Niestety, ta okazja już wygasła
Fanatical Star Deal – articy:draft 2 SE -98%
117° Zakończono

Fanatical Star Deal – articy:draft 2 SE -98%

16,74zł860,81zł-98%Fanatical Okazje
4
117° Zakończono
Fanatical Star Deal – articy:draft 2 SE -98%
sie 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Masz ochotę napisać grę swoich marzeń dzięki oprogramowaniu swoich marzeń? Teraz możesz z articy: draft SE - teraz w cenie BEST EVER przez 48 godzin lub do wyczerpania zapasów!

Marzysz o stworzeniu doświadczenia opowiadania podobnego do Fallouta czy Heavy Rain? Gra napędzana emocjonalnie, z kilkoma opcjami do rozmowy i kreatywności? articy: draft 2 SE nie tylko umożliwia tworzenie rozbudowanych historii gier, ale także zarządzanie obiektami i lokalizacjami w wysoce wizualnym narzędziu do projektowania gier.

Twój oficjalny articy: draft SE Steam Key zapewnia pełne doświadczenie pisania. Ułatwia pisanie dzięki silnemu skupieniu się na nieliniowym opowiadaniu historii. Twórz historie ze znaczeniem i zarządzaj doświadczeniami graczy jednocześnie. Wybierz złożoność nieliniowej struktury opowieści, napisz skrypty dialogowe podobne do scenariusza i przekonwertuj je na struktury rozgałęziające. Dzięki funkcji sprawdzania pisowni w 25 językach, articy: draft SE jest najlepszym narzędziem do projektowania historii.

articy: draft SE to wersja articy: wersja dla jednego użytkownika i zawiera wszystko, od profesjonalnej aplikacji dla jednego użytkownika. Dzięki temu możesz w dużym stopniu korzystać ze zintegrowanych funkcji przepływu pracy i zarządzania aktywami. articy: draft to przełomowe narzędzie do projektowania gier, drastycznie zwiększające wydajność i radość z użytkowania w całej produkcji.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
W skrócie - jest to program ułatwiający pisanie gier opartych na tekście i wyborach gracza. Dość specyficzne poletko.
t0ken01/08/2019 21:55

W skrócie - jest to program ułatwiający pisanie gier opartych na tekście i …W skrócie - jest to program ułatwiający pisanie gier opartych na tekście i wyborach gracza. Dość specyficzne poletko.


Dodatkowo przez 48 godzin dostępny w rewelacyjnej cenie. Za taką cenę warto pobrać, choćby z samej ciekawości.
Kupiłem. Program spolonizowany przez społeczność, ale samouczek tylko w języku angielskim. Największa wada a raczej moje niedopatrzenie przed zakupem - stworzonej gry nie można skompilować w tym programie, można tylko wyeksportować schematy, treści do worda, czy środowiska Unity. Tym samym z narzędzia do zabawy robi się narzędzie dla ludzi, którzy wiedzą czego potrzebują.
t0ken02/08/2019 16:14

Kupiłem. Program spolonizowany przez społeczność, ale samouczek tylko w jęz …Kupiłem. Program spolonizowany przez społeczność, ale samouczek tylko w języku angielskim. Największa wada a raczej moje niedopatrzenie przed zakupem - stworzonej gry nie można skompilować w tym programie, można tylko wyeksportować schematy, treści do worda, czy środowiska Unity. Tym samym z narzędzia do zabawy robi się narzędzie dla ludzi, którzy wiedzą czego potrzebują.No tak ale własnie w takim celu stworzone ten program. Co ciekawe, program w nowszej wersji 3 posiada już abonament.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst