Niestety, ta okazja już wygasła
371° Zakończono
14

Farba lateksowa Luxens do ścian i sufitów. Leroy Merlin Rzeszów Witosa 19.

15,88zł89,99zł-82%
Stacjonarnie: Podkarpackie · Leroy Merlin Okazje
Avatar
Ciejmok
Dołączył w 2019
8
3
mar 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Farba lateksowa Luxens.
Różne kolory.
2,5 l 15,88 zł
5 l 19,88 zł

Promocja tylko w Leroy Merlin Rzeszów Witosa 19.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

14 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  maciej198411/03/2020 16:44

  Ktoś może się wypowiedzieć na temat jakości tych farb.


  dobre są, fajnie kryją. Polecam. 4 pomieszczenia tym malowałem.
 2. Avatar
  Malowałem tym i byłem zaskoczony. Dobrze kryje a kolor trzyma się już ponad 2 lata.
 3. Avatar
  Ostatnio mieszkanie tą farbą malowałem, użyłem odpowiedniej farby podkładowej i po pierwszym malowaniu zakończyłem pracę - ładnie kryje
 4. Avatar
  To chyba zależy od koloru. Kupiliśmy w odcieniu szarości (dokładnej nazwy koloru nie pamietam) i pięknie kryła. Malowaliśmy pokój który wcześniej był bordowy i zadowalający efekt był już po 1 warstwie.
 5. Avatar
  Ktoś może się wypowiedzieć na temat jakości tych farb.
 6. Avatar
  Biały, matowy? Bo nie widać dokładnie.
 7. Avatar
  spoko jakosc
 8. Avatar
  Dobrej jakości farby i nie śmierdzą.
 9. Avatar
  Opinie nie za dobre ma.
 10. Avatar
  Pare lat temu kupiłem zielona luxens żeby pomalować przyszły pokój dziecięcy. Farba miała cudowny aromat moczu... Zapach utrzymywał się bardzo długo. NIGDY WIĘCEJ.
 11. Avatar
  darnok11/03/2020 20:09

  Pare lat temu kupiłem zielona luxens żeby pomalować przyszły pokój dzie …Pare lat temu kupiłem zielona luxens żeby pomalować przyszły pokój dziecięcy. Farba miała cudowny aromat moczu... Zapach utrzymywał się bardzo długo. NIGDY WIĘCEJ.


  Haha mistrz
  Jak ktoś chce zajebiste kolory to Benjamin Moore seria Aura polecam, ale cena duuuuużo wyższa. (Edytowano)
 12. Avatar
  A ja raczej złe wspomnienia mam. 2,5 l farby nie wystaczyło na pomalowanie jakichś 13-14 m2 z zadowalającym efektem krycia. Łącznie ze 4 warstwy poszły, a i to bez szału. W tym samym domu na ten sam tynk, grunt itd. śnieżka i bodajże beckers ładnie skryły po dwóch malowaniach. Nigdy więcej Luxensa. Chyba że ktoś lubi się narobić i nawku...ć. (Edytowano)
 13. Avatar
  U mnie ostatnio majster malował na biało Dekoralem, ale do kolorów polecił już Duluxa. Mają super testery za 3-4 pln z wałkiem, więc możesz bardzo wygodnie na żywo na ścianie sprawdzić kolor. Naprawdę mega, mega wygodne, bo na żywo każdy kolor potrafi wyglądać kosmicznie inaczej w zależności od światła i pory dnia.

  Tylko oczywiście porobili inne kolory (minimalnie) dla różnych sieci, żeby nie żarły się cenowo. Ja szukałem w Castoramie i Leroy - każdy ma swoją paletę, żeby klient nie mógł powiedzieć, że konkurencja ma to samo taniej. Klasyka retailu. xD
  Kolory super wyszły. Warto sprawdzić sobie te testery na ścianie.
 14. Avatar
  Jakość tych farb jest bardzo słaba kupiłem biała do sufitów jak również 3 różne kolory. Krycie kolorów kiepskie, malowałem nowe ściany. Bialą żeby dobrze wyszło musiałem pomalować 3-4 razy. Osobiście ich nie polecę, dużo lepsza jest już śnieżka lub jedynka jeśli chodzi o białą. Dekolar czy Tikkurilla o niebo lepsza. Wydajność farb również bardzo kiepska kolorem max 7-9 metrów da się wymalować z 1 litra. Biała również była mniej wydajna niż deklarowali na opakowaniu. (Edytowano)
Avatar