odb …Ja moją zapewne w czwartek odbiorę dopiero. Dziś doszła do sklepu i mam odbiór. Sam jestem ciekawy jak to wypadnie.


proszę dac znać z wrażeń
Czy ktoś wie jak nazywa się aplikacja do obsługi kamerki? Ściągnąłem tą ogólną Feiyutech ale brak tam Summon+.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Rumci. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst