Niestety, ta okazja już wygasła

Far Cry Instincts Predator za 7,43 zł z Węgierskiego Xbox Store @ Xbox One

kwi 23. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 595,00 HUF

Do zakupów w węgierskim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.

Far Cry Instincts Predator to strzelanka stworzona przez programistów ze studia Ubisoft w Montrealu. Stanowi ona połączenie podstawowej wersji Far Cry Instincts z rozszerzeniem, zatytułowanym Evolution.

Fabuła gry ponownie rozgrywa się na malowniczych, tropikalnych wyspach Mikronezji, a głównym bohaterem opowiadanej historii jest znany z poprzednich części serii Jack Carver. Tym razem były komandos wplątał się w poważną intrygę, gdyż przypomnieli sobie o nim dawni wrogowie – najemnicy i żądni krwi piraci. Teraz dołączyli do nich również nieprzyjaźni tubylcy. Wszyscy oponenci mają tylko jeden cel - wyeliminowanie Jacka. Mężczyzna musi więc ukrywać się przed myśliwymi i jak najszybciej pozbyć się irytujących przeciwników, unikając przy tym otwartej walki. Jego główną misją jest bowiem przeżycie w niebezpiecznej dżungli.

W zadaniu tym pomocny okazuje się spory arsenał broni, zawierający liczne karabiny, strzelby, noże, a nawet dmuchawki, rażące wroga zatrutymi strzałkami. Ekwipunek uzupełniają wyrzutnie rakiet, koktajle Mołotowa i potężne bomby. Interaktywne środowisko gry pozwala także na wykorzystywanie kilku rodzajów pojazdów – szybowców, wozów opancerzonych oraz poduszkowców .
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz