Niestety, ta okazja już wygasła
Far Cry Primal - Apex Edition (Xbox One) Ms store Brazylia
367° Zakończono

Far Cry Primal - Apex Edition (Xbox One) Ms store Brazylia

28,20złMicrosoft Okazje
367° Zakończono
Far Cry Primal - Apex Edition (Xbox One) Ms store Brazylia
paź 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do zakupu wymagany gold!
Cyfrowa edycja drapieżcy Digital Apex zawiera grę oraz całą dodatkową zawartość dedykowaną grze Far Cry Primal:
LEGENDA MAMUTA: Trzy dodatkowe misje.
Napij się z czarki szamana i wciel się w największe zwierzę Oros – potężnego mamuta. Bądź niezwyciężony, zdepcz swoich przeciwników oraz broń stada przed innymi zwierzętami i ludźmi.
NOWA BROŃ – MACZUGA KRWAWE SZASTI: splamiona krwią maczuga zrobiona z kości i zębów, którą władał niegdyś Ull, bezlitosny przywódca Udam. Broń ta jest niezniszczalna i niestraszne jej nawet płomienie.
CZTERY PAKIETY ROZSZERZEŃ: zapewniają wcześniejszy dostęp do rzadkich surowców i wyjątkowe opcje modyfikacji.
PAKIET TYGRYSA SZABLOZĘBNEGO: wcześniejszy dostęp do skór zwierząt potrzebnych w rzemiośle oraz wymiana części tygrysów szablozębnych z krainy Oros na straszliwe szablozęby ognistokłe.
PAKIET SOWY: wcześniejszy dostęp do zasobów potrzebnych w rzemiośle, ozdabianie ramion wyjątkowymi plemiennymi barwami Łindźa oraz zmiana wyglądu towarzyszącej bohaterowi sowy (ciemne pióra barwy kłębiącej się chmury burzowej).
PAKIET MAMUTA: wcześniejszy dostęp do przepisu zwiększającego wytrzymałość oraz wymiana części mamutów z krainy Oros na tajemnicze mamuty popielate.
PAKIET BOMB: wcześniejszy dostęp do dwóch dodatkowych worków, które zwiększają szanse przetrwania.

Instrukcja
1. Kupujemy kartę podarunkową w kwocie 40 R$.
Przed zakupem najlepiej wybrać walutę w dolarach, przejść do płatności i zapłacić kartą revolut. Kod przyjdzie na podanego maila oraz będzie można go znaleźć po zalogowaniu się na stronie. Na stronie kody z reguły pojawiają się o wiele szybciej, więc jeśli komuś na tym zależy to polecam się zarejestrować przed zakupem.

2. Na swoim koncie Microsoft wchodzimy w płatności i rozliczenia, wybieramy książkę adresową i dodajemy nowy adres np.
Av. Agostinho Leão Junior 234, 82590-300 Curitiba, Parana, Brazylia Tel: (27) 6719-3871(Ci którzy kupowali już wcześniej w Brazylii i mają przypisany adres mogą pominąć ten punkt).

3. Na brazylijskim MS Store kupujemy grę klikając "Comprar", następnie "Avançar" i na kolejnej stronie "Resgatar um cartão-presente" wpisujemy w okienko nasze kody z kart podarunkowych które dostaliśmy na maila jeden po drugim i potwierdzamy zakup gry.

Do zakupów w Brazylii nie potrzebujemy VPN
Aktualizacje społecznościowe
24 Komentarze
Prześlij Komentarz