FARBA LATEKSOWA ŚNIEŻKA 10L 45% taniej
288°Zakończono

FARBA LATEKSOWA ŚNIEŻKA 10L 45% taniej

8
gru 31. 2015
Znalezione w tesco cena okazyjna wszędzie gdzie patrzyłem regularna cena 55zł
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Bardzo dobra cena za tą farbę Na sufit nie trzeba lepszej !! I przy malowaniu nawet sprawdziła się wydajność producenta co jest rzadkością
Autor
no i cena okazja ja tam dodałem pigment i mam super modny kolor
@danger dzięki
akurat potrzebowałem farbę ....dużo farby i oferta spadła mi z nieba
70litrów za 210zł = this is f**king awesome !!!
w tej cenie nawet gruntu się nie dostanie
Dobrze myslę, że ta promocja potwarza się jednak cyklicznie? Widziałem ostatnio na przelomie lata/jesieni. Będę potrzebował na wiosnę.
Pepper
@RoArt Na wiosnę bym nie liczył - Tesco wyprzedaje sezonowo tego typu towar, jak zostanie im coś. Nie przypominam sobie, żebym widział tą farbę tak o w promocji, bo specjalnie ją dowieźli, tylko właśnie jakieś leżaki sklepowe.
Żadne leżaki. Farba świeżynka. Produkcja 06.2015. Ważne do 06.2019. Mega promocja wg mnie.
Pepper
mmxvsty 4. 2016

Żadne leżaki. Farba świeżynka. Produkcja 06.2015. Ważne do 06.2019. Mega pr …Żadne leżaki. Farba świeżynka. Produkcja 06.2015. Ważne do 06.2019. Mega promocja wg mnie.


W sensie, chodziło mi o to, że pojawiła się w ofercie gdzieś w wakacje, jeśli dobrze pamiętam - ale w regularnej cenie. Po czym jak im nie zeszła, teraz dorzucili ją do wyprzedaży. Oni nie mają gdzie tego trzymać, żeby potem jak będzie znów w ofercie trzymać.
Byłem wczoraj w Tesco. Oferta chyba już nie aktualną. Lub nie obowiązuje w tym sklepie gdzie byłem. Aczkolwiek minelo 3 tygodnie od dodania oferty więc raczej nieaktualna.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy