Niestety, ta okazja wygasła 22 stycznia 2021.
-86° Zakończono
16
Opublikowano 23 listopada 2020

Farma Białka - białko jajek dla sportowców

166,50zł200zł-17%
Avatar
Opublikowane przez Tomasz_Swist
Dołączył w 2018
3
20

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Osoby które suplementują białko na pewno wiedzą co to jest. Dużo lepsze od WPC. Można zrobić na przykład omlety. Kupowałem standardowo 12kg za 200 zł. Tutaj jest wyjściowa cena 185 na black week, darmowa dostawa i gratis 2x0,5kg. Do tego z kodem -10% wychodzi 166,5 zł za 13kg z darmową dostawą.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

16 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
  1. Avatar
    Tak w biegu:
    Lidl: 10 jajek 3,29 zł. 1 jajko L, to 15/20g żółtka, 32g białka. By otrzymać litr białka trzeba zakupić: 31,25 jajek.
    By otrzymać taką ilość białka należy wydać: 10,28 zł.

    Dodatkowo posiadać możesz jeszcze 31,25 żółtek czyli ok. 469/625g z których można zrobić ciasta itd.

    Jak dla mnie białko w płynie, to dno jako produkt. Na siłowni i tak WPC wlatuje.
  2. Avatar
    Autor
    Jan_KowalskyGX323/11/2020 17:35

    Tak w biegu:Lidl: 10 jajek 3,29 zł. 1 jajko L, to 15/20g żółtka, 32g bia …Tak w biegu:Lidl: 10 jajek 3,29 zł. 1 jajko L, to 15/20g żółtka, 32g białka. By otrzymać litr białka trzeba zakupić: 31,25 jajek.By otrzymać taką ilość białka należy wydać: 10,28 zł.Dodatkowo posiadać możesz jeszcze 31,25 żółtek czyli ok. 469/625g z których można zrobić ciasta itd.Jak dla mnie białko w płynie, to dno jako produkt. Na siłowni i tak WPC wlatuje.


    Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tak na szybko w Lidlu jajka M kosztują 3,99 za 10 szt. chowu klatkowego. Te białka są z jaj chowu ściółkowego. W ramach pokuty znajdź ile kosztują w sklepie. Rozbij jajka, oddziel białko od żółtka i wróć do nas z informacją jak Ci poszło .
  3. Avatar
    Tego jeszcze nie widziałem
  4. Avatar
    Tomasz_Swist23/11/2020 17:52

    Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tak na szybko w Lidlu jajka M kosztują 3,99 za …Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tak na szybko w Lidlu jajka M kosztują 3,99 za 10 szt. chowu klatkowego. Te białka są z jaj chowu ściółkowego. W ramach pokuty znajdź ile kosztują w sklepie. Rozbij jajka, oddziel białko od żółtka i wróć do nas z informacją jak Ci poszło .



    Nie wprowadzaj Ty ludzi w błąd. Jaja z chowu wolnego itd. skażone są bardziej np. metalami ciężkimi.
    Źródło np. mozgi.pl/jak…143

    Zawartość białka w białku jaja ma różnice bardzo małe jeśli chodzi o podawany pokarm dla kur. Forma chowu kury kompletnie jest bez znaczenia.

    Czemu sugerujesz jaja M z chowu ściółkowego... Podałem obliczenia na temat L klatkowego i jego wagi po oddzieleniu. Skoro zawartość niemalże ta sama, to po co przepłacać?

    Butelka 1L białka, to 31,25 jajek rozmiaru L. Cenowo np. w lidlu wychodzi za to: 10,28 aktualnie. Dodatkowo masz 31,25 zółtek na ciasta.

    W ramach pokuty przestań promować ten produkt już któryś raz na siłę (Edytowano)
  5. Avatar
    Jan_KowalskyGX323/11/2020 18:27

    Nie wprowadzaj Ty ludzi w błąd. Jaja z chowu wolnego itd. skażone są bar …Nie wprowadzaj Ty ludzi w błąd. Jaja z chowu wolnego itd. skażone są bardziej np. metalami ciężkimi.Źródło np. https://mozgi.pl/jakie-jajka-najlepiej-kupowac-D143Zawartość białka w białku jaja ma różnice bardzo małe jeśli chodzi o podawany pokarm dla kur. Forma chowu kury kompletnie jest bez znaczenia. Czemu sugerujesz jaja M z chowu ściółkowego... Podałem obliczenia na temat L klatkowego i jego wagi po oddzieleniu. Skoro zawartość niemalże ta sama, to po co przepłacać?Butelka 1L białka, to 31,25 jajek rozmiaru L. Cenowo np. w lidlu wychodzi za to: 10,28 aktualnie. Dodatkowo masz 31,25 zółtek na ciasta. W ramach pokuty przestań promować ten produkt już któryś raz na siłę


    A mi głupiemu wydawało się, że tutaj chodzi o promocje a nie ocenianie produktów i bezpodstawne krytykowanie innych. 😥
  6. Avatar
    To dopiero można nazwać "nabici w butelkę"
  7. Avatar
    +
    Najnizsza cena jaka widzialem.
    Na allegro tez dobra oferta na black week od 14,24zl za 1l butelke.
  8. Avatar
    Dzięki zamówione
  9. Avatar
    mb7824623/11/2020 19:50

    A mi głupiemu wydawało się, że tutaj chodzi o promocje a nie ocenianie pro …A mi głupiemu wydawało się, że tutaj chodzi o promocje a nie ocenianie produktów i bezpodstawne krytykowanie innych. 😥



    Krytykowanie uprawiał pierwszy ten, któremu odpowiedziałem tamtą wiadomością. Tym samym poziomem co on.
    Zapraszam na tag z kartami graficznymi i innymi produktami - wcale tam nie masz oceny ich... (Edytowano)
  10. Avatar
    Autor
    Jan_KowalskyGX323/11/2020 20:59

    Krytykowanie uprawiał pierwszy ten, któremu odpowiedziałem tamtą wia …Krytykowanie uprawiał pierwszy ten, któremu odpowiedziałem tamtą wiadomością. Tym samym poziomem co on.Zapraszam na tag z kartami graficznymi i innymi produktami - wcale tam nie masz oceny ich...


    Zaniżyłeś cenę jaj w sklepie.
  11. Avatar
    Tomasz_Swist23/11/2020 21:42

    Zaniżyłeś cenę jaj w sklepie.


    Promocja na płynne białko, to i promocja na jajka. Jest cena 3,29 zł w lidlu jak pisałem. Możesz też do biedronki po rozmiar M iść za 3.99 zł.
    I nadal posiadasz żółtka z tych jajek do wypieków ciast itd., a w przypadku zakupu tego produktu już nie.

    5639369-vYply.jpg5639369-Fe20z.jpg
  12. Avatar
    Autor
    I nie daje Ci do myślenia to co przed chwilą sam wystawiłeś?
  13. Avatar
    Tomasz_Swist23/11/2020 22:25

    I nie daje Ci do myślenia to co przed chwilą sam wystawiłeś?



    Jajka masz co chwile promocje, popatrz w gazetki.
    Brak żółtek produktu, który wstawiłeś nie daje Ci również do myślenia? 1L białek otwartych po 48h należy zużyć. Jajka można dawkować ile chcesz dokładnie sztuk.

    Wstawiłeś cenę w promocji, ja również.

    Jedyny sens płynnego białka wg. mnie to robienie drinków - ponieważ są poddane pasteryzacji (białka) albo praca w piekarni. (Edytowano)
  14. Avatar
    Ja i tak muszę te żółtka wyrzucic bo żona nie chce jeść samych żółtek
  15. Avatar
    Jan_KowalskyGX323/11/2020 17:35

    Tak w biegu:Lidl: 10 jajek 3,29 zł. 1 jajko L, to 15/20g żółtka, 32g bia …Tak w biegu:Lidl: 10 jajek 3,29 zł. 1 jajko L, to 15/20g żółtka, 32g białka. By otrzymać litr białka trzeba zakupić: 31,25 jajek.By otrzymać taką ilość białka należy wydać: 10,28 zł.Dodatkowo posiadać możesz jeszcze 31,25 żółtek czyli ok. 469/625g z których można zrobić ciasta itd.Jak dla mnie białko w płynie, to dno jako produkt. Na siłowni i tak WPC wlatuje.


    Przepraszam a gdzie wyliczenie lidlozakuporozbijaniojajekwyrzucanieskorupekogodziny?
    Pamiętajcie ludzie ze czasami się coś robi godzinę dłużej to można iść do roboty raz w miesiącu na 8 godzin i zarobić za za to 120 zł.
Avatar